فروش سایت
خانه / چرم بزی / چرم بزی فلوتر با کیفیت صادراتی

چرم بزی فلوتر با کیفیت صادراتی

چرم بزی فلوتر با کیفیت صادراتی در صورت سفارش مشتری در حجم تعیین شده، در کارخانه های چرم سازی ایران قابل تولید و ساخت می باشد. برای خریدار عمده، امکان تعیین رنگ و ضخامت نیز وجود دارد.

چرم بزی فلوتر یکی از انواع چرم های بزی است که ظاهری خاص و ویژه دارد.
این چرم با کیفیت های گوناگون جهت مصرف داخل و یا صادرات قابل ساخت و تولید می باشد.
جهت خرید چرم بزی فلوتر هم می توان مستقیما با کارخانه ها تماس گرفت. (به دلیل سختی توصیه نمی شود) و هم می توان از سایت های اینترنتی و فروشنده های فعال در فضای مجازی کمک گرفت. اگر خواستار چرم بزی با کیفیت بودید روی ما حساب کنید.

بعید است که کسی از کیفیت صادراتی چرم بزی فلوتر آگاهی نداشته باشد. مراکز تولیدی معتبر، این محصول استاندارد را همواره تولید کرده و به خاطر افزایش تمایلات خریداران برای کسب آن ها، همواره بر حجم تولیدات خود می افزایند.

شاید دور از تصور نماند که این گونه تولیدات امروزه محبوبیت بیشتری را در بین مشتریان پیدا کرده اند زیرا که، از جهاتی با دیگر چرم ها تفاوت داشته و همین مساله منجر به برتری آن ها گشته است. 

بهترین راه را برای در اختیار گرفتن آن ها به اطلاع می رسانیم تا اگر آشنایی زیادی با آن ندارید، بیشتر آگاه شوید. ارتباط با کارشناسان فروش ما این فرصت را نصیب شما می کند تا نمونه هایی درجه یک و مدرن را به دست آورید.

اعتماد کاملی می دهیم که با خرید از مجموعه ما به هیچ عنوان ناراضی نمی گردید زیرا استاندارد های اجناس ارائه شده، در این راه تضمینی می باشد. 

چرم بزی فلوتر با کیفیت صادراتی

چرم بزی فلوتر چیست؟

چرم بزی فلوتر چیست؟رخ چرم بزی فلوتر را اگر از نزدیک ببینید متوجه بافت دانه دانه آن می شوید.

این بافت دانه ای توسط صفحات فولادی بر روی چرم بزی و چرم گاوی پرس می شود. چاپ این صفحات می تواند ریز نقش و یا درشت باشد که در نتیجه این موضوع بافت فلوتر روی چرم ها ریز بافت یا درشت دانه از کار در خواهد آمد.
به چرم گاوی فلوتر چرم گاوی شرانگ نیز گفته می شود.

در روند تولید پوست های گرفته شده از بز بعد از این که به شکل مطلوبی به دباغی می رسند، به مدت یک روز در محلول های شیمیایی خوابانده می گردند. این کار برای نرم سازی بیشتر آن ها مد نظر قرار گرفته است.

این گونه اجناس خیلی نرم و منعطف هستند و هم چنین بر روی خود برجستگی هایی را هم دارند. علاوه بر این موارد خش و آسیب به بدنه آن ها اصلا وارد نمی شود به این دلیل که، مقاومت زیادی از آن ها قابل مشاهده است.

از این جهت این نام برای آن ها انتخاب شده که، قابلیت دریافت چاپ های فلوتر را دارند. از سویی دستگاه ها و صفحه هایی که برای انجام این امور استفاده می گردند دانه های ریز، متوسط و حتی درشت را بر روی این چرم ها به وجود می آورند. 

پس همین مشخصات زیبایی خاصی را به آن ها می بخشد و از این رو جلوه دل انگیزی، به چشم خریدار می آید.

چرم بزی فلوتر با کیفیت

چرم بزی فلوتر همانند دیگر چرم های طبیعی کیفیت های گوناگونی دارد. ولی خب اگر قرار به ساخت محصول چرمی شیک باشد بهتر است چرم بزی با کیفیت را انتخاب کرد. هر چه چرم مورد استفاده با کیفیت تر باشد، محصول نهایی نیز شکیل تر خواهد بود. از این چرم فینیش شده با کیفیت های مختلف برای دوخت کفش و کیف چرمی استفاده می شود.

انواع چرم فلوتر که در بازار ها به فراوانی موجود بوده هر کدام دارای مرغوبیت های منحصر به فردی هستند. این کیفیت ها در تمام اقسام این ساخته ها دیده می شود و هیچ کدام بدون این استاندارد ها، به دست مشتری نمی رسند.

این گونه مرغوبیت ها نشان می دهد که هم از پوست هایی سالم برای فراهم سازی آن ها استفاده شده و هم این که، کلیه روند ساخت به شکل مناسبی با نظارتی دقیق طی شده است.

در این بین اگر به بررسی بیشتر این اجناس بپردازید شاهد خواهید بود که، کیفیت شاخص در آن ها توجه را بیشتر به سمت خود متمایل می گرداند. در واقع این مرغوبیت ها طوری نیستند که با گذشت زمان از بین بروند و همین امر، مورد پسند واقع شده است.

تا به حال دیده نشده که کسی از این اجناس بخرد و کیفیت آن ها را با استفاده های مکرر مشاهده نکند.

چرم بزی صادراتی

چرم بزی صادراتی بایستی با کیفیت، مرغوب و درجه یک باشد تا مورد توجه خریداران صادراتی قرار گیرد.
البته فینیش ممتاز و اعلا یک طرف قضیه است. در طرف دوم بایستی به قیمت تمام شده نیز توجه کرد.
همچنین برای خریدار مهم است که چرم بزی صادراتی را با کمترین قیمت خریداری کند.
در غیر اینصورت چرم بزی دیگر کشورها برایش بصرفه تر خواهد بود.

چرم فلوتر صادراتی معمولا از نمونه هایی گزیده گشته که به طور کامل درجه یک باشند تا به این صورت، مورد دقت متقاضیان اجناس صادراتی واقع شوند. از جهتی نباید از قیمت آن ها غافل ماند چون برای هر خریدی، دانستن این قیمت ها مهم است.

هم چنین باید اشاره نمود هزینه های اصلی برای فروش این اجناس، در مقادیری انتخاب می شوند که خیلی ارزان و به صرفه هستند. این نرخ های پایین اشتیاق را برای دریافت این مدل ها چندین برابر می نمایند.

محبوبیت این ساخته ها در بین مصرف کنندگان خیلی بالا است و از این بابت، مراجعات وسیعی در این روند شکل می پذیرند.

مشخصات ظاهری چرم بزی فلوتر

مشخصات ظاهری چرم بزی فلوتر

چرم بزی طرح دار یک سری مشخصات دارد که باعث شناخت این اقلام، با همین خصوصیات می شود. این ویژگی ها را هم می توان بر رویه اصلی این تولیدات مورد توجه گذاشت و نیز، در سطوح درونی آن ها به فراوانی دید. به طور مثال :

 1. یکی از این مسائل رنگ های متنوع این اقلام است. 
 2. نکته شاخص دیگر این بوده که محصولات خیلی لطیف هستند. اگر چرم دیگری را کنار این تولیدات بگذارید و کمی با دست بر روی هر دو مورد بکشید تفاوت ویژه ای را می فهمید. با لمس این ساخته ها آرامش خوبی در وجود مصرف کننده پدیدار می گردد.
 3. نمی شود از گفتن حفره هایی ریز یا درشت بر روی آن ها چشم پوشی کرد. این اجزا در روند ساخت بر روی محصولات ایجاد گشته تا به نحوی، عدم یکنواختی را بر روی سطوح آن ها به وجود آید. بنابراین اگر دقیق تر به بررسی آن ها بپردازید حتما برجستگی هایی به ذهن شما خطور می کنند.
 4. این نمونه ها براقیت مطبوعی دارند و نیازی به واکس های براق کننده برای افزایش جلوه خود نمی باشند. 
 5. معمولا چون به شیوه صحیح این مدل ها را فراهم سازی می کنند پس بو های نا خوشایندی هم، از آن ها به مشام نمی رسند. پس افراد مطمئن هستند که از رایحه آن ها احساس بدی نمی کنند.

از چرم بزی فلوتر چه استفاده هایی می شود؟

در صنعت کیف و کفش بیشترین مصرف را از این چرم ها به عمل می آورند. این گونه هارا به دلیل استحکام بالا در این صنایع بسیار استفاده می نمایند. 

از سویی بسیاری از وسایل لوکس و تزئینی منزل را با همین اجناس ایجاد می کنند تا به این شکل، خیلی زیبا به نظر به نظر برسند.

هم چنین روکش های مبلمان، دستکش و کمربند ها را هم با این اقلام تهیه می کنند. صندلی های ماشین ها و اتومبیل ها هم از این نمونه ها بی بهره نمانده اند.

معمولا برای خودرو هایی که پیشرفته تر هستند و ساخته شده بر طبق الگو های روز می باشند از این اجناس، در فضای داخلی آن ها استفاده کرده اند.

مزایای استفاده از چرم بزی فلوتر

مزایای استفاده از چرم بزی فلوتر

می خواهید از مزایای چرم بزی فلوتر بیشتر آگاه شوید ؟ پس این بهتر است که این مقاله را تا انتها بخوانید و از مطالب سودمند آن، بهره زیاد تری ببرید. معمولا این اقسام به نسبت ساخته های دیگر دیر تر پاره می شوند و باید خیلی زمان بگذرد تا کمی فرسودگی در آن ها رخ دهد. از آن جایی که مصرف کنندگان همیشه به دنبال اجناسی هستند که کاربری زیادی را در سالیان دراز برای آن ها داشته باشند پس، از همین اجناس بهره بیشتری می برند. 

از جهتی درخشندگی این ساخته ها زینت خاصی را به مصرف کنندگان برای حضور در مکان های مختلف می دهند. فرقی نمی کند چه خانم ها و چه آقایان وقتی محصولات ساخته شده از این چرم ها را به استفاده می رسانند هم لذت خاصی را تجربه کرده و هم این که، از ظاهر زیبای خود در حین معاشرت با افراد دیگر سود می برند.

مقایسه چرم بزی فلوتر با سایر چرم ها

در زمینه مقایسه این تولیدات با دیگر چرم ها، نکات خاصی در فکر افراد به وجود می آیند. در این راستا هم شباهت های متعددی قابل بیان هستند و هم این که می شود، تفاوت های اصلی آن ها را ذکر نمود.

ادامه صحبت هه به این امر اختصاص دارد که برخی از این وجوه را به وضوح بیان نماییم :

 1. چرم بزی بر طبق این که با اصول جداگانه ای دباغی می شود به همان ترتیب، یا نازک می شود و یا این که، با ابعادی ضخیم تر به دسترس می‌ رسد. با این وجود نمونه های ذکر شده لطافت و نرمی خیلی شگفت آوری دارند. از سویی دیگر این تولیدات در زمینه عرضه از قیمت های پایینی برخوردار می شوند که این مورد، بسیار باب میل است. این انعطاف پذیری ها در همه نقاط این محصولات به چشم می آید و حتی در این بین، برجستگی هایی را هم حتما خواهید دید. رنگ بندی این اجناس خیلی بالاست و این امر در مورد نمونه های دیگر این اجناس هم، به فراوانی قابل مشاهده است.
 2. از طرفی دیگر چرم ها مانند چرم های گاوی زیاد لطیف و براق نیستند و حالت سفتی و ضمختی زیادی از آن ها، قابل لمس است. در نگاه دیگر برخی از تولیدات دیگر مثل اقلام گوسفندی حالت نرمی اندکی دارند ولی این مشخصه، در اجناس گاوی اصلا موجود نمی باشد. از این رو برای این که الیاف را دلچسب نمایند و افراد با مصرف آن ها دچار سختی نگردند، صیقل کاری طولانی مدت را بر روی آن ها لحاظ می کنند. از لحاظ قیمتی درست است که نرخ های به صرفه ای را برای این تولیدات تماشا می کنید اما، انواع گاوی آن ها چون خیلی سخت و محکم هستند مخارج افزون تری را نسبت به سایر ساخته ها دارند.

عوامل تعیین کننده قیمت چرم بزی فلوتر

عوامل تعیین کننده قیمت چرم بزی فلوتر

می دانید که نرخ فروش هر جنسی در کشور در یک حد متعادل و یکنواخت باقی نمی ماند و مدام، دچار نوسان و تغییرات عمده می شود. از این رو قیمت انواع چرم را در هزینه های مختلفی عرضه می نمایند. معمولا این چرم ها هم از این نوسانات هزینه ای بی تاثیر نماندند.

بنابراین در این بین ضروری دانستیم که عوامل تعیین کننده قیمت چرم فلوتر را با شفافیت کاملی توضیح دهیم. تقسیم بندی این اصول دخیل عبارتند از :

 • مورد اول بستگی به میزان کیفیت و سلامتی دارد که باید اشاره کرد این نمونه ها، در نوع خود خیلی مرغوب می باشند. اگر جنسی را دیدید که دارای زدگی بوده و یا این که در بعضی قسمت ها بیشتر ساییده باشد پس طبیعتا، قیمت های ارزان تری را برای فروش دارد. در این میان اقسامی هزینه هایی گران تر دارند که علاوه بر سلامت موجود، از کیفیت هایی تضمینی هم بهره مند هستند.
 • عامل بعدی دقت در این امر می باشد که تورم تا حد توانسته این قیمت ها را دگرگون سازد. می دانید که با پیدایش مساله تورم در کشور قیمت ها به طور صعودی افزایشی بی سابقه را تجربه کردند. از این منظر این چرم ها هم با تاثیر پذیری از این واقعه در برخی از نمونه های خود، به صورت قابل ملاحظه ای گران گشتند.
 • جزئی یا کلی خریدن این وسایل هم در نرخ گذاری آن ها اثری زبانزد دارند. از این بابت وقتی می خواهید که محصولات را به صورتی کلی سفارش دهید مبالغ پرداختی را تا حد زیادی، برای شما ارزان تر می نمایند. از منظری دیگر وقتی قصد اصلی، جزئی خریدن این محصولات باشد هزینه های واقعی را بپردازید.

سعی کنید در این راه به امور ذکر شده دقت کامل نمایید تا از سفارشات استانداری بهره مند گردید. 

مزیت های استفاده از چرم بزی فلوتر

 استفاده از این محصولات در رده بندی با اجناس دیگر از امتیاز های زیادی برخوردار می باشد. پس طبیعی است که به مصرف آن ها همواره بیشتر شود. از جمله مزیت چرم بزی فلوتر را در زیر توضیح داده ایم : 

 1. این اقسام در برابر درجه حرارت بالا خیلی مقاومت دارند و با آتش به سختی سوزانده می شوند. از طرفی هم بارش باران در فصول سرد از کیفیت آن ها کم نمی کند.
 2. مشخص ترین قابلیت آن ها این است که قدرت جذب آب را داشته و سریعا خشک می شوند پس، نگرانی خاصی از این منظر به خود راه ندهید.
 3. یکی دیگر از این امتیاز ها عدم چروک پذیری آن ها است. این نمونه ها زیاد چروک نمی شوند و حالت یکدست و بدون ناصاف را از خود به نمایش نمی گذارند.
 4. از جهتی این اجناس چون تنوعات ریادی در البسه به معرض نمایش می گذارند هر فردی این امکان را دارد تا، نمونه هایی را انتخاب کرده و بر تن کند. با گذشته مدت کوتاهی با این مساله مواجه خواهد گشت که محصول به فرم خاص بدن تبدیل شده است.

صادرات چرم بزی فلوتر به عراق

صادرات چرم بزی فلوتر به عراق

یکی از عواملی که سبب می شود تا همواره اجناس زیادی از کشور خارج شده و به نقاط دیگر دنیا فرستاده شوند، مساله تولیدات انبوه این چرم ها است. در این راستا عامل دیگر توجه بی شمار متقاضیان به این تولیدات داخلی کیفیت های مطمئن و شاخص آن ها می باشد.

بر حسب همین استاندارد ها خریداران خیلی درصدد هستند تا همیشه تقاضا های فراوانی را به عرضه کنندگان ایرانی برسانند. از این رو در این مسیر برای کسب رفاه بیشتر درخواست کنندگان قیمت های ارزانی هم بر روی این اجناس درج می گردند.

یکی از کشور هایی که در این زمینه از خواهان همیشگی اجناس ایرانی بوده، یکی از مناطق همسایه یعنی عراق است. در این منطقه با توجه به جمعیت فراوانی که دارد تمایلات برای به دست آوردن تولیدات داخلی، رو به سوی افزایش دارد.

از این رو تعجب ندارد که صادرات چرم بزی از ایران به کشور های خاورمیانه با حجم انبوهی انجام پذیرد و روز به روز، بر دامنه آن ها افزوده گردد. به این سبب کشور مان  را در عنوان نقطه ای موفق در سطح جهانی می شناسند.

پس خیلی منطقی است که امتیارات شاخص بین المللی را به ایران اهدا می نمایند. در واقع مصرف کنندگان همیشه با استفاده از اجناس ایرانی، از کشور ما به نیکی یاد می کنند. باید بر زبان آورد که در این زمینه درآمد خوبی هم به دست آورده ایم.

مطلب پیشنهادی

فروش عمده چرم خام بزی درجه یک

چرم خام بزی درجه یک در شهر های مختلف ایران فروش عمده شان امکان پذیر می باشد. تولید کنندگانی که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند می توانند نیاز خود را در هر سط