فروش سایت
خانه / چرم شتری / قیمت انواع چرم خام طبیعی شتر

قیمت انواع چرم خام طبیعی شتر

انواع چرم خام طبیعی همانند چرم شتر، بز، گاو و گوسفند با کیفیت های مختلف موجود بوده و با قیمت مشخصی به نسبت درجه مرغوبیت آن عرضه می گردد.
برای آن دسته از عزیزانی که شاید کمتر با انواع چرم خام طبیعی آشنایی داشته باشند عرض می شود که به طور کلی در ایران حدود 5 نوع چرم خام طبیعی به نام های چرم شتر، چرم بزی، چرم گاوی، چرم گوسفندی و چرم شترمرغ وجود دارد که برخی از آنها ذاتا نرم و سبک هستند و برخی سنگین و محکم و تولیدکنندگان با توجه به نوع محصولی که می خواهند بدوزند از یکی از این چرم های خام طبیعی بهره می برند.

همواره قیمت از مهمترین شاخصه ها برای خرید و یا نخریدن بشمار می رفته است. اهمیت قیمت مناسب در قیاس با کیفیت چرم زمانی محسوس تر است که خریدار قصد سفارش عمده و کلی چرم را داشته باشد در این حالت قیمت مناسب بسیار ضروری و مهم است.

اول از همه باید این را بدانید که قیمت انواع چرم خام طبیعی به دلیل متفاوت بودن مشخصه های ذاتی هر نوع چرم با یکدیگر فرق دارد. مثلا قیمت چرم بزی کمتر از قیمت چرم شتر یا گاوی است و گران ترین نرخ چرم طبیعی هم مربوط به چرم شترمرغ است.

اما همواره راه های ساده ای برای دستیابی به قیمت و نرخ منصفانه وجود دارد که در ادامه پیرامونش صحبت می کنیم.

ارتباط با کارخانه ها و خرید مستقیم چرم از کارخانه با دردسرهای متعدد کوچک و بزرگی همراه است از همین روی اکثر خریداران عطایش را به لقایش می بخشند و کمتر به سراغ کارخانه ها می روند. به همین دلیل است که مراکز پخش و عرضه مستقیم چرم اهمیت مضاعفی پیدا می کنند. خریداران عمده اگر بتوانند چنین مراکزی را پیدا کنند بسیار خوش شانس هستند چون هم واسطه ها را حذف کرده اند و هم با مشقت و دردسر کمتری می توانند انواع چرم خام طبیعی بالاخص چرم شتر را تهیه کنند.

لازم است بدانید که مراکز پخش متنوع ترین انواع چرم خام طبیعی را با همان قیمت مصوب کارخانه ارائه می دهند و از مرحله اول سفارش تا زمانی که بار به دست مشتری برسد همکاری ها و پشتیبانی های لازم را انجام می دهند تا مشتری براحتی و بی دغدغه به آنچه که می خواهد رسیده و رضایتش جلب شود از همین روی هرگز اهمیت یک مرکز پخش و توزیع مستقیم را دست کم نگیرید.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

سایت خرید چرم هورس شتر ضد آب

اگر قرار باشد یک نوع چرم خاص و متفاوت برای دوخت کیف نام ببریم می توان از چرم هورس شتر ضد آب یاد کرد. این سایت اینترنتی علاوه بر نوع ذکر شده، سایر چرم های طبیعی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *