فروش سایت
خانه / کیف چرم شتر / کیف چرم شتر هیکلی مردانه شیک

کیف چرم شتر هیکلی مردانه شیک

کیف چرم شتر هیکلی مردانه از جمله کارهای شیک و زیبایی است که به طور محدود در بازار موجود بوده و به صورت اینترنتی نیز امکان سفارش و خرید آن بصورت تک وجود دارد.
به طور کلی وقتی صحبت از کیف هیکلی مردانه و یا زنانه به میان می آید منظور کیف مستطیل شکلی است که ارتفاع آن از عرضش بیشتر بوده و یک بند بلند قابل تنظیم سگک دار برای انداختن کیف بر روی دوش بصورت ساده و یا کج کج دارد.

کیف هیکلی همانند دیگر محصولات مشابه و هم خانواده خود با جنس های مختلفی تهیه و تولید می شود ولی همانطور که شما خواننده عزیز بخوبی می دانید نوع چرم آنهم چرم طبیعی و اصل، بهترین است چون کیفیت و دوامش حقیقتا بالا و عالی است و در صورت مراقبت صحیح می توان چندین سال از یک کالای چرمی استفاده نمود.

مرسوم ترین کیف چرم هیکلی مردانه از چرم گاوی ساخته شده است ولی مدل هایی هم هستند که با چرم اعلا و ممتاز شتر تولید می شوند.

در بیان و توصیف کیف چرم شتر هیکلی مردانه می توان به آن لقب شیک، خاص و متفاوت را داد چون حقیقتا مشابه آن کمتر دیده شده است.

معمولا کیف هیکلی مردانه دوخته شده از چرم شتر، عسلی رنگ و قهوه ای رنگ است و غالبا دارای فینیش هورس می باشد. سطح و رخ چرم هورس شتر حالتی دارد که لمس آن به انسان حس خوب و خوشایندی می بخشد و وی را ترغیب به خریدش می نماید.

این کیف شیک چرم به دلیل کم و منحصربفرد بودن قیمت اش کمی بالا است از همین روی به صورت تکی هم برای خریدار ارسال می شود.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

خرید کیف چرم ورزشی و سفری مردانه

آیا از آن دست افرادی هستید که به دلیل متشخص و متفاوت بودن حاضرید کیف …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *