رادمان
خانه / کیف پول چرم / پخش کیف پول چرم کتی ارزان

پخش کیف پول چرم کتی ارزان

برای بسیاری از خریداران و مراکز، ارزان بودن کالا فاکتور مهمی است. مرکز پخش پیش رو، انواع کیف پول کتی چرم و طرح چرم را جهت استفاده در همایش ها، سمینارها و فروشگاه ها عرضه می نماید.

امروزه در بسیاری از مغازه های کیف فروشی، همایش ها، سمینارها، شرکت های تبلیغاتی و … کیف پول هایی عرضه می شود که ارزان قیمت است و می تواند کارگشای مصرف کننده باشد. یکی از این محصولات که جنبه تبلیغاتی هم می تواند داشته باشد کیف پول چرم کتی است که به دو صورت چرم طبیعی و طرح چرم عرضه می شود. اگر چه کیف پول کتی سه لت فراوانی بسیاری دارد ولی اغلب کیف های چرم کتی مردانه دو لت هستند که این مسئله سبب نازک شدن کیف و خوش فرم ایستادن در جیب کت و پالتو می شود.

کیف چرم ارزان قیمت

کیف های طرح چرم، کیف های چرم مصنوعی و کیف های دوخته شده با چرم های صنعتی، همگی از جمله کیف هایی هستند که بخاطر قیمت ارزان و مناسب شان به شهرت رسیده اند. کارآیی این نوع کیف ها مشابه کیف های دوخته شده با چرم طبیعی است ولی به لحاظ کیفیت ضعیف تر از آنها اما مناسب تر به لحاظ قیمتی می باشند که خب همین مناسب بودن قیمت، یکی از مزیت های کیف های طرح چرم است.

مغازه ها، فروشگاه ها، شرکت های تبلیغاتی، سمینارها و همایش ها از اصلی ترین جوامع هدف قابل معرفی در خصوص کیف پول چرم کتی به حساب می آیند که در همین راستا برای مشتریان این امکان فراهم شده که خرید عمده خود را از طریق تماس تلفنی با این شرکت و مرکز پخش به انجام رسانند.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

الگوی دوخت کیف پول چرم مردانه دست دوز

در این فایل قصد داریم نحوه دوخت یک مدل کیف پول چرم مردانه دست دوز را به شما عزیزان آموزش دهیم. الگوی کیف چرمی نیز برای دانلود قرار گرفته است. کیف پول چرم مردانه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما درباره ما