فروش سایت
خانه / چرم طبیعی / پخش عمده چرم طبیعی با کیفیت عالی

پخش عمده چرم طبیعی با کیفیت عالی

پخش عمده چرم طبیعی با کیفیت عالی، فرصت مناسبی است تا با قیمت مناسب و شرایط خوب بتوان بهترین چرم های حیوانی را خرید نمود. چرم رادمان یکی از مراکز پخش کننده چرم می باشد که بصورت کشوری فعالیت دارد.

چرم های حاصل از پوست حیوانات را چرم طبیعی می گویند. چرم طبیعی به دلیل آنکه از از ماده ای طبیعی درست شده (پوست دام) حس و حال دلنشینی را در شخص ایجاد می کند به همین خاطر اکثر افراد در صدد تولید و یا خرید محصولی با چرم های طبیعی هستند.

استفاده از چرم یک محصول با دوام و با کیفیت که کارایی بسیار بالایی نیز دارد در شما یک حس اطمینان خاطر ایجاد میکند و در طول مدت زمان طولانی این محصولات قابل استفاده هستند و همیشه از کیفیت بالایی نیز بر خوردار هستند.

پخش عمده چرم طبیعی با کیفیت عالی

انواع چرم طبیعی تولید ایران کدامند؟

 • چرم طبیعی اصفهان
 • چرم طبیعی مشهد

همه این نوع چرم ها در ایران تولید میشود و همگی این چرم طبیعی درجه یک هستند و چه در داخل کشور و چه در خارج کشور از طرفداران و مصرف کنندگان بسیار زیادی بر خوردار هستند.

از کدام چرم طبیعی استفاده بیشتری می شود؟

چرم گاوی
چرم گاوی در صدر تولید چرم های طبیعی قرار دارد. این چرم، بیشترین کاربرد را داشته و برای ساخت هر گونه کالایی عالی است.

جایگاه دوم و سوم به چرم های بزی و شتری اختصاص دارد که بیشتر هم در دوخت کیف از آنها بهره گرفته می شود.

و اما چرم گوسفندی؛
کاربرد اصلی چرم گوسفندی تولید لباس است اما به دلیل قیمت نسبتا بالای البسه چرمی، میزان خرید محصولاتی با این چرم چندان زیاد نیست.
معمولا چرم گوسفندی قبل از تبدیل شدن به چرم نهایی، بصورت خام و نیمه ساخت از کشور خارج می شود.

چرم شترمرغ
چرم شترمرغ در ایران به میزان اندکی مورد استفاده قرار می گیرد.
عمده تولید چرم شترمرغ به صادرات اختصاص پیدا می کند.
نکته قابل توجه اینکه چرم شترمرغ فوق العاده گران است و فروش آن با سود خوبی همراه خواهد بود.

مشخصات چرم مشهد این است که در عین سادگی یک زیبایی بی نظیر را به مصرف کننده ارایه میدهد این نوع چرم دارای اصالت و زیبایی منحصر به فردی هست که هر مصرف کننده این نوع چرم طبیعی مشهد از ابراز رضایت بالایی برخوردار و همین موضوع کیفیت بالای این نوع چرم است که این رضایت بالا از این چرم طبیعی مشهد را حاصل کرده است.

چرم بز 

این نوع چرم نیز به دلیل استحکام بالایی که دارد بسیار در بین مصرف کنندگان چرم طرفداران بسیار زیادی دارد و در صنعت مد استفاده بسیار زیادی از این نوع چرم وجود دارد از جمله استفاده در البسه چرم همچنین به دلیل استحکامی که این نوع چرم ها دارند از این نوع چرم بز در کفش ها نیز دیده میشود که استفاده میشود

 

چرم طبیعی اصفهان

این نوع چرم طبیعی اصفهان از اصالت و زیبایی بی نظیری بر خوردار است و همین موضوع و زیبایی منحصر به فرد در رنگ و جنس این نوع چرم طبیعی در موارد مختلفی استفاده های زیادی دارد از جمله در صنایع تولید کیف و لباس و کاپشن استفاده میشود و رضایت مندی بالایی را نیز از سمت مشتریان و مصرف کنندگان خود را نیز دارد.

پخش چرم طبیعی و اصل

مراکز مختلفی هستند که می توانند چرم طبیعی و اصل را با کیفیت های مختلف و سورت های A تا C عرضه کنند.
یکی از این مراکز پخش کننده، چرم رادمان است.
چرم رادمان بصورت مستقیم و البته عمده، انواع چرم طبیعی با کیفیت عالی و سوپر ممتاز را عرضه می نماید.

چرم رادمان بصورت کشوری فعالیت می کند و قادر است چرم های مورد نیاز مشتری را تامین و برای وی ارسال نماید.

طبیعی بودن چرم یک اصل مهم و انکار ناپذیر در بین مصرف کنندگان چرم است و همگی به اهمیت این موضوع کاملا اشراف دارند که طبیعی بودن چرم مصرفی تا چه حد کیفیت بالاتری را برای ما به ارمغان می آورد به خاطر همین موضوع استفاده و سفارش محصول طبیعی چرم از اهمیت زیادی برخوردار است 

این نوع پخش چرم طبیعی و اصل  در کشور به صورت عمده از نواحی و شرکت های مختلفی صورت میگیرد که هر یک سردمدار نوعی از چرم طبیعی و اصل هستند.

یکی از منابع قابل اعتماد که اصل بودن یک چرم طبیعی را به ما تضمین میدهید این شرکت بی نظیر است که محصولات بی نظیر و با کیفیتی در حوزه چرم های مختلف به خصوص چرم طبیعی بز را ارایه میدهد.

آشنایی با چرم طبیعی

آشنایی با چرم طبیعیچرم طبیعی یکی از فرآورده‌های دامی بوده که از دباغی و پرداخت پوست دام تهیه می‌شود.

حیواناتی که از پوستشان برای تهیه چرم استفاده می‌کنند عبارتند از:

 • گاو و گوساله
 • شتر
 • بز
 • بوفالو
 • اسب
 • گاومیش
 • خوک
 • شترمرغ

در گذشته، برخی از حیوانات و دام و طیور را برای استفاده از گوشت آن‌ها پرورش می‌دادند و استفاده از پوست و دیگر فرآوردها ی آن ها از فرعیات بود و در درجه دوم اهمیت قرار داشت.

اما امروزه، بسیاری از حیوانات و طیور را جهت تولید چرم طبیعی از پوست آن ها پرورش می‌دهند.

در مقابل از مواد شیمیایی، چرمی تولید می‌شود که به ظاهر به چرم شباهت داشته و در بازار به چرم مصنوعی معروف است.

واحد اندازگیری چرم طبیعی، فوت می‌باشد. فروش چرم طبیعی در تکه هایی با اندازه های مختلف و ضخامت متفاوت در بازار انجام می‌ شود. معمولا تکه های بزرگ چرم طبیعی، به شکل جلدی و پوست حیوان است.

در کارخانه چرم طبیعی، انواع چرم با طرح و رنگ و مدل های مختلف تولید می‌شود که هر نوع آن مناسب با کاربرد خاصی می‌باشد.

برای تشخیص چرم طبیعی از چرم مصنوعی نیاز به مهارت و شناخت چرم است که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم.

فراورده های حاصل از چرم طبیعی

در کار خانه تولید چرم طبیعی، تولیدات متنوعی از چرم تهیه می‌شود.

هر کدام از این تولیدات، از لحاظ ضخامت، کیفیت، نوع پرداخت و دباغی و… با هم متفاوتند.

به همین خاطر، تنوع گسترده ای در تولید چرم از دام های مختلف حاصل می‌شود که، هر کدام  از این نمونه ها، کاربردهای خاص خود را دارند.

به عنوان نمونه، چرم جیر گاوی به دلیل تراکم بالا، انعطاف پذیری و نازکی و ظرافت نسبت به دیگر محصولات چرم گاوی، در دوخت لباس و کلاه استفاده می‌شود.

اما از اشبالت بیشتر در تولید دستکش های صنعتی، کیف و‌ کفش و یا روکش مبل استفاده می‌شود. دلیل آن هم ویژگی های چرم اشبالت طبیعی می‌باشد.

همچنین چرم نبوک، به خاطر مقاومت و کیفیت بالا نسبت به اشبالت، در تهیه کیف و کفش های لوکس و گران قیمت بکار می‌رود.

با وجود پیشرفت تکنولوژی، نساجی و ایجاد بافت ها و الیاف جدید با تراکم ها و ویژگی های خاص، هنوز چرم طبیعی جایگاه خود را حفظ نموده و از آن در موارد متفاوت و گوناگون استفاده می‌شود.

چرم طبیعی، در صنایع دستی و هنری نیز، بکار می‌رود. بسیاری از هنرمندان در عرصه چرم دوزی دست به تولید محصولاتی میزند که در بازار منحصر بفرد می‌باشد.

لازمه این کار، شناخت ویژگی‌های نمونه های متنوع چرم می‌باشد.

از فراورده های رایج چرم طبیعی، می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • انواع کیف
 • انواع کفش، بوت و نیم بوت
 • کمربند
 • انواع پوشاک: کت، پالتو، کلاه، دستکش
 • روکش مبل و صندلی
 • دستکش صنعتی

همه ی محصولات و فراورده های حاصل از چرم طبیعی کیفیت بالایی دارند و به همین دلیل نسبت به جنس هایی که در حوزه های مختلف تولید میشوند ممکن است طرفدار بیشتری داشته باشد و همین دلیل ها باعث استفاده بیشتر از این نوع فرآورده ها میشود.

همچنین فرآورده های حاصل از چرم طبیعی تداوم و استحکام بالایی دارند و راحتی ممکن استهلاک نمی یابند و همه ی این ها باعث این می شود که استفاده از این نوع محصولات دو چندان شود.

مشخصات چرم طبیعی درجه یک

مشخصات چرم طبیعی درجه یک

 یکی از مهمترین روش ها تکیه بر بوی پوست است ، بوی طبیعی پوست خاص و خاص به هیچ وجه در پوست مصنوعی پیدا نمی شود و افرادی که تجربه خرید چرم طبیعی را دارند ، از این نکته کاملاً آگاه هستند.

 همچنین می توانید هنگام لمس پوست طبیعی پوست را بررسی کنید ، بافت پوست به دلیل زبر بودن و دوام طبیعی آن مشخص می شود ، اما به صورت حیرت آور است ، اما بافت پوست مصنوعی نرم و انعطاف پذیر است و تا حدودی لاستیک است.

 انگشت خود را روی پوست فشار دهید تا ببینید که پوست طبیعی یا مصنوعی است: زیرا فشار بر روی پوست طبیعی باعث می شود چین و چروک و گرفتگی در ناحیه فشرده شده بر خلاف پوست مصنوعی صنعتی وجود داشته باشد که تاثیری در شکل آن ندارد.

 همچنین می توانید از نظر قیمت تفاوت قائل شوید و ممکن است قیمت پوست براساس انواع مختلف متفاوت می‌باشد. قیمت چرم طبیعی گرانتر است

 راهی برای تشخیص پوست مصنوعی از پوست طبیعی وجود دارد ، اما استفاده از آن توصیه نمی شود ، اما می توان به آن متوسل شد زیرا راه حل نهایی این است که در صورت سوختن سریع چرم مصنوعی ، یک قطعه از پوست را در معرض آتش قرار دهید.  اما اگر مدت زیادی طول بکشد تا اینکه چربی احتراق اصیل باشد زیرا به راحتی آتش نمی گیرد ، بوی گرم کردن یا سوختن پوست مانند بوی سوختن مو است.

 پوست طبیعی می تواند مقدار بسیار کمی از آب را جذب کند بنابراین می تواند کمی از آب بریزد تا از طبیعی بودن آن مطمئن شوید ، برخلاف صنعتی که آب را روی سطح خود می گذارد. و جذب ندارد

مقایسه چرم طبیعی و چرم مصنوعی

چرم طبیعی آب را جذب می کند ، اما چرم مصنوعی ندارد.  پاهای افراد تمایل به عرق کردن دارد و اگر کفشهای چرمی خود را پوشیدید ، می توانید مطمئن باشید که چرم باعث می شود رطوبت و گرمای کف پا فرار کند و هوای خنک تری به خود بگیرد اما در کفش های چرمی مصنوعی پا عرق می کند.  تعداد زیادی از پا و پاها مستعد ابتلا به عفونت های مختلف پاها می شوند.

 تفاوت بین مواد طبیعی و مصنوعی چیست. کشسان چرم طبیعی ماده ای بسیار انعطاف پذیر است و به دلیل این کفش ساخته شده از آن ، انعطاف پذیری طبیعی پاها را محدود نمی کند و اجازه می دهد که پا به طور طبیعی رشد کند.  متأسفانه چرم مصنوعی چندان انعطاف پذیر نیست و کفش هایی که از چنین مواد ساخته شده سفت هستند و ممکن است یادگیری راه رفتن را دشوار کند.

 شخص است که چرم طبیعی مزایای بسیاری دارد و به دلایل مختلف بسیار بهتر از پوست مصنوعی است ، کفش یا کاپشن و کیف وقتی که از چرم طبیعی ساخته شده است ظاهری زیباترین دارد و برای درخشش و زیبایی بسیار مهم است.  در مدت زمان طولانی و حتی با استفاده زیاد و مکرر هم درخشندگی خود را حفظ می کند ، همچنین دارای طول عمر سه برابر عمر قطعات چرمی مصنوعی است.  علاوه بر این ، هنگام خرید قطعه اصلی ، هزینه زیادی صرفه جویی می کنید زیرا این کار برای مدت زمان طولانی دوام خواهد داشت در حالی که قطعات سنتی دارای کاربردهای مکرر نیستند و بنابراین مجبور خواهید بود سایر موارد را بخرید

 تفاوت بین مواد طبیعی و مصنوعی چیست. قیمت

 چرم مصنوعی ارزانتر از چرم طبیعی است. اما قیمت چرم و کفش طبیعی ساخته شده از چنین مواردی بسیار مناسب است. با صرف کمی بیشتر پول ، یک کالای طبیعی خریداری می کنید ، که از پای شما محافظت می کند و راحتی را تضمین می کند.  راحتی مهمترین جنبه یافتن کفش های پیاده روی است.

 اگر می توانید پول بیشتری برای کفش خرج کنید و بهترین راحتی را برای کودک خود می خواهید ، توصیه می کنیم کفش هایی از چرم طبیعی خریداری کنید

ممکن در انتخاب چرم طبیعی و چرم مصنوعی واقعا دچار سر درگمی  شوید ولی توصیه ما این است اگر که قرار است هزینه ی پرداخت کنید و محصولی را خریداری کنید با صرف هزینه ی نسبتا اندک محصولی خریداری کنید که با اصالت و با کیفیت است که در حین استفاده از این نوع محصول احساس رضایت به شما دست میدهد و  شما با صرف این هزینه محصولی را خریداری میکنید تا مدت ها بیشترین بهره وری را از نوع محصولات دریافت خواهید کرد.

عوامل موثر بر کیفیت چرم طبیعی

عوامل موثر بر کیفیت چرم طبیعیعوامل مختلفی بر کیفیت چرم طبیعی تاثیر گذار است از جمله این که جنس این نوع چرم طبیعی و مبدا این پوست از کجاست و از کدام حیوان تهیه شده است بسیار قابل اهمیت  و قابل لحاظ است که از کدام نوع از پوست حیوان استفاده شده بسته به استفاده ای که چرم قرار است بشود ممکن است که از نوع مختلفی استفاده شود همانطور که پیش از این هم ذکر کرده ایم باید بگوییم که مثلا برای تولید کفش با کیفیت همراه با چرم طبیعی بهتر است از نوعی از چرم استفاده کنیم که دوام بیشتری نسبت به دیگر چرم ها دارد. 

از جمله دیگر عوامل موثر به کیفیت چرم طبیعی تولید میشود به متصدی تولید چرم اشاره کرد که از چه نوع دستگاه ها و تکنولوژی های پیشرفته ای برای تولید یک چرم طبیعی با کیفیت در خور برای مشتریان می باشد. پس این نکته ای حیاتی است که از چه نوع تکنولوژی مربوطه ی برای تولید چرم با کیفیت استفاده میشود.

همچنین محیطی که در آن چرم تولید میشود نیز از اهمیت بالایی بر خوردار است و باید محیط تولیدی محیطی باشد که پاکیزه و استریل باشد تا بتواند یک محصول چرم طبیعی در بهترین حالت خود ایجاد کند و آلودگی های محیطی باعث ایجاد یک محصول بی کیفیت نشود و همین دقت های به ظاهر ریز بسیار در خروجی چرم طبیعی تاثیر گذار است و رعایت این نکات برای تولید یک محصول با کیفیت بسیار حیاتی و در خور است.

چرم طبیعی در حین تولید و اضافه کردن محصولات جانبی به آن هم باید دقت کرد که این محصولات مازاد نیز از کیفیت بسیار بالایی بر خوردار  باشند تا محصول با کیفیت بالا تری نیز تولید کنند و همچنین پس از تولید این محصولات نیز باید دقت به عمل بیاید که محیط نگهداری این محصولات در شرایط خوبی قرار داشته باشد تا زحمات کشیده شده برای تولید محصول به هدر نرود.

قیمت فروش چرم طبیعی در ایران

قیمت فروش چرم طبیعی در ایرانبسته به نوع چرم طبیعی که از کدام نوع حیوان تهیه شده است متفاوت است و هر کدام قیمت خاص خود را دارند اما در مقایسه با بازار جهانی قیمت های چرم طبیعی که در ایران تولید میشود بسیار معقول تر و با صرفه تر نسبت به محصولات مشابه خارجی است. البته این تفاوت قیمت با بازار جهانی نباید این ذهنیت را در ما ایجاد کند که نکند این محصولات کیفیت پایین تری نسبت به محصولات مشابه خارجی دارد بگذارید که این اطمینان خاطر را به شما بدهیم که نه تنها این محصولات کیفیتی مشابه با نمونه های خارجی خود دارند بلکه در مواردی بسیار یک کیفیت خیلی بالاتر و قابل قبول تر را دارند که همه ی این ها در کنار این است که قیمت به نسبت پایین تری هم نسبت به همان محصولات دارند به همین دلیل است که چرم های طبیعی تولیدی در داخل ایران در بیرون از مرز ها هم دارد مصرف میشود و این علاقه از سمت بیرون مرز به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب روز افزون میشود و  همه ی این ها به رشد این صنعت در ایران کمک می کند.

مطلب پیشنهادی

عرضه مستقیم کیف چرم عابر بانک

کیف چرم عابر بانک یا همان جاکارتی معروف خودمان، مدل های مختلفی به لحاط جنس دارد. این مرکز به صورت مستقیم تولید کننده و عرضه کننده انواع این کیف چرمی می باشد. وق

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *