رادمان
خانه / چرم شتری / قیمت چرم خام شتر کیفی در بازار

قیمت چرم خام شتر کیفی در بازار

قیمت چرم خام شتر کیفی در بازار با توجه به سورت و کیفیتی که دارد متفاوت است. جهت اطلاع نرخ هر پا از این پوست دباغی شده می توانید با ما همراه باشید.
تولیدکنندگان، صادرکنندگان و مغازه داران فعال در حوزه و بازار چرم بخوبی به این موضوع واقف اند که چرم خام شتر تا چه میزان ضخامت داشته و استحکام دارد از همین روی متفق القول معتقد اند که چرم شتر برای دوخت کیف و کفش بسیار عالی است و محصول تولید شده از آن دوامی بسیار بالا دارد. از این چرم خام تحت عنوان چرم شتر کیفی یاد می شود.

به طور کلی چرم خام و طبیعی در بازار چرم فروشان نوسان قیمت چندان زیادی ندارد ولی خب به هر حال با توجه به کیفیت و رده سورت مشخص شده می توان قیمت های متنوعی را برای آن در بازار یافت.

اول از همه باید این را بدانید که چرم خام شتر کیفی همانند دیگر پوست های چرم دباغی شده انواع و اقسام دارد. مثلا چرم هورس شتر یکی از زیباترین و بهترین نوع چرم شتر است که از آن کیف اداری، کیف دوشی و اکسسوری های مختلف دوخته و تولید می شود. نکته قابل توجه این است که بهترین چرم هورس شتر کیفی این مرکز خاصیت ضد آب دارد و برای ساخت کیف و کفش واقعا عالی است. فیلم ضد آب بودن چرم هورس شتر را می توان در اینجا مشاهده کرد.

اگر چه کیفیت های گوناگونی از چرم خام شتر کیفی و به دنبال آن قیمت های متنوعی از این فرآورده در بازار وجود دارد ولی همیشه خرید بهترین نوع بصرفه تر است. وقتی یک محصول از بهترین و بادوام ترین چرم خام تهیه می گردد و بدرستی از آن نگهداری می شود آنوقت است که خواهید دید تهیه چنین چرمی در دراز مدت تا چه اندازه بصرفه و بهینه بوده است.

هر چند که شرکت چرم رادمان تمامی انواع چرم خام شتر کیفی با رنج قیمتی متعدد را دارا است ولی به اکثر خریداران سورت یک و نوع اعلا آن را پیشنهاد می دهد.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

سایت خرید چرم هورس شتر ضد آب

اگر قرار باشد یک نوع چرم خاص و متفاوت برای دوخت کیف نام ببریم می توان از چرم هورس شتر ضد آب یاد کرد. این سایت اینترنتی علاوه بر نوع ذکر شده، سایر چرم های طبیعی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما درباره ما