فروش سایت
خانه / چرم خام / مرکز خرید چرم خام طبیعی در تهران

مرکز خرید چرم خام طبیعی در تهران

در شهر تهران به عنوان پایتخت ایران، میزان تولید، خرید و فروش چرم خام طبیعی بسیار بالا است ولی با این حال برخی از فروشندگان و دوزندگان محصولات چرمی از مشهد و تبریز هم چرم سفارش می دهند.

ورامین تهران بورس تولید انواع چرم خام طبیعی است. این چرمشهر حجم بالایی چرم ساخته و روانه شهرهای مختلف ایران می کند. ولی با این وجود برخی از چرم های خاص در ورامین یافت نمی شود و تولیدکنندگان اجناس چرمی و نیز فروشندگان از کارخانه های چرمسازی مشهد و تبریز هم چرم سفارش می دهند. برای مثال چرم خام شتر مشهد و کارخانه آفتاب بالاترین کیفیت و بیشترین تنوع چاپ و رنگ را دارد. این چرم محکم است و کش نمی آید به همین خاطر برای دوخت برخی از مدل های کیف و کفش عالی است. و یا چرم های بزی پوست ماری خاصی در مشهد تولید و عرضه می شود که به دلیل افکت دار بودن بسیار به چرم واقعی پوست مار مشابهت دارد و می تواند یک محصول لاکچری را ایجاد نماید.

اگر شما به عنوان یک فروشنده و یا تولیدکننده قصد خرید چرم خام طبیعی خاصی را از مشهد دارید این مرکز قادر به عرضه و فروش مستقیم انواع چرم خام طبیعی همچون چرم های شتری، چرم بزی، چرم گاوی و گوسفندی را دارد.

وقتی امکان سفارش و خرید مستقیم چرم طبیعی از شهرهای مختلف کشور با یک تماس تلفنی امکانپذیر است چرا باید کلی هزینه کرده و سختی های سفر را به جان خرید؟ در نظر داشته باشید که اگر بخواهید از تهران به شهری همانند مشهد سفر کنید هم باید زمان زیادی را صرف کنید و هم باید هزینه بالایی را بابت رفت و آمد خود بپردازید که خب این اقدام به هیچ عنوان بصرفه نخواهد بود. بهترین کار این است که شما از یک مرکز پخش که به صورت مستقیم و به قیمت کارخانه چرم می فروشد بخواهید چندین جلد چرم را به عنوان نمونه برای تان بفرستد تا از نزدیک کیفیت و زیبایی کار را ارزیابی کنید بعد در صورتیکه خوش آیندتان بود می توانید به میزان بیشتری چرم سفارش دهید. این را هم مد نظر قرار دهید که اگر مشتری ثابت شوید قطعا می توانید از آفرهای ویژه ای که به نفعتان هست بهره مند شوید.

منبع: چرم رادمان

چرم خام طبیعی یکی از انواع نمونه هایی می باشد که در ایران دارای طرفداران زیادی است علت این مسئله نیز واضح است، چرم ها می توانند به خوبی نقش یک متریال را در تولید انواع البسه و پوشاک ایفا کنند و از این رو کاربردهای گسترده ای در صنعت پوشاک داشته باشند؛ به همین خاطر است که در ایران تولیدکنندگان زیادی حضور دارند که انواع این محصولات را در رده های کیفی بالا تولید و عرضه می کنند، همگی این تولیدکنندگان از جمله مهمترین مراکز دباغی ایران می باشند که از سالیان سال است که انواع چرم ها را تولید می کنند.

مرکز خرید چرم خام طبیعی در تهران

توضیحاتی درباره چرم خام طبیعی

توضیحاتی درباره چرم خام طبیعی اکنون تصمیم داریم توضیحاتی درباره چرم خام طبیعی بدهیم تا با این چرم ها آشنا شوید و در مورد آنها اطلاعات مختصر و مفیدی داشته باشید؛ پس با ما همراه باشید.
پوست حیوانات برای تولید چرم بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، به این صورت که افراد در ابتدا این پوست ها را تهیه می کنند و سپس برای دباغی آنها را آماده می کنند.
در این مرحله بسیار مهم است که پوست مورد نظر فاسد نشده باشد و دارای کیفیتی بی نظیر باشد، به همین خاطر فردی برای اینکار در نظر گرفته می شود که کاملا قابلیت شناسایی بهترین نوع پوست ها را دارد.
موضوع مهمتر دیگر این است که این پوست ها باید از نژادهای مختلفی باشند و یا اینکه از نژاد خاصی باشند تا بتوانیم از آنها چرم بی نظیری بسازیم.
ما بارها با این مسئله مواجه شده ایم که چرم خام طبیعی با کیفیت از برخی از پوست ها می تواند به خوبی فرآوری شود، به همین خاطر دباغانی که به تولید چرم اصل اهمیت می دهند، اغلب از این پوست ها استفاده می کنند.
به ویژه این مسئله در مورد دباغانی که محصولات صادراتی تولید می کنند بسیار صدق می کند.
پس از تهیه پوست، دباغ ها سعی می کنند که با گذراندن چند مرحله ویژه پوست ها را عاری از مو، باکتری، عامل بیماری زا و … کنند تا در نهایت پوست مورد نظر ما برای چرم شدن آماده شود.
به همین خاطر بسیار مهم است که این مراحل طبق اصول پیش رود و افراد به گذراندن این مراحل دقت کافی کنند.
در نهایت چرم به دست آمده که به آن چرم خام طبیعی نیز می گویند تولید می شود و به صورت تکی یا متری به فروش می رسد.
سوالی که ممکن است برای شما نیز پیش بیاید این است که مگر چرم مصنوعی نیز داریم؟
در پاسخ می توانیم به این موضوع اشاره کنیم که بله!
معمولا چرم های طبیعی گران هستند و یا بهای آنها از چرم های مصنوعی بیشتر است، از این رو همه افراد نمی توانند آنها را به راحتی خریداری کنند؛ تولیدکنندگان برای حل این مشکل چرم های مصنوعی را پیشنهاد کرده اند.
موضوع دیگر این است که برخی از افراد به دلایلی چرم های مصنوعی را ترجیح می دهند.
با اینحال باید بسیار دقت کنیم تا در حین خرید چرم طبیعی خریداری کنیم، زیرا بارها پیش آمده است که افراد انواع چرم های مصنوعی را به جای چرم های طبیعی می فروشند.
تنها راه رهایی از این مشکل این است که به مرکزی معتبر مراجعه کنیم.

معرفی انواع چرم خام طبیعی

چرم ها انواع مختلفی دارند که در ابتدا آنها را نام می بریم و سپس به بررسی آنها می پردازیم:

 • چرم سبک
 • چرم نیمه سنگین
 • چرم سنگین

چرم های سبک انواعی از چرم ها هستند که از پوست حیواناتی مانند بز تولید می شوند؛ اما چرا به آنها می گوییم چرم سبک؟
علت این نامگذاری این است که این چرم ها واقعا سبک می باشند، به این منظور که آنان از لحاظ شکلی نازک هستند و از لحاظ وزنی نیز به نسبت دیگر چرم ها بسیار کم وزن هستند، هر چند که این مسئله مزیتی فوق العاده است، اما باید توجه داشته باشید که همین ویژگی استفاده از این چرم ها را محدود کرده است و اغلب می توانیم از آنها برای تولید دستکش، کلاه و … استفاده کنیم.

چرم نیمه سنگین اغلب از پوست حیواناتی همچون شترمرغ و کروکودیل تولید می شوند از این رو از لحاظ وزنی چیزی بین چرم سنگین و سبک هستند.
معمولا به این دسته از چرم ها چرم های لوکس می گوییم که ظاهری فوق العاده عالی به لباس ها می دهند و افرادی از آنها استقبال می کنند که به دنبال ظاهرهای لوکس می باشند.
به دلیل کمیاب بودن پوست حیواناتی که از آن چرم نیمه سنگین تولید می کنند، این چرم ها از لحاظ قیمتی بالا هستند و دارای ارزش فوق العاده ای می باشند.
معمولا این چرم ها دارای ماندگاری بیشتری به نسبت چرم های سبک می باشند.

چرم های سنگین از پوست حیواناتی مانند گاو، گوساله و شتر تولید می شوند و به همین خاطر دارای دوام بالایی هستند.
فراموش نکنید که بی دلیل به این چرم ها، چرم سنگین نمی گویند! زیرا این چرم ها از لحاظ وزنی از دو چرمی که در بالا به آنها اشاره کردیم سنگین تر می باشند.
از لحاظ قیمتی نیز در رده مناسبی قرار دارند و به نسبت چرم های نیمه سنگین ارزانتر می باشند.

نوع دیگری از دسته بندی نیز وجود دارد که به ترتیب زیر می باشد:

 • چرم ورنی
 • چرم نبوک
 • الگانت
 • اشبالت
 • جیر
 • کوروکو
 • چاپی
 • بروشاو

دسته بندی که در بالا گفتیم از مهمترین دسته بندی های چرم می باشد که اکنون به بررسی هر یک از آنها می پردازیم و اطلاعاتی مختصر در مورد آنها می دهیم.
چرم ورنی به چرم براق معروف است، اما چگونه؟ مگر چرم طبیعی براق است؟
این سوالات ممکن است برای شما پیش بیاید، در پاسخ می توانیم بگوییم برای اینکه چرم ورنی تولید شود، دباغ ها از لعاب استفاده می کنند تا سطح چرم را برق بیاندازند، از این رو فرایند دباغی نقش مهمی دارد.

چرم نبوک به دلیل ساختار ویژه ای که دارد بسیار محکم می باشد و مقاومت آن در مقابل سایش بسیار بالا است و نمی توانیم به راحتی به آنها آسیب بزنیم.
چرم الگانت نیز از انواع چرم هایی است که ساختاری ویژه دارد و از جمله چرم های گرانبها و خاص است که افراد آن را مانند چرم های نیمه سنگین جز چرم های گرانبها دسته بندی می کنند.
چرم اشبالت نیز به دلیل استحکام تقریبا بالایی که دارد همیشه مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است.
چرم بروشا را به عنوان چرم لباس های رسمی می شناسند و به همین خاطر این دسته از چرم ها بسیار توسط مراکز برند جهان که در زمینه تولید پوشاک فعالیت می کنند خریداری می شوند و در نهایت در محصولات آنها به کار گرفته می شوند.

چرم خام طبیعی چه مشخصاتی دارد؟

چرم خام طبیعی چه مشخصاتی دارد؟ اگر شما نیز به فکر این افتاده اید که چرم خام طبیعی خریداری کنید و یا اینکه از محصولی بهره ببرید که فروشنده به شما می گوید چرم طبیعی دارد و دو دل هستید که آن چرم طبیعی است یا چرم مصنوعی می توانید با ما همراه باشید تا به بررسی ترفندهای تشخیص چرم اصل بپردازیم:

 • چرم های خاک اغلب دارای نشانی هستند از طرف تولیدکننده که می توانیم از طریق آنها به اصل بودن کالا پی ببریم، برخی از این برچسب ها به شکلی می باشند که کدی دارند و با پیامک زدن آن کد، تولیدکننده در مورد اصالت کالا به ما اطلاع می دهد؛ با اینحال این تنها راه نیست.
 • چرم های طبیعی بوی مخصوصی دارند که حتی اگر آن را تجربه نکرده باشید می توانید متوجه آن شوید، توجه داشته باشید که چرم مصنوعی اغلب بوی نفت می دهد.
 • چرم های طبیعی اصلا همگون و یکدست نیستند، به این منظور که ممکن است شما محصولاتی را مشاهده کنید که در برخی قسمت ها در ضخامت متغیر می باشند.
  مسئله دیگر در این بین این است که از مهمترین مشخصات چرم طبیعی می توانیم به این اشاره کنیم که این چرم ها دارای رد طبیعی از الگوهای پوست جاندار می باشند که در حین دباغی بولد شده اند.
 • چرم خام طبیعی قدرت انعکاس نور را ندارد.
 • چرم های طبیعی این حس را به افراد القا می کنند که این چرمی طبیعی است و از پوست حیوان تشکیل شده است، کافی است که آنها را لمس کنید.

مواردی که در بالا به آنها ذکر کردیم از مهمترین مواردی هستند که در تشخیص چرم اصل می توانند به ما کمک کنند.

فرآورده های چرم خام طبیعی

فرآورده های چرم خام طبیعی بسیار گسترده می باشند، علت این مسئله به نظر شما چیست؟
در پاسخ می توانیم به این موضوع نگاهی اجمالی کنیم که چرم ها دارای مقاومت بالایی هستند، به همین خاطر تا سالیان سال می توانند به خوبی عمر کنند و آسیب نبینند.
از این رو است که هر چند قیمت فرآورده های حاصل از چرم طبیعی گران است، اما این محصولات می توانند به صرفه نیز باشند و برای سود زیادی را به همراه داشته باشند.
نکته مهم دیگر این است که چرم خام آفتاب و دیگر انواع چرم ها بسیار خاص هستند و به ظاهر افراد نمایی لوکس می دهند، پس تولیدکنندگان از این مسئله استفاده کرده اند و انواع این نمونه ها را در رده های کیفی بالا تولید کرده اند تا افراد از این نمونه ها بهره ببرند و به ظاهر خود جلوه ای خاص دهند.

خریداران چرم خام طبیعی چه کسانی هستند؟

خریداران چرم خام طبیعی چه کسانی هستند؟ خریداران چرم خام طبیعی چه کسانی هستند؟ بازار چرم خام همیشه برای افرادی که به دنبال چرم های خام هستند تا بتوانند انواع فراورده ها را تولید کنند داغ می باشد.
خریداران چرم های خام از جمله افراد و یا مراکزی می باشند که به خوبی می توانند دوخت و دوز را روی چرم انجام دهند.
از این رو آنان خود تولیدکننده فراورده های چرمی می باشند و در این زمینه بسیار نیز موفق عمل کرده اند.
در حال حاضر ایران یکی از مهمترین قطب های صادرات چرم می باشد که انواعی از چرم ها را سالیانه به کشورهای مختلف صادر می کند؛ از این رو یکی دیگر از مهمترین خریداران چرم ها، کشورهای خارجی به ویژه کشورهای همسایه می باشند که انواع چرم گاوی خام، گوسفندی و …. را از ایران راهی کشورهای خود می کنند.
به همین خاطر است که ما این روزها مراکز تولیدی چرم صادراتی بیشتر از قبل می بینیم.

بازار عمده فروشان انواع چرم طبیعی

بازار عمده فروشان چرم طبیعی اغلب چرمی را عرضه می کنند که هم کیفیت عالی ای دارد و هم از لحاظ قیمتی مناسب می باشند.
معمولا خریدهای عمده همیشه در این زمینه به نفع افراد تمام می شود، زیرا در خریدهای عمده می توان حجم زیادی از محصولات را با قیمت های عالی خریداری کرد و از آنها بهره برد.
به دلیل اینکه ایران قطب تولید چرم در منطقه است، می توانیم از این دسته از مراکز عمده فروشی بسیار ببینیم.به نظر شما چرا در خریدهای عمده هزینه نهایی محصولات خریداری شده کاهش می یابد؟
در پاسخ می توانیم به این موضوع اشاره کنیم که در خریدهای عمده تخفیفی عالی شامل حال محصولات می شود که همین مسئله یک امتیاز ویژه به شمار می آید.
البته این موضوع در مورد اغلب خریدهای عمده صادق است و با خریدهای عمده می توان از بسیاری از هزینه های اضافی کاست.از طرفی در خریدهای عمده طرف حساب ما تولیدکننده می باشد و به همین خاطر می توانیم از اصالت کالا اطمینان حاصل کنیم و انواع این نمونه ها را با خیال راحت بخریم.

قیمت فروش چرم خام طبیعی

قیمت فروش چرم خام طبیعی قیمت فروش چرم خام طبیعی بسته به المان های مهمی تعیین می شود که مهمترین آنها شیوه عرضه می باشد، توجه داشته باشید که اگر تمایل دارید انواع این نمونه ها را با قیمت های عالی خریداری کنید، به سراغ عرضه کنندگان مستقیم بروید که انواع محصولات را بدون دخالت واسطه گرها عرضه می کنند و آنها را به فروش می رسانند.
عدم حضور واسطه گر سبب شده است که ما از پرداخت بسیاری از هزینه های اضافی خود اجتناب کنیم و در نهایت بتوانیم محصولی را خریداری کنیم که قیمت آن با قیمت تولید محصول فرق چندانی ندارد.
مسئله دیگر این است که برای جلوگیری از سودجویان به دنبال نمونه هایی باشد که در حین فروش اعتبار بالایی نیز به همراه آنها عرضه می شود که سبب می شود شما بتوانید محصول مورد نظر خود را با قیمتی پایین خریداری کنید.
این اعتبار اغلب از تجربه بالا فروشنده، اصالت کالا، عرضه مستقیم و … بدست می آید.
معمولا در ایران قیمت این نمونه ها مقرون به صرفه و پایین است، زیرا چرم ها در ایران به فراوانی تولید می شوند.
مسئله دیگر این است که توجه داشته باشید که اگر چرمی با قیمتی بسیار ارزان به شما پیشنهاد شد، به اصل بودن آن شک کنید و آن را از المان هایی که گفتیم بررسی کنید.
در بین انواع چرم ها معمولا چرم های صادراتی و چرم های نیمه سنگین از جمله گران ترین چرم ها می باشند و از این رو اگر قیمتی بالا برای آنها پیشنهاد شد شک نکنید.

مطلب پیشنهادی

سایت خرید چرم هورس شتر ضد آب

اگر قرار باشد یک نوع چرم خاص و متفاوت برای دوخت کیف نام ببریم می توان از چرم هورس شتر ضد آب یاد کرد. این سایت اینترنتی علاوه بر نوع ذکر شده، سایر چرم های طبیعی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *