فروش سایت
خانه / چرم شتری / قیمت فروش جزئی و عمده چرم شتر

قیمت فروش جزئی و عمده چرم شتر

چرم های شتر هم به صورت جزئی و هم به صورت عمده از این مرکز به فروش می رسند. مزیت خرید از این بازار پرداخت حداقل قیمت می باشد.
چرم شتر به صورت های مختلف توسط مشتریان خریداری می شود. برخی به صورت جزئی خرید می کنند و برخی دیگر با توجه به نیازشان به شکل عمده خرید انجام می دهند که البته میزان سفارش افرادی هم که عمده خرید می کنند با یکدیگر متفاوت است و فرق دارد.

عمده تفاوت فروش چرم شتر به شکل جزئی و کلی در بحث قیمت است. وقتی چرمی عمده به فروش می رسد خریدار بهای کمتری بابت آن می پردازد چون در خرید کلی قیمت هر پا به نسبت اندکی کاهش می یابد که خب این موضوع برای خریدار عمده سود خوبی دارد.

فروش جزئی چرم شتری معمولا بر حسب پا است. پا یا فوت معادل 30 سانتیمتر مربع می باشد درحالیکه در سفارش های عمده سفارش بسته ای است.

چرم های شتری عرضه شده از این شرکت به لحاظ کیفی و سورت بندی با هم فرق دارند که البته ما با توجه به خواست مشتری کیفیت مورد نظر را به وی ارائه می دهیم. سورت های مختلف قیمت های متفاوت را هم در پی دارد که در صورت سفارش عمده همگی قابل کاهش هستند.
از چرم های شتری انواع محصولات دست دوز و چرخ دوز کوچک و بزرگ تولید می شود.

سفارش عمده چرم شتری یک حداقل میزان مشخصی دارد که از این حداقل در تماس با مدیر فروش می توانید مطلع شوید.
لازم به ذکر است که در خریدهای عمده برای جابجایی و انتقال وجه می توان از نمایندگانی که در شهرهای مختلف ایران هستند کمک گرفته تا آسوده تر و با اطمینان خاطر ماکسیمم خرید خود را انجام دهید.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

سایت خرید چرم هورس شتر ضد آب

اگر قرار باشد یک نوع چرم خاص و متفاوت برای دوخت کیف نام ببریم می توان از چرم هورس شتر ضد آب یاد کرد. این سایت اینترنتی علاوه بر نوع ذکر شده، سایر چرم های طبیعی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *