فروش سایت
خانه / چرم بزی / فروش چرم بزی طرح پوست ماری

فروش چرم بزی طرح پوست ماری

فروش چرم بزی تنها به نمونه هایی با طرح های ساده و رنگی محدود نمی شود بلکه این روزها چرم طرح پوست ماری از انواع بزی، گاوی و شتری هم فروش خوبی را به خود اختصاص داده اند. چرم طرح پوست مار برای دوخت کیف و کاپشن عالی است.

چرم بزی حاصل دباغی پوست بز است که در کارخانه های چرم سازی با اعمال فرآیندهای فیزیکی و شیمیایی مختلف بر روی پوست بز، به ماده ای فساد ناپذیر به نام چرم تبدیل می شود.

چرم بزی چرمی مقاوم و در عین حال نرم و انعطاف پذیر است بنابراین این دو ویژگی چرم بزی را برای دوخت انواع کیف چرم زنانه و مردانه و نیز کفش و کاپشن مناسب نموده است.

چرم بزی طرح پوست ماری

در کارخانه چرم سازی، از یکسری صفحات فولادی منقوش به طرح پوست مار برای طرح دار کردن چرم بزی و سایر چرم ها استفاده می کنند.
چرم توسط این صفحات پرس شده و طرح پوست مار بر روی چرم بزی حک می شود.
چرم بزی پوست ماری در دو نوع رنگی ساده و افکت دار تولید و به فروش می رسد.
فروش چرم بزی طرح پوست ماری از طریق سایت های اینترنتی و فروشگاه های سطح شهر صورت می گیرد.

چرم بزی طرح پوست ماری

کاربرد چرم بزی طرح پوست مار

کیف چرم طرح پوست مار

کیف چرم طرح پوست مار

کاپشن چرم طرح پوست مار

کاپشن چرم طرح پوست مار

قاب موبایل چرم طرح پوست مار

فروش چرم بزی طرح دار

عمده کارخانه های چرم سازی در شهرهای مشهد، تهران (ورامین)، اصفهان و تبریز قرار دارند لذا هر نوع چرمی در این شهرها قابل تولید و خرید می باشد.
البته این بدین معنی نیست که فروش چرم بزی طرح دار و دیگر چرم های طبیعی فقط از طریق این شهرها انجام می شود، سایر شهرستان ها هم چرم مورد نیاز خود را از طریق مراکز قطب تولید چرم خریداری کرده و آنها هم در اشل کوچکتر نیاز مشتریان خود را مرتفع می نمایند.
پس فروش چرم بزی طرح دار از طریق راه های زیر صورت پذیر است؛

  • کارخانه های چرم سازی
  • مغازه های سطح شهر
  • سایت های اینترنتی معتبر
  • شبکه های اجتماعی

فروش چرم بزی

مطلب پیشنهادی

فروش عمده چرم خام بزی درجه یک

چرم خام بزی درجه یک در شهر های مختلف ایران فروش عمده شان امکان پذیر می باشد. تولید کنندگانی که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند می توانند نیاز خود را در هر سط