فروش سایت
خانه / کیف پول چرم / فروش کیف پول چرم مردانه تبلیغاتی

فروش کیف پول چرم مردانه تبلیغاتی

یکی از محصولات تبلیغاتی مرسوم و متداول، کیف پول چرم مردانه جیبی و کتی یا پالتویی است که با درجات کیفیتی مختلف متناسب با سطح درآمد هر شرکت و قدرت خرید شان به فروش می رسد.

امروزه تعدادی از واحدهای تولیدی حوزه فعالیت شان به صورت تخصصی در زمینه تولید و فروش انواع محصولات و کیف های چرمی تبلیغاتی است و برخی دیگر تولید کننده همه نوع کالایی هستند. یکی از اجناس تبلیغاتی مورد نیاز شرکت های خصوصی و دولتی، ادارات و سازمان ها، کیف پول چرم مردانه می باشد. به طور کلی کیف پول های چرم مردانه را می توان به دو نوع کتی یا پالتویی و جیبی دسته بندی کرد که هر دو نوع کاربردی و محبوب هستند.

برای مثال تصویر به نمایش در آمده در بالای همین خبر، یک کیف چرم کتی مردانه را نشان می دهد که می توان آن را در داخل جیب داخلی کت و پالتو قرار داد. این کیف دارای چندین مکان برای قرار دادن کارت های اعتباری و بانکی، کارت ملی، مدارک و اسکناس می باشد. در مورد جنس این کیف پول مردانه هم می توان عنوان کرد که این کیف چرمی از بهترین چرم هورس شتری دوخته شده و به عنوان یک کیف چرم تبلیغاتی لاکچری می توان از آن یاد کرد.

اما کیف پول های مردانه را به دو صورت دیگر نیز می توان تفکیک کرد. کیف چرم طبیعی و کیف طرح چرم که اصلی ترین تفاوت میان این دو نوع کار، بحث کیفیت و قیمت است. اگر کیفیت کیف پول های مردانه در اولویت باشد کارهای چرم طبیعی مناسبتر هستند ولی اگر قیمت را در صدر انتخابتان قرار دهید آنوقت بایستی به سراغ کیف پول های طرح چرم بروید.

چرم رادمان به صورت عمده، انواع کیف پول چرم مردانه تبلیغاتی را به فروش می رساند. امکان ارسال به شهرهای مختلف نیز وجود دارد.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

الگوی دوخت کیف پول چرم مردانه دست دوز

در این فایل قصد داریم نحوه دوخت یک مدل کیف پول چرم مردانه دست دوز را به شما عزیزان آموزش دهیم. الگوی کیف چرمی نیز برای دانلود قرار گرفته است. کیف پول چرم مردانه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *