فروش سایت
خانه / چرم شتری / فروش چرم خام شتر در شیراز

فروش چرم خام شتر در شیراز

چرم رادمان بهترین و مرغوبترین چرم خام شتر و سایر چرم های طبیعی تولید مشهد را در شیراز و دیگر شهرها به صورت مستقیم و به قیمت کارخانه به فروش می رساند.
در کنار چرم های خام مرسومی که در اقصی نقاط کشور به فروش می رسد، چرم شتر هم چند سالی است که مورد توجه ویژه قرار گرفته و توجهات خاصی بدان می شود.

پرطرفدارترین نوع چرم خام شتر، فینیش هورس است که اگر از نزدیک آن را دیده باشید قطعا می دانید که رخ این چرم ظاهری مخمل مانند و نرم داشته و زیبایی مضاعفی به محصول دوخته شده با آن می بخشد.

چرم خام هورس شتر ساده و افکت دار یکی از پرفروش ترین چرم هایی است که از شهرهای بزرگ همانند شیراز، تهران، اصفهان، کرمان و … تقاضای بسیاری برای خرید آن می شود.

شیراز از بزرگترین شهرهای خوش آب و هوای کشور است که حوزه چرم اش بسیار فعال بوده و میزان خرید و فروش و تولید اجناس چرمی در آن بالا است. هر چند بسیاری از فروشندگان چرم خام و نیز واحدهای تولیدی شهر شیراز اغلب چرم های خام و دباغی شده خود را از تهران تهیه می کنند ولی بهتر آن است که یک محصول خاص از شهر تولید محصول خریداری شود تا هم هزینه ها به کمترین مقدار خود برسد و هم بتوان بیشترین تنوع را پیش روی خود دید. برای مثال مرغوبترین و با کیفیت ترین چرم خام شتر در کارخانه های چرمسازی مشهد تولید می شود و بسیاری از تولیدکنندگان و فروشندگان شهرهای بزرگی همچون تهران، شیراز و شهرهای جنوبی و غربی کشور مستقیما به سراغ مراکز پخش شهر مشهد آمده تا انواع چرم های مورد نیاز خود را بصورت مستقیم و با حذف واسطه ها از این اماکن خریداری کنند. به این ترتیب می توانند هزینه های اضافی را کم کرده و با حداقل قیمت چرم دلخواه خود را تهیه نمایند.

چرم خام شتر در شیراز

شرکت چرم رادمان ضمن عرضه مستقیم انواع چرم خام گاوی، چرم بزی، چرم شتر و دیگر انواع چرم ها، قادر به فروش بی واسطه چرم به تولیدکنندگان و فروشندگان عزیز ساکن در شیراز نیز می باشد. شما عزیزان و بزرگواران می توانید بدون پرداخت هزینه اضافی و با حداقل قیمت ممکن چرم مورد نیازتان را سفارش داده و پس از گذشت یک الی سه روز کاری پس از تحویل بار به باربری آن را در شهر خود تحویل بگیرید.
امروزه عصر عصر سرعت است و افراد شدیدا تمایل دارند که در کمترین زمان ممکن و به راحت ترین شکل ممکن آنچه می خواهند را در اختیار داشته باشند.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

سایت خرید چرم هورس شتر ضد آب

اگر قرار باشد یک نوع چرم خاص و متفاوت برای دوخت کیف نام ببریم می توان از چرم هورس شتر ضد آب یاد کرد. این سایت اینترنتی علاوه بر نوع ذکر شده، سایر چرم های طبیعی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *