فروش سایت
خانه / چرم شتری / قیمت چرم شتر فینیش اعلا در بازار

قیمت چرم شتر فینیش اعلا در بازار

به نظر شما چه عوامل و پارامترهایی وجود دارد که بر روی قیمت چرم شتر فینیش اعلا در بازار تاثیرگذار است و بعضا سبب کاهش یا نوسان آن می گردد؟

چرم شتر از زیرمجموعه های چرم طبیعی خام است که به لحاظ استحکام و دوام در نوع خود بینظیر بوده و تضمین کننده محصولی با ماندگاری بالا است.

برای تولید محصول و دوخت اجناسی همانند کیف و کفش با چرم شتر بهتر است نوع اعلا و مرغوب با فینیش عالی انتخاب شود تا بتوان با بالاتر بردن هر چه بیشتر کیفیت کالای دست دوز یا چرخ دوز رضایت مشتریان را جلب کرده و آنها را به مشتریان دائمی خود تبدیل کرد.

فینیش اکثر چرم های شتر موجود در بازار فینیش هورس است. حتی اکثر افراد فکر می کنند چرم شتر تنها بدین شکل است که تهیه و تولید می شود اما اصلا اینگونه نیست. چرم شتر همانند چرم بزی و گاوی دارای فینیش های گوناگونی است ولی در بازار تنها چند نوع خاص از آن به فروش می رسد. در هر صورت اگر شما تولیدکننده یا صادرکننده عزیز از آن دست افرادی هستید که خواهان تهیه و سفارش انواع چرم شتر متفاوت و لاکچری هستید مرکز خرید خود را بدرستی انتخاب کرده اید. ما تمام سعی خود را می کنیم که اعلاترین اجناس را با تنوع گسترده به لحاظ فینیش، چاپ و رنگ در اختیارتان قرار دهیم.

پارامترهای موثر بر قیمت چرم شتر

  • قیمت هر پا چرم شتر با توجه به یکسری پارامترها فرق دارد. مثلا اینکه فینیش چرم شتر چه نوع باشد باعث اختلاف قیمت می شود؛ برای نمونه قیمت چرم شتر با فینیش هورس و چرم شتر طرح پوست مار نرخ شان با هم فرق می کند. بنابراین نباید انتظار داشت بهای یکسانی را بابت این دو نوع چرم کاملا متفاوت پرداخت کنید.
  • اینکه میزان اعلا بودن چرم یا در اصطلاح سورتینگ چرم چه قدر است هم از جمله عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت هر فوت چرم شتر می باشد؛ طبیعتا سورت A که صادراتی است نسبت به سورت B یا  Cکه دارای چند زدگی و سوراخ است اندکی گران قیمت تر می باشد.
  • میزان سفارش و قیمت چرم به طور معکوس و وارونه به یکدیگر وابسته اند. به طور کلی خرید در حجم بالا با کاهش قیمت همراه است.
  • قیمت یک نوع از چرم شتر با فینیش مشخص و برند یکسان، در بازار یک شهر با شهر دیگر به خاطر بعد مسافت و وجود واسطه ها فرق می کند. به همین خاطر بهتر است فروشندگان شهر تولید محصول و مراکز پخش مستقیم را برای خرید خود انتخاب کنید.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

سایت خرید چرم هورس شتر ضد آب

اگر قرار باشد یک نوع چرم خاص و متفاوت برای دوخت کیف نام ببریم می توان از چرم هورس شتر ضد آب یاد کرد. این سایت اینترنتی علاوه بر نوع ذکر شده، سایر چرم های طبیعی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *