فروش سایت
خانه / چرم حکاکی / فروش چرم گاوی رنگ نشده مخصوص حکاکی

فروش چرم گاوی رنگ نشده مخصوص حکاکی

فروش چرم گاوی رنگ نشده مخصوص حکاکی در فروشگاه های عرضه کننده لوازم هنری در ابعاد و رنگ دلخواه هنر جویان و هنرمندان صورت می گیرد. از این نوع چرم وسایل مختلفی قابل ساخت است.

فروش چرم گاوی رنگ نشده با اهداف مختلفی انجام می شود. از جمله می توان به حکاکی روی این چرم ها اشاره نمود و با انواع چرم ها آشنا شد.

چرم گاوی به دلیل کیفیت و مرغوبیتی که دارا می باشد در بسیاری از موارد می توان از آن استفاده نمود. این نوع از چرم به دلیل داشتن بافت خوبی که دارد دارای استحکام و مقاومت بسیار بالایی می باشد. به همین خاطر از این چرم گاوی برای کارهای حکاکی هم استفاده می کنند.
چرم مخصوص حکاکی بسیار زیبا و با دوام هستند و این چرم ها رنگ نشده می باشند. فروش این چرم های گاوی رنگ نشده مخصوص حکاکی بسیار مناسب می باشد.

فروش چرم گاوی رنگ نشده مخصوص حکاکی

انواع چرم

چرم ها به دسته بندی های مختلفی تقسیم می شوند که هر کدام دارای خصوصیات و قیمت خاص خود می باشند. اما در یک نگاه کلی انواع چرم عبارتند از:

  • چرم کرومی که مواد اصلی آن کروم است.
  • چرم گیاهی که از الیاف گیاهی برای رنگ کردن آن استفاده می شود.
  • چرم ورنی که براق است.
  • چرم سبک از پوست حیواناتی مانند بز‌، بزغاله و گوسفند به دست می آید.
  • چرم نیمه سنگین از پوست حیواناتی مانند شترمرغ به عمل می آید.
  • چرم سنگین از پوست حیوانات سنگین وزن همچون گاو و شتر تهیه می شود.
  • چرم مراکشی در این کشور ساخته شده است.
  • چرم اسپانیایی و روسی برای اولین بار در این کشور ها تولید شده است.
  • چرم دانه دار (full grain) که به عنوان چرمی مرغوب شناخته می شود.
  • چرم گاوی از پوست گاو تولید می شود.

هر کدام از چرم های نام برده شده دارای خصوصیاتی است که آن را از دیگری متمایز می سازد. از جمله می توان مشخصات و کاربرد های چرم گاوی را عنوان نمود.

چرم گاوی بر اساس کاربرد های بسیار زیادی که دارد دارای ضخامت های مختلفی می باشد. این چرم دارای یک ساختار بسیار نرم و لطیف ولی خشک می باشد و در کنار همه ی این موارد که گفته شده است دارای مقاومت بسیار بالایی نیز می باشد.
سطح روی چرم گاوی صاف بوده است  و بدون هیچ برآمدگی می باشد. چرم گاوی در برابر چرم های دیگر دارای ضخامت بالاتری نیز می باشد. از جمله دسته بندی های چرم گاوی، چرم اسپانیایی می باشد.
این نوع از چرم در واقع یک نوع چرم خارجی می باشد. در حال حاضر این نوع از چرم ها را از پوست اسب که دارای یک کیفیت مرغوبی می باشد به روش گیاهی تولید می کنند.
این نوع از محصولات از طریق رویه داخلی پردازش می شود. این نوع از چرم ها بسیار محکم و در کنار آن دارای خاصیت ضد آبی نیز می باشند.
اگر بخواهیم انواع چرم را نام ببریم می توان گفت، چرم گاوی، گوسفندی، بزی، گاومیش و بسیاری از چرم های دیگر که هر کدام ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند.
هر کدام از چرم ها دارای مشخصات خاصی هستند که کسی که در این حوزه فعالیت دارد به راحتی می تواند این موارد را از هم تشخیص دهد.
همواره در بازار ما چرم ها در انواع مختلف از نظر دباغی شده و یا خام هم موجود می باشد که خوب است در این باره هم مختصری توضیح دهیم تا اطلاعات شما نیز کامل تر شود.
وقتی انواع حیوانات هستند که هر کدام با هم فرق دارند به همین خاطر هم انواع چرم در این مرکز موجود می باشد. پس تنوع چرم در این مرکز بسیار بالا است و این برای مشتری عالی می باشد که می تواند از بین بسیاری از چرمها، چرم مورد نظر خود را انتخاب کند.
هر حیوانی پوست متفاوت خود را دارد و هیچ چرمی شبیه چرم دیگری نیست، حتی برخی هستند اندازه های متفاوتی هم دارند.
شما فرض کنید حیوان گاو و حیوان گوسفند را هر کدام چرم خام آن ها کاملا با هم فرق دارد و حتی دباغی هم شوند از نظر ظاهر و بافت و رنگ پذیری با هم کاملا فرق دارند.
چرم گاو و چرم شتر هم به همین صورت می باشد و می شود گفت هیچ حیوانی شبیه حیوان دیگری نمی باشد حتی برخی از حیوانات هستند که پیر تر و یا جوان تر هستند که در این صورت هم بسیار تفاوت زیادی دارند.
یکی از عواملی که موجب این تفاوت ها می شود و همواره انواع چرم در بازار موجود است و همچنین به علت مکانی پرورش هم می تواند با هم بسیار تفاوت داشته باشد.
بعضی از حیوانات هستند که در آب و هوای گرم و خشک زندگی می کنند بعضی دیگر در محیط کوهستانی و سرد رشد می کنند و برخی دیگر در محیط معتدل و مرطوب پرورش پیدا می کنند و همه ی این عوامل می تواند موجب به وجود آمدن چرم های متفاوت در بازار گردد.
پس خوب است در هنگام خرید به این عوامل دقت نماییم تا بتوانیم انتخاب خوبی را داشته باشیم تا بتوانیم متناسب با آن چرم محصولی که کاربردی و مناسب باشد را تولید نماییم.
اگر خودتان در رابطه با انواع چرم اطلاعات دقیقی ندارید می توانید با یک فروشنده مجرب و متخصص همکاری خود را آغاز کنید تا چرمی که متناسب کار شما می باشد را معرفی نماید،در این صورت می توانید خرید خوبی را تجربه نمایید.

بررسی اجمالی چرم مخصوص حکاکی

بررسی اجمالی چرم مخصوص حکاکی در این مطلب می خواهیم به بررسی اجمالی چرم مخصوص حکاکی بپردازیم، همواره شما می توانید با همراهی ما اطلاعات خود را تکمیل نمایید.
یک هنر باستانی که از سال های بسیاری دوری در کشور ما رواج داشته حکاکی می باشد، بخصوص حکاکی بر روی چرم که خیلی طرفدار زیادی دارد که زیبایی خاصی را به چرم می دهد و هر طرحی که دوست داریم را می توانیم روی آن پیاده سازی کنیم.
چرم های حکاکی بسیار رخ خوبی دارند و در برخی از کارها باید رنگ خاصی هم داشته باشند و در حقیقت می توان گفت دباغی آن ها منحصر به فرد است و اگر می خواهیم روی چرم حکاکی کنیم، باید حتما چرمی مناسب برداریم، زیرا طراحی حکاکی بر روی چرمی با رخ مناسب، معلوم می شود در غیر این صورت اصلا میسر نمی باشد.
شما در نظر بگیرید یک چرمی که مناسب تولید کیف و کفش می باشد را برش بزنیم و روی آن حکاکی نماییم، همچنان اصلا خیلی تمیز و ظریف نمی گردد و اگر هم شود اصلا زیبایی طراحی حکاکی را نشان نمی دهد.
برای حکاکی چرمی خوب است که حداقل ضخامت بیشتری داشته باشد، چون برخی طرح ها، طوری هستند که باید دارای فراز و نشیب باشند و حالت برآمدگی داشته باشند و اگر چرم نازک شد وسط کار پاره می شود و یا می سوزد و تغییر رنگ می دهد، که اصلا زیبا جلوه نمی کند.
حال برخی سوال می پرسند که چرم مات یا براق بهتر است، فرقی نمی کند و طبق سلیقه ی خریدار این مورد را انتخاب می نماید اما معمولا بر روی سطح براق زیبایی آن دو چندان می گردد.
برای خرید مناسب ترین و بهترین چرم موجود در بازار، پیشنهاد می کنیم به این مواردی که ذکر شده دقت نمایید، تا بتوانید حکاکی خود را به بهترین حالت برای خود انجام دهید.

چرم مخصوص حکاکی چه ویژگی هایی دارد؟

آیا می دانید چرم مخصوص حکاکی چه ویژگی هایی دارد؟ یکی از چرم هایی که مناسب حکاکی می باشد چرم گاوی است.
یکی از مشخصات های معلوم چرم طبیعی گاوی که مخصوص حکاکی باشد، ضخامت آن است.
چرم های گاوی یکی از چرم های بسیار مناسب برای حکاکی است زیرا ضخامت مورد نظر را دارد و همچنین بر اساس دباغی که صورت می گیرد بسیار براق می باشد.
در زمان حکاکی، چرم گاوی بسیار مقاومت بالایی از خود نشان می دهد، برای همین هم بسیار پرطرفدار است و همه غالبا برای حکاکی ها از چرم گاوی استفاده می نمایند.
تولید کننده ها هم در واقع در تلاش هستند تا در زمان تولید و دباغی این چرم ها همه ی استاندارد های مورد نیاز را رعایت کنند تا در نهایت کار به خوبی انجام گردد.
با رعایت این استاندارد های موجود مشتری نیز از خرید خود رضایت کامل دارد و به راحت کار خود را اجرا  می نماید.
در سال های دور از دستگاه های نیمه اتوماتیک استفاده می شده، اما امروزه همه، با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک چرم ها را تولید می نمایند و کارشناسان بررسی می کنند تا همه مراحل تولید را مو به مو و دقیق انجام دهند.
چرم های حکاکی مانند چرم های گاوی، یک ویژگی دیگری که دارند این می باشد که حتی می توانیم با چرم خام گاوی حکاکی هایی که به صورت برش کامل است را هم انجام دهیم و این می تواند برای یک هنرمند خیلی با ارزش باشد، که بدون دردسر می تواند اقدام به این کار نماید.
حکاکی روی چرم، به خاطر زیبایی بالایی که دارد بعضی آن را به صورت تابلو در می آورند و روی دیوار ها نصب می کنند و به همین دلیل است که برای حکاکی باید چرمی را انتخاب نماییم که مناسب کار باشد و همچنین مقاومت نسبت بالایی نیز دارند.
چرم حکاکی بهتر است بسیار مقاومت بالایی داشته باشد.

بین چرم حکاکی و چرم مخصوص پوشاک تفاوتی وجود دارد؟

بین چرم حکاکی و چرم مخصوص پوشاک تفاوتی وجود دارد؟ سوالی که بسیاری از خریداران در ذهن دارند این می باشد که بین چرم حکاکی و چرم مخصوص پوشاک چه تفاوتی وجود دارد؟
باید گفت چرم های حکاکی باید ضخامت بالایی داشته باشند در حالی که چرم های پوشاک اصلا اینگونه نیستند بلکه باید ظریف باشند و همواره سبک که فرد بتواند به راحتی از آن استفاده کند و موجب اذیت نشود.
چرم های حکاکی رنگ های خاصی دارند و می شود گفت این چرم ها بسیار خاص هستند و بسیار رخ زیبایی دارند، اما چرم های لباس همواره بسیار نازک هستند و همه رنگ هم موجود می باشد و معمولا چم های زنانه از مردانه کاملا فرق دارد و چرم زنانه ظرافت بیشتری دارد.
خیلی مهم می باشد که دباغی این چرم ها چطور این چرم ها را تولید نماید.

معیار لازم برای خرید چرم حکاکی

آیا می دانید معیار های لازم برای خرید چرم حکاکی چه چیزی می باشد؟ در ادامه نیز با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری را به دست آورید.
یکی از معیار های مهم رنگ آن می باشد که اگر رنگ خوبی نداشته باشد اصلا رخ طراحی معلوم نمی شود.
یکی دیگر معیار ها ضخامت است که اگر نباشد موجب سوخته شدن چرم می شود و همواره چرم و طراحی نیز خرای می شود و شکل خود را از دست می دهند.
معیار دیگر در حکاکی رخ چرم است که بستگی دارد برخی هستند که رخ براق و برخی رخ مات دارند که بستگی به طرحی که می خواهید انجام دهید کاملا با هم فرق دارند.

راهنمای خرید چرم گاوی مخصوص حکاکی

راهنمای خرید چرم گاوی مخصوص حکاکی برای خرید عمده چرم گاوی که مخصوص حکاکی باشد باید از فروشنده نیز راهنمایی بگیرید تا بتوانید این کالا را در حجم بالا خرید کنید.
بهتر است برای حکاکی، اقدام به خرید چرم طبیعی نمایید تا کار شیک تر به نظر آید.
در نظر داشته باشید که چرم گاوی انواع مختلفی دارد و همواره ضخامت متفاوتی هم دارد و هر چرمی هم کاملا با چرم دیگر فرق دارد و همواره مکان های مختلف چرم هم با هم کاملا فرق می کند.
پس برای خرید چرم گاوی حکاکی باید در نظر داشته باشیم طبق اصول طراحی کنیم و همواره اگر خود تجربه کافی ندارید حتما با فردی که در این حوزه فعالیت دارد همکاری کنید تا انتخاب خوبی داشته باشید.

فروش چرم مخصوص حکاکی با قیمت مناسب

هم اکنون فروش چرم حکاکی مخصوص با قیمت مناسب آغاز شده است، اگر مایل به تهیه این کالا هستید می توانید همین امروز اقدام نمایید تا در کمترین زمان ممکن نیز این کار را انجام دهید.
اگر مایل به تهیه این چرم در حجم متفاوت هستید اصلا مشکلی وجود ندارد و شما می توانید به دلخواه خود خرید انجام دهید.
اصلا مهم نیست که شما در کجا هستید، دورترین نقطه و یا نزدیک ترین نقطه، هر کجا که باشید می توانید در زمان خیلی اندک اقدام به کالای مورد نظر خود با هر رنگی نمایید و بعد از ثبت سفارش کافیست آدرس انبار خود را دهید تا کالای خریداری شده در زمان اندک برای شما نیز ارسال گردد.
دو روش برای فروش

 این محصول وجود دارد، یکی به صورت حضوری و دیگری به صورت اینترنتی.
برخی هستند که نمی توانند به صورت حضوری مسافت را طی کنند تا کالای مورد نظر خود را انتخاب کنند و بعد خریداری کنند، بلکه ترجیح می دهند به صورت اینترنتی خرید کنند و یا با مشاور فروش نیز تماس بگیرند و اطلاعات دقیق چرم را به دست بیاورند.
خیلی راحت می توانند با به دست آوردن اطلاعات بیشتر و همچنین اطلاع از قیمت به روز از لیست قیمت آنلاین مطلع شوند و همواره به صورت خرده خرید کنند و اگر رضایت داشتند به صورت عمده می توانند سفارش دهند.
روش دیگر به صورت حضوری می باشد که فرد زمان می گذارد و به صورت حضوری می رود که هزینه ی بیشتری هم برای آن مصرف می کند.
معمولا از روش اینترنتی بیشتر استفاده می کنند زیرا رد زمان و هزینه ی کمتر می توانند کالای خود را تهیه کنند.

مراکز خرید عمده چرم طبیعی

مراکز خرید عمده چرم طبیعی با فروش چرم طبیعی در مراکز خرید عمده می توانید انواع چرم گاوی را با قیمت بسیار ارزان و کیفیت بالا برای خود تهیه نمایید.
در کشور ما، انواع تولیدی های دباغی چرم طبیعی وجود دارند، که همواره، تلاش می کنند تا این چرم های خام را، با بهترین شرایط موجود، تبدیل به چرم هایی نمایند که قابل استفاده باشد و بتوان از آن، برای تولید محصولات چرمی استفاده کرد.
اگر چرم های طبیعی در دباغی وارد نگردند، اصلا نمی توانیم از آن لباس، کیف و کفش و دیگر محصولات را تولید کنیم.
کارگاه های دباغی، در سال های خیلی دور، با استفاده از دستگاه های بسیار ساده این کار را انجام می دادند، اما اکنون، شرایط طوری شده است که، با استفاده از جدید ترین دستگاه های دنیا، توانسته ایم چرم طبیعی را با شرایط بسیار خوب و ممکن روانه بازار کنیم.
کارگاه دباغی، در چرم بسیار مهم می باشد و برای انجام این کار، پیشنهاد می دهیم از بهترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده نمایید.
در این حالت می توانیم، بهترین چرم ها را تولید کنیم، همچنین قادر هستیم بتوانیم به تولید چرم ها، سرعت بدهیم.
در دباغی، همه مدل پوست موجود می باشد و هنر آن دباغی است، که با تخصص خود، بتواند این کالای خام و بی استفاده را، که کاربرد زیادی ندارد، تبدیل به محصولی اساسی کند که در تولید محصولات چرمی بتوان از آن استفاده کرد.
در سال های خیلی قبل، تعداد دباغی بسیار اندک بود، اما در اکنون اصلا اینطور نیست، بلکه در بیشتر شهر ها دباغی موجود است که مشغول فعالیت می باشند.
مخصوصا در شهرهایی مانند تبریز، تهران، مشهد و اصفهان، این دباغی ها، فعالیت بیشتری نیز دارند.
خوب است بدانید، تنها چرم های طبیعی هستند که به دباغی راه پیدا می کنند تا تغییر نمایند و قابل استفاده شوند و این قابلیت اصلا برای چرم های مصنوعی وجود ندارد.
چرم طبیعی انواع متفاوتی دارد، یکی از آن ها از نظر خود چرم است، که به دسته های متفاوتی تقسیم می شود.
یکی از انواع این چرم ها، چرم گاوی است و دیگری بزی و همچنین گوسفندی، بوفالو، گاومیش، کروکودیل، شترمرغ و خیلی از چرم های دیگر که در بازار وجود دارند.
این چرم ها، هر کدام بافت منحصر به فردی دارند و طبق دباغی که انجام می شود، هر کدام کاملا طرحی متفاوت پیدا می کنند، چون هر کدام از این ها کاملا با هم متفاوت هستند.
حتی شاید مدل دباغی چرم گاو و بز شبیه به هم باشد، اما به علت تفاوتی که در چرم ها وجود دارد، در نهایت چرم آماده شده کاملا متفاوت است.
انواع دیگر چرم ها نیز، از نظر اندازه و سایز است، بعضی از چرم ها دارای سایز های مختلفی هستند، برای مثال، چرم گوسفندی سایز کوچک تری دارد، نسبت به سایز گاوی.
زیرا این حیوان ها اندازه ی مختلفی دارند و اینگونه آفریده شده اند، چرم آنها هم بسیار با هم فرق دارد.
انواع دیگری که در چرم وجود دارد از نظر ترکیب رنگ است.
چرم ها، خیلی از نظر رنگ، با هم فرق دارند، چرم ها با رنگ های متفاوت، می توانند جلوه دهند، اما همانطور که مطلع هستید، چرم قهوه ای، گونه های بسیار متفاوتی دارد و بسیار با هم فرق می کنند.
اگر بخواهیم، چرم را به صورت کاملا دقیق مورد بررسی نماییم، چرم ها همواره دارای بافت های مختلفی هستند، برخی بافتی دارند که به راحتی با دست کش می آیند، بعضی هستند که کش نمی آیند بلکه، بسیار مقاومت می باشند.

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی چرم مخصوص حکاکی

خرید اینترنتی چرم مخصوص حکاکی هم اکنون مهیا شده است. چرم مخصوص حکاکی، یکی از پرفروش ترین انواع چرم خام بوده که خرید اینترنتی آن از سامانه های آنلاین به صورت مست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *