فروش سایت
خانه / چرم شتری / فروش چرم شتری طرح پوست مار

فروش چرم شتری طرح پوست مار

طرح پوست مار می تواند بر روی هر نوع چرمی اعم از شتری، بزی، گاوی و حتی گوسفندی حک شده و چاپ بخورد. این چرم شیک و زیبا بیشتر در دوخت کیف های زنانه و مردانه کاربرد دارد. این چرم با تنوع بالا به فروش می رسد.

اگر در گذشته پوست احشام کاربردهای محدودی داشته و تنها برای گرم نگه داشتن افراد مورد استفاده قرار می گرفته ولی امروزه شاهدیم که پوست چرم دباغی شده به شکل های گوناگون جهت مصارف مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

برخی از افراد کماکان فکر می کنند که تنها چرم قهوه ای قابل تولید است در حالیکه امروزه چرم های خام طبیعی را می توان به رنگ دلخواه رنگ آمیزی کرد، به آن افکت داد و حتی طرح بدن مار، سوسمار و کروکودیل را بر روی آن حک کرد.

نکته جالبی که وجود دارد تولید چرم شتری، بزی، گاوی و گوسفندی با طرح پوست مار هست. طرح پوست مار بویژه طرح مار پیتون زیبایی منحصربفرد و خاصی دارد بنابراین چرا نباید از این طرح و نقش زیبا بیشترین استفاده را نمود و از آن برای دوخت اجناس مختلف استفاده نکرد؟

چرم شتری طرح پوست مار و نیز چرم بزی پوست ماری بخش عمده ای از چرم های به فروش رسیده در شرکت چرم رادمان را تشکیل می دهند. چرم شتری و یا بطور کلی چرم طرح پوست ماری مصارف مختلفی دارد؛

  • دوخت کیف های مجلسی، پول و دوشی زنانه
  • ست کیف و کفش زنانه
  • چرم بزی لباسی طرح پوست مار برای دوخت لباس های زنانه
  • اکسسوری ها
  • حتی می توان از مقادیر کوچک برای تزیین کارهای معمولی و متفاوت جلوه دادن آنها هم استفاده کرد.
  • به طور کلی چرم طرح پوست مار برای تولید هر محصول متفاوت و شیک می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

چرم شتری طرح پوست ما استخوان دار و محکم است و ضخامت نسبتا بالایی دارد حال آنکه ضخامت چرم بزی طرح پوست مار کمتر و در حدود 0.8 تا 1.3 می باشد. ضخامت ها می توانند به تولیدکننده کمک کنند تا با اطلاعات کاملتر و ذهنیت بهتری چرم مد نظر و مناسب خود را انتخاب و خریداری بنماید.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

سایت خرید چرم هورس شتر ضد آب

اگر قرار باشد یک نوع چرم خاص و متفاوت برای دوخت کیف نام ببریم می توان از چرم هورس شتر ضد آب یاد کرد. این سایت اینترنتی علاوه بر نوع ذکر شده، سایر چرم های طبیعی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *