فروش سایت
خانه / کیف چرم / فروش کیف چرم کج زنانه دست دوز

فروش کیف چرم کج زنانه دست دوز

کیف چرم کج زنانه دست دوز از محبوب ترین کیف هایی است که بانوان جوان و دختران آن را خریداری کرده و بعضا می دوزند. فروش این مدل کیف ها از طریق سایت ها، مغازه ها و کانال های تلگرامی صورت می پذیرد.

گران بودن کیف های چرم صنعتی یکی از دلایلی است که دختران و زنان را به سمت و سوی یادگیری هنر چرم دوزی، دوخت کیف های چرمی دست دوز و فروش مدل های متنوع زنانه و مردانه سوق داده است.

برخی به غلط بر این گمان اند که کیف های دست دوز چرمی تمیزی و زیبایی کمی دارند در حالیکه اصلا این گونه نیست. برخی از کیف های دست دوز با لیزر برش خورده اند و به لحاظ ظرافت در دوخت کم از کیف های چرخ دوز ندارند. بنابراین پیشنهاد می شود اگر شخص و یا مرکز فروشی را یافتید که کیف چرم دست دوز زنانه و یا مردانه عرضه می کرد و تمیزی کارهای دوخته شده اش برایتان اثبات شده بود ترجیحا از کیف های دست دوز استفاده کنید که مزیت زیاد دارند.

کیف چرم زنانه یکی از زیبا ترین و شیک ترین کیف های موجود در بازار های فروش شناخته شده است. این جنس از کیف در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید می شوند و با قیمت های مناسبی روانه بازار های فروش می شوند. این کیف ها معمولا توسط برترین تولید کنندگان عرضه می شود. به دلیل تنوعی که در تولید و دوخت این چرم ها بکار رفته است می توان آن را برای هر رده سنی مورد استفاده قرار داد. تنوع طرح و مدل از ویژگی های بارز محصولات چرمی محسوب می شود. فروش کیف چرم کج زنانه دست دوز

کیف چرم کج زنانه

کیف چرم کج زنانهبرخی از افراد کیف های رودوشی زنانه که بندی بلند دارد را به صورت کج و یه وری روی دوش می اندازند به همین خاطر این تیپ کیف ها را بعضا کیف چرم کج می نامند. مزیت قرار دادن کیف چرم زنانه و دخترانه به صورت کج و یکطرفه، آزادی دو دست است و اینکه فرد راحت تر می تواند قدم زده و حتی چیزی دیگری را در دستش بگیرد. اگر دقت کرده باشید پستچی ها نیز کیف های خود را بصورت کج و یکطرفه روی دوششان می اندازند.

در تصویر فوق نمونه ای از یک کیف چرم کج زنانه دیده می شود. برای مشاهده مدل های بیشتر چرا سری به کانال تلگرام چرم رادمان نمی زنید تا کارهای بیشتر را مشاهده کنید؟

منبع: چرم رادمان

کیف چرم کج زنانه یکی از پرفروش ترین انواع کیف های چرمی محسوب می شود که به دلیل ظاهر زیبایی که دارد، توجه خانم های بسیاری را به خود جلب کرده است. با خرید این کیف ها و ست کردن آن با کفش های چرم می توانید استایل زیبایی داشته باشید. چرم هایی که در زمینه پوشاک مورد استفاده قرار می گیرد به 3 دسته تقسیم می شود:

 1. سبک: این نوع چرم را از پوست حیواناتی چون گوسفند، بزغاله، بز و بره می گیرند. این چرم نازک بوده و در ساخت کاپشن و دستکش و لباس استفاده می شود. گاها از انواع چرم های سبک که از کیفیت پایین تری برخوردار اند برای آستر لباس و کفش استفاده می کنند.
 2. نیمه سنگین: این نوع چرم را از پوست کروکودیل و شترمرغ می گیرند. این نوع چرم کمیاب و قیمتی است به دلیل همین موضوع برای موارد تزئینی استفاده می شود.
 3. سنگین: این چرم از پوست گاو و شتر مرغ به دست می آید. این نوع چرم به دلیل داشتن مقاوت بالا برای تولید کیف و سایر محصولات استفاده می کنند.

توضیحاتی در مورد چرم

توضیحاتی در مورد چرمچرم ماده ای طبیعی و با دوام است که از پوست خام جانوران مانند: مار، کوسه، کروکودیل، گوسفند و به خصوص گاو بدست می آید. همانطور که می دانید پوست حیوانات به مرور زمان فاسد می شود و اگر به حال خود رها شود، رطوبت خود را از دست می دهد و خشک و شکننده می گردد. فرایند دباغی این ماده فسادپذیر را پایدار، انعطاف پذیر و با دوام می کند تا بتوان در کاربردهای گوناگون مورد استفاده قرار داد. چرم کاربرد های مختلفی دارد از جمله: کیف، کفش، دستکس، کروات، کت، کاپشن، کمربند، کیف پول، شلوار، جاکلیدی.

چرم به دو صورت دباغی می شود:

 • سنتی (دستی): در این روش زمان دباغی بیشتر بوده و  کیفیت نهایی چرم در مقایسه با روش ماشینی بیشتر است.
 • صنعتی (ماشینی): این روش بوسلیه ماشین آلات صنعتی انجام می گیرد ولی چون زمان دباغی آن از روش سنتی کمتر است از کیفیت کمتری نیز برخوردار است.

چرم با سه نوع ماده دباغی می شود:

 1. کرومی: پوست خام با استفاده از مواد کرومی شیمیایی (کروم سولفات و نمک های کرومیوم) دباغی می شود . کروم ماده ای سمی است که هم برای سلامت انسان و هم محیط زیست خطرناک است.
 2. گیاهی: اکنون اکثر کشورها از مواد گیاهی (روغن گیاهی و قسمت های مختلف گیاه) برای تولید چرم استفاده می کنند تا کمترین آسیب را به محیط زیست وارد کند و خطری نیز سلامت انسان را تهدید نکند. چرمی که به روش گیاهی دباغی می شود از لحاظ کیفیتی نیز مرغوب تر است. اما چرم گیاهی مقاومت کمتری نسبت به آب دارد و در صورت تماس با آب انعطاف پذیری خود را از دست می دهد و خشک و سفت می گردد.
 3. سنتزی:این روش بوسلیه مواد پلیمری اروماتیک (نولاک و نرادول) انجام می شود.

پرمصرف ترین نوع چرم برای تولید کیف

پرمصرف ترین چرمی که در ساخت کیف استفاده می شود چرم اشبالت است ولی در اینجا به صورت کلی انواع مختلف چرم که در ساخت انواع کیف چرم زنانه کاربرد دارند باهم مرور می کنیم:

 1. چرم الگانت: چرمی لوکس و گران قیمتی به شمار می رود که از ویژگی های آن این است که به مرور زمان زیبا تر می شود.
 2. چرم ورنی(لاکی): سطح چرم را با لعاب می پوشانند که حالتی براق به آن می دهد. طول عمر این چرم نسبت به چرم نبوک کمتر است.
 3. چرم ناپا: این چرم از مرغوب ترین و گران ترین چرم ها در صنعت چرم سازی می باشد. معمولا به عنوان چرم ضد آب شناخته می شود و در تهیه کیف کاربرد زیادی دارد.
 4. چرم هورس گاوی: این چرم به این دلیل که ظریف تر از نوبوک می باشد بیشتر برای تهیه کیف مورد استفاده قرار می گیرد.
 5. چرم فلوتر: این نوع چرم ، چرمی پر طرفدار در تهیه کیف می باشد. سطح این چرم صاف با برجستگی های ملایم است.
 6. چرم گاوی میلینگ: این چرم نیز در تهیه کیف کاربرد دارد. سطح این نوع چرم متراکم بوده و همین امر سبب مقاومت بالای آن در برابر آب می گردد.
 7. چرم شرانگ گاوی: کاربرد زیادی در تهیه کیف دارد. این چرم از طول عمر و کیفیت بالایی برخوردار است.
 8. چرم نوبوک: مرغوب ترین چرم گاوی یا مرغوب ترین چرم گاوی به شمار می رود.این چرم مقاومت بالایی دارد و همچنین دیرتر کثیف می شود. این چرم ظاهری مخملی و سطح ظریفی دارد.
 9. چرم اشبالت: یکی از پر مصرف ترین چرم ها برای ساخت کیف به شمار می رود. این چرم دارای سطح صاف و صیقلی می باشد و از لحاظ کیفیتی از چرم جیر در درجه پایین تری قرار می گیرد.
 10. چرم جیر: دارای سطحی مخملی می باشد بی شباهت به چرم اشبالت نیست اما از آن لطیف تر و کیفیت بالاتر ی دارد.این چرم بیشتر در آستر محصولات مختلف قرار می گیرد.

ویژگی های چرم برای استفاده کیف و کفش

ویژگی های چرم برای استفاده کیف و کفشویژگی های چرم برای استفاده کیف و کفش عبارت است از:

 • چرم مورد استفاده برای کیف و کفش از نوع چرم سنگین بوده تا مقاومت و پایداری لازم را داشته باشد.
 • این نوع چرم را از پوست حیواناتی مانند گاو، گاومیش، گوساله و شتر مرغ بدست می آورند.
 • این چرم متراکم تر از مابیقی چرم ها بوده و در نتیجه ضد آب می باشد.
 • چرم مورد استفاده برای کیف باید نرم قابل انعطاف و نرم باشد.
 • با توچه به سلیقه ی شما نوع و مدل چرم بکار رفته در کیف می تواند تغییر کند.

اگر می خواهید کیف و کفش شما براق باشد پس بهتر است به دنبال محصولاتی بروید که از چرم ورنی استفاده کرده اند. اما اگر به دنبال بوت برای کوهنوردی و مسیر های سخت هستید یا فردی هستید که به نظافت کفش هایتان بیش از هرچیزی اهمیت می دهید، بهتر است به دنبال کفشی باشید که در آن از چرم نوبوک استفاده شده است. این چرم از مرغوب ترین چرم های گاوی است و ظاهری مخملی دارد و دیرتر کثیف می شود.

چرم نوبوبک جزء چرم های مقاوم دسته بندی می شود. ولی اگر مسیر طبیعت گردی شما دارای رودخانه است یا در هوای بارانی قصد طبیعت گردی کرده اید چرم ناپا می تواند گزینه خوبی برای شما باشد زیرا این چرم به دلیل تراکم بالا ضد آب است. از این چرم در تهیه کیف نیز بهره می برند. چرم ناپا چرم گرانی ست ولی از جایگزین با کیفیت آن می توان به چرم میلینگ اشاره کرد که همان خواص را دارد. اگر به دنبال کیف یا کفشی با دوام بالا و طول عمر زیاد هستید در انتخاب چرم آن دقت کنید و سعی کنید از چرم اشرانگ استفاده کنید.

پس ما تا اینجا یاد گرفتیم چرمی که برای یک کیف یا کفش مناسب است باید منعطف، ضد آب، با مقاوت بالا و لطیف باشد که هر چرمی با توچه به ویژگی های منحصر به فردش اینکه کدام نیاز برای شما در اولویت است باید انتخاب شود.

روش تولید کیف چرم زنانه

روش تولید کیف چرم زنانه با توجه به نوعی دستی یا صنعتی بودن آن متفاوت است ولی به طور کلی می توان گفت که در هر دو روش چرم مورد نظر این مراحل را طی می کند.

 • ابتدا چرم دباغی می شود و مراحل دباغی را طی می کند.
 • سپس به روش گیاهی یا شیمیایی رنگ آمیزی می شود.
 • در بعضی موارد نیاز است که چرم نازک شود برای این کار از ماشین لیویس استفاده می شود.
 • پس از اینکه چرم و آستر آمده شدند آن ها را توسط قالب های تیغه ای و دستگاه پرس به شکل های گوناگون در می آورند.
 • سپس قطعات مختلف بهم متصل می شود.
 • دسته های کیف به آن ابتدا چسب زده شده سپس دوخته می شود.
 • در صورت نیاز و برندسازی کیف مارک زده می شود.

طرح های مختلف کیف چرم زنانه

طرح های مختلف کیف چرم زنانهطرح های مختلف کیف های چرمی زنانه توجه بسیاری از خانم های با سلیقه را به خود جذب کرده است. کیف های چرم زنانه به انواع مختلفی تقسیم می شوند که می توان از انواع پاسپورتی، سردوشی، دستی، کیف پول، جا کلیدی، لپ تاپی و غیره نام برد.

با توجه با استایلی که شما انتخاب می کنید و بر اساس محلی که قرار است در آن حضور یابید کیف مورد نظر خود را انتخاب می کنید. بر فرض مثال شما به محل کارتان که اداره ای رسمی است می خواهید بروید در صورتی که برگه و پوشه زیادی ندارید لازم نیست از کیف های دستی بزر یا کیف های لپ تاپی  استفاده کنید.

اگر شما قد کوتاه و جثه کوچکی  دارید از کیف های دستی بزگ برای پوشاندن قد و جثه خود استفاده کنید و در صورتی که شما قد بلند هستید با اندامی درشت بهتر است از کیف های دستی کوچک و یا حتی سر دوشی استفاده کنید. دقت داشته باشید که کیف های سردوشی به شما استایل اسپورت و دوستانه می دهد و کیف های دستی استیل شما را با وقارتر و رسمی تر جلوه می دهد.

حتما به خاطر داشته باشید رنگ کیفی که شما استفاده می کنید هم نقش موثری در بیان استایل شما دارد. مانند مثال اگر شغل شما در اداره ی رسمی است از زنگ های کرم، خاکستری، سورمه ای، قهوه ای روشن، قهوه ای تیره و مشکی استفاده کنید تا شما را جدی تر در محل کار نشان دهد.

برای مهمانی و یا یک قرار دوستانه بهتر است از رنگ های متنوع تر و شادتر استفاده کنید مانند زرشکی، آبی روشن، کرمی، نارنجی، خاکستری و رنگ هایی از این قبیل. همانطور که  می بینید رنگ های کرم و خاکستری رنگهای خنثی هستند که با هر استایلی که می خواهید می توانید آنها را استفاده کنید.

مورد بعدی که در انتخاب یک کیف مناسب استایل شما مورد بحث است طرح کیف است. در استایل های رسمی و اداری بهتر است از کیف هایی با طرح هایی پیچیده با زیپ و جیب زیاد پرهیز کنید. کیف شما در این استایل هر چقدر ساده تر باشد شیک تر است. در قرارهای دوستانه و مهمانی ها آزادی عمل بسیاری دارید ، شما می توانید از کیف های طرح دار سنتی یا جیب دار یا کیف هایی که زیپ های تزئینی در روی خودشان دارند استفاده کنید. در ارتباط با کیف پول سعی کنید رنگ آن با کیف در یک خانواده باشد، تیره تر یا روشن تر. این حسن سلیقه و دقت شما را در این زمینه می رساند که به چه میزان به  جزئیات اطرافتان دقت را دارید یا به آن اهمیت می دهید.

ویژگی های کیف چرم زنانه دست دوز

ویژگی های یک کیف چرم زنانه دست دوز:

 • کیفی که چرم آن سخت باشد یا اینکه غیر منعطف باشد، نمی‌تواند کیف چرمی مناسبی
  برای شما باشد. البته بعضی کیف ها بر اساس کاربردی که دارند می توانند دارای قسمت های
  غیر منعطف باشند.
 • موضوع دیگری که در کیفیت کیف زنانه موثر است، نوع دوخت کیف است. به اتصال دسته با بدنه کیف دقت کنید. نوع دوخت بسیار در کیفیت کیف شما موثر است. اگر دوخت مناسبی نداشته باشد، ممکن است به زودی به چرم کیف صدمه وارد کند.
 • به همان اندازه که طرح روی کیف شما مهم است آستر و دوخت داخلی آن نیز مهم است و نشان دهنده کیفیت کیف شما می باشد. حتما به نوع دوخت آستر کیف دقت کنید، نبابد هیچ نقطه گره مانندی در آن ببینید. آستر کیف شما نباید هیچ گونه پارگی داشته باشد. آستر کیف نیز باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد پس به جنس آستر نیز اهمیت لازم را بدهید تا طول عمر کیف شما بیشتر شود.
 • کیف چرم طبیعی  بوی خاصی دارد پس به بوی محصولی که خریداری می کنید دقت کنید. چرمی که در کیف شما استفاده می شود باید خالص باشد، به چرمی خالص می گویند که لایه ضخیمی دارا باشد. در حقیقت تمام لایه های پوست حیوان ( اپی درم، آندو درم، درم) در ساخت آن بکار رفته باشد.
 • ضد آب است و در نتیجه قیمیت محصول افزایش می یابد. 
 • این نوع چرم در قسمت زیرین خود حالتی نرم و اسفنجی و در قسمت رویی حالتی براق و دانه دار دارد که بافت آن کاملا حس می‌شود.

عوامل موثر بر قیمت کیف چرم زنانه

عوامل موثر بر قیمت کیف چرم زنانهعوامل موثر بر قیمت بهترین کیف چرم متعدد می باشد. در واقع می توان گفت قیمت محصولات چرم بسیار متنوع بوده است و طبیعتاً عوامل بسیاری هستند که بر قیمت این محصولات بویژه انواع کیف چرم دست دوز تاثیر می گذارد. از این عوامل می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

 •  کیفیت چرم مصرفی
 • کیفیت نخ و منظم بودن فاصله دوخت 
 • زمان صرف شده برای تولید کیف و میزان دقت بکار برده شده
 • جنس زیپ و آستر استفاده شده 
 • برند و محل تولید کیف
 • نوع چرم حیوانی استفاده شده

کیف های زنانه با چرم با کیفیت، عموما باید نرم و قابل انعطاف باشند اما گاهی اوقات مدل و طرح کیف باعث می شود تا کیف سفت شود و این موضوع در رنج قیمت کیف های زنانه بی تاثیر نیست. موضوع دیگری که در قیمت گذاری کیف زنانه حائز اهمیت است، نوع دوخت کیف است، هرچه دوخت کیف ظریف تر و فاصله دوخت ها به یک اندازه باشد قیمت بیشتری را به خود اختصاص می دهد. هر چه نوع اتصال بین دسته و کیف محکم تر و تمیزتر باشد بدین معنی است که زمان و دقت بیشتری برای آن صرف شده است و کیفیت بیشتری دارد که بالطبع قیمت بیشتری را نیز در بر دارد.

 هر فرد می خواهد منحصر به فرد جلوه کند برای همین به دنبال طرحی خاص می گردد. هر چقدر طرح کیف جزئیات بیشتری داشته باشد به زیبایی آن می افزاید و نشان دهنده صرف وقت و دقت بسیار زیاد بوده که همین امر منجر به متغیر بودن قیمت کیف شود.

رنگ بندی کیف های چرم  بویژه کیف پول چرم زنانه نیز از مواردی است که به شما حق انتخاب بیشتری می دهد. زیرا به صورت روتین و معمول فقط می توان از رنگ های قهوه ای تیره و روشن، مشکی و ترکیبی از این سه استفاده کرد. پس این تنوع در رنگ بندی در قیمت نهایی محصول تاثیر بسزایی دارد.

مطلب پیشنهادی

الگوی دوخت کیف پول چرم مردانه دست دوز

در این فایل قصد داریم نحوه دوخت یک مدل کیف پول چرم مردانه دست دوز را به شما عزیزان آموزش دهیم. الگوی کیف چرمی نیز برای دانلود قرار گرفته است. کیف پول چرم مردانه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *