فروش سایت
خانه / چرم شتری / نماینده رسمی فروش چرم شتر مشهد

نماینده رسمی فروش چرم شتر مشهد

شرکت بازرگانی چرم رادمان به عنوان نماینده رسمی، انواع چرم های طبیعی درجه یک ساخت کارخانه های ممتاز و بزرگ مشهد بالاخص چرم های بزی و شتر را با قیمت مناسب به فروش می رساند.

در مشهد کارخانه های چرمسازی متعددی وجود دارند. یکی از بزرگترین این کارخانه ها کارخانه چرم آفتاب مشهد است که فعالیت خود را از سال 1355 با تولید و ساخت انواع چرم سبک و سنگین آغاز نموده است.

شرکت آفتاب مشهد هر چند تمامی چرم های سبک و سنگین را عرضه می کند اما تمرکز خود را بر روی تولیدات بزی و شتری گذاشته است و با این دو نوع، چرم هایی تولید می کند که مشابه آن در کمتر مرکزی دیده شده و شاید هم کسی قادر به ساخت آنها نباشد.

اگر بخواهید چرم شتر کارخانه آفتاب را خریداری نمایید می توانید آن را از نماینده های رسمی این شرکت تهیه کنید. به این ترتیب علاوه بر آنکه دسترسی برایتان آسانتر خواهد شد به قیمت فروش کارخانه هم دسترسی پیدا می کنید. ضمن آنکه علاوه بر بحث کیفیت و قیمت چرم ها، شما از یک مجموعه بزرگ و قدرتمند، چرم خریداری کرده اید و مشتری آنها شده اید که این موضوع به نوبه خود ارزشمند است.

در این مرکز انواع چرم های هورس شتر، بزی، گاوی و نیز بهترین کیف ها و اکسسوری های ساخته شده از چرم شتر به صورت عمده قابل فروش می باشند. کلیه محصولات چرم شتری دارای ضمانت بوده و یک سال گارانتی دارند.

کاربرد و استفاده چرم شتر چیست؟

چرم شتر چون محکم است کیف و کفش های زیبایی را می شود با آن ساخت. کیف های زیبا با ایستایی قابل قبول. کفش های دوخته شده هم بسیار محکم و بادوام بوده و دیرتر از آنچه که فکرش را بکنید از کار خواهند افتاد. بنابراین اگر تابحال با چرم شتر چیزی ندوخته اید به شما پیشنهاد می کنیم یکبار آن را امتحان کرده و ماحصل کار را ببینید.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

سایت خرید چرم هورس شتر ضد آب

اگر قرار باشد یک نوع چرم خاص و متفاوت برای دوخت کیف نام ببریم می توان از چرم هورس شتر ضد آب یاد کرد. این سایت اینترنتی علاوه بر نوع ذکر شده، سایر چرم های طبیعی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *