فروش سایت
خانه / کیف چرم اشبالت / فروش کیف چرم اشبالت گاوی رنگی

فروش کیف چرم اشبالت گاوی رنگی

از محبوب ترین انواع کیف های به فروش رسیده زنانه و مردانه، کیف های چرم اشبالت گاوی است. رنگی بودن و زیبایی رخ این چرم دباغی شده از موارد مهمی است که مشتریان را شیفته این نوع کیف ها کرده است.

محبوبیت کیف های چرم اشبالت در میان زنان و دختران جوان تا حد زیادی وابسته به نوع چرم شان است یعنی چرم اشبالت گاوی. بنابراین لازم است قبل از صحبت پیرامون کیف چرم اشبالت درباره خود این چرم طبیعی و دلیل محبوبیتش صحبت شود.

چرم اشبالت گاوی

چرم گاوی در درسته چرم های سنگین قرار دارد. به دلیل جثه دام و تراکم الیافی که دارد پوست چرم گاوی بسیار ضخیم است از همین روی در کارخانه های چرم سازی توسط دستگاه چرم را به لایه های نازک تر تبدیل می کنند تا بتوانند از آن برای محصولات مختلف استفاده نمایند. لایه زیرین چرم گاوی را که توسط دستگاه های صنعتی پرداخت کنند رخی مخمل مانند پیدا می کند که در اصطلاح بدان چرم اشبالت گفته می شود و چون این چرم اشبالت از نوع گاوی است آن را چرم اشبالت گاوی می گویند. مخملی بودن چرم اسبالت، نرم بودنش و رنگ های زیبایی که اسبالت را می توان در آن رنگ ها دید از اصلی ترین دلایل کانون توجه بودن چرم اشبالت گاوی است. در کنار این موارد قیمت مناسب هم یکی دیگر از شاخصه ها است که میزان توجه و سفارش را بالا برده است.

بیشترین محصولی که با چرم اشبالت گاوی دوخته می شود کیف های رنگی است که از میان انواع کیف ها، در صد کیف پول زنانه و دخترانه بیشتر از موارد دیگر است. علاوه بر کیف پول های زنانه، کیف های چرمی جاکارتی، کیف های دوشی چهل تکه و کیف های فانتزی بچگانه از دیگر مواردی است که با چرم های طبیعی اشبالت درست می شود.

نکته جالبی که در مورد کیف های چرم اشبالت می توان عنوان کرد این است که اکثر کارهای دوخته شده با این چرم طبیعی، دست دوز بوده و با دست دوخته می شود بنابراین امکان مانور بر روی ترکیب رنگ ها و دیزاین پیشنهادی بالا است. در نتیجه چون دوخت کیف های رنگی چرم اشبالت به صورت دست دوز است معمولا خرید و فروش آن به صورت اینترنتی صورت می پذیرد. امروزه اگر بگوییم هر شخص ایرانی برای خود یک کانال تلگرام و یک صفحه اینستاگرام دارد بیراه نگفته ایم. از همین روی برقراری ارتباط و واریز وجه هم از همین کانال ها صورت می پذیرد.

منبع: چرم رادمان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *