فروش سایت
خانه / چرم بزی / چرم بزی رنگی مناسب دوخت کیف پول

چرم بزی رنگی مناسب دوخت کیف پول

چرم بزی رنگی مناسب دوخت کیف پول های زنانه و دخترانه ای است که با دست تهیه و تولید می شود به همین خاطر حجم زیادی از چرم های موجود در بازار به نمونه های ساده و طرحدار چرم بزی رنگی اختصاص دارد.

حرف برای گفتن از چرم بزی رنگی زیاد است.
بدون شک این چرم دباغی شده یکی از پرکاربردترین انواع چرم های طبیعی شناخته شده در بازار خرید و فروش چرم است.
با ما همراه باشید تا از مزیت هایش برایتان بگوییم.

ویژگی ذاتی چرم بزی

چرم طبیعی بزی از دباغی پوست بز حاصل می شود. اگر بخواهیم از پارامترهای چرم بزی بگوییم مهمترین ویژگی چرم بزی نسبت به دیگر انواع چرم های طبیعی، نرم و انعطاف پذیر بودن آن است که این مسئله به بافت پوست دام و تراکم نسبتا کم الیاف آن بر می گردد.

انعطاف پذیر بودن، اصلی ترین ویژگی ذاتی چرم بزی بحساب می آید. که اصلی ترین دلیل انتخابش به عنوان بهترین چرم دست دوز هم همین ویژگی است.

مهمترین استفاده ای که می شود از چرم های بزی داشت دوخت کیف پول چرم است.

چرم بزی رنگی

اکثر افرادی که با چرم آشنایی کمی دارند بر این باوراند که رنگ چرم دباغی شده بزی، مشکی، قهوه ای و قرمز است درحالیکه افراد آشنا با این حوزه بخوبی می دانند که می شود چرم کراست بزی را همانند دیگر چرم ها رنگ آمیزی کرد.

چرم بزی رنگی

چرم بزی رنگی می تواند به دوخت انواع محصولات چرمی مختلف بالاخص کیف های زنانه و دخترانه کمک شایانی نموده و جلوه ای خاص را به کارها ببخشد. در دوخت کیف های چرمی زنانه، ترکیب انواع چرم های بزی رنگی یک حسن بحساب می آید و تاثیر بسزایی در ایجاد یک محصول نو و جدید دارد.

چرم مناسب برای دوخت کیف پول

آیا چرم بزی رنگی مناسب دوخت کیف پول هست؟
به نظر شما چرم مناسب برای کیف پول و دوخت انواع کیف چرم کدام است؟

اگر بخواهیم با دقت نظر به این پرسش پاسخ دهیم باید بگوییم اصلا چیزی تحت عنوان چرم مناسب دوخت کیف پول مطرح نیست. در واقع این سوال که کدام چرم طبیعی برای دوخت کیف پول مناسبتر است از اساس غلط است چون انواع چرم اصل اعم از چرم طبیعی بزی، چرم گاوی، چرم شتری و چرم شترمرغ همگی می توانند مناسب دوخت کیف پول باشند و اینکه کدام یک بهتر است کاملا سلیقه ای است.

مثلا برای شخصی که یک کیف پول نرم و رنگی دوست دارد، کیف پول چرم بزی بهترین گزینه ست درحالیکه برای فردی که خواهان یک کیف پول چرم استخوان دار و محکم است، کیف پول چرم شتری عالی ترین گزینه بحساب می آید.

مطلب پیشنهادی

فروش عمده چرم خام بزی درجه یک

چرم خام بزی درجه یک در شهر های مختلف ایران فروش عمده شان امکان پذیر می باشد. تولید کنندگانی که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند می توانند نیاز خود را در هر سط