فروش سایت
خانه / کیف چرم بزی / فروش کیف دسته چک چرم بزی مردانه

فروش کیف دسته چک چرم بزی مردانه

یکی از محبوبترین کیف های مردانه ای را که می شود نام برد، کیف دسته چک است. این کیف با انواع چرم های طبیعی بزی، گاوی و … قابل تولید بوده که البته سهم فروش دو مورد ذکر شده بیشتر از مابقی است.

امروزه بسیاری از معاملاتی که در کشور ما انجام می شود چکی است. نکته عجیب اینجا است که با وجود آمارهای متعددی که کارشناسان از میزان بالای چک های برگشتی ارائه می دهند باز هم حجم تراکنش ها و معاملات چکی زیاد است و هر فرد دارنده دسته چک ممکن است در روز چندین بار از دسته چک خود استفاده کند. بنابراین باید کیفی که این چک را داخلش می گذارد شیک و مرغوب باشد چون همانطور که گفته می شود کیف و کفش هر شخص نشان دهنده شخصیت اوست.

اگر به واسطه کارتان از دسته چک زیاد استفاده می کنید بهتر است از همان ابتدا با پرداخت هزینه بیشتر یک کیف دسته چک مردانه باکیفیت چرمی بخرید. این کیف اگر از چرم طبیعی باشد عالی است و خیلی دیر امکان خراب شدنش وجود دارد.

معمولا برای کیف های دسته چک از چرم بزی و چرم گاوی استفاده می شود. در واقع می توان گفت کاربرد این چرم ها در دوخت کیف دسته چک مرسوم تر است.

در تصویر اصلی یک نمونه کیف دسته چک چرم بزی مردانه رنگی مشاهده می شود. چرم این کار بزی است و دارای 2 مکان جهت قرارگیری دسته چک می باشد. همچنین 18 مکان نیز برای کارت های اعتباری و اسکناس در داخل آن تعبیه شده است.

این کیف در دو رنگ قهوه ای و مشکی آماده فروش می باشد. امکان فروش تک و تعداد از طریق این مرکز فراهم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر سوالات خود را بپرسید.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

خرید کیف چرم ورزشی و سفری مردانه

آیا از آن دست افرادی هستید که به دلیل متشخص و متفاوت بودن حاضرید کیف …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *