فروش سایت
خانه / چرم بزی / فروش عمده چرم خام بزی درجه یک

فروش عمده چرم خام بزی درجه یک

چرم خام بزی درجه یک در شهر های مختلف ایران فروش عمده شان امکان پذیر می باشد. تولید کنندگانی که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند می توانند نیاز خود را در هر سطحی که باشد بر طرف نمایند.

چرم از جمله مواد اولیه مورد نیاز در تولید پوشاک می باشد که معمولا در بازار ها در دو نوع طبیعی و مصنوعی وجود داشته و باید گفت که چرم طبیعی بهتر از چرم مصنوعی است به همین سبب چرم های طبیعی با قیمت بالاتر و به میزان بیشتری در بازار های شهری و اینترنتی به فروش گذاشته می شود.

چرم طبیعی و مصنوعی در انواع و اقسام مختلفی هستند که در این قسمت می خواهیم چند نمونه را ذکر کنیم.

پارچه های چرمی از منسوجاتی هستند که در دو نمونه مصنوعی و طبیعی تولید می شوند و طی سال های اخیر طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب کرده اند. از چرم های طبیعی که از دباغی کردن پوست حیوانات به دست می آیند می توان به چرم خام بزی اشاره کرد. چرم های خام وزنی سنگین تر دارند و طی مراحلی تبدیل به چرم های مصرفی می شوند. در بازار ها فروش چرم خام بزی به صورت عمده انجام می شود که در این میان مشتری می تواند برای تهیه محصول بیشتر هزینه کمتری را بپردازد. با فروش عمده این محصول قیمت های پرداختی تا حدودی کاهش پیدا می کنند. در میان چرم ها، چرم خام بز جایگاه ویژه ای را از آن خود کرده است. 

فروش عمده چرم خام بزی درجه یک

معرفی چند نمونه چرم طبیعی

 • چرم گاوی
 • چرم گوسفندی
 • چرم بزی
 • چرم بزغاله
 • چرم گوساله
 • چرم شتر
 • چرم شترمرغ

معرفی چند نمونه چرم مصنوعی:

 • چرم مصنوعی مبلی
 • چرم مصنوعی طرح دار
 • چرم مصنوعی خودرو
 • چرم مصنوعی ساده

چرم مصنوعی چرمی است که با دخالت دست انسان تولید می شود و غالبا در ساخت آن ها دستگاه هایی پیشرفته دخیل است و این چرم ها معمولا در بازار به صورت طرح دار ارائه می گردد.

چرم های خام را اگر بخواهیم قیمت گذاری کنیم باید بگوییم که این چرم ها بر اساس فوت قیمت گذاری می شوند و معمولا در بازار ها می گویند قیمت هر فوت چرم خام چقدر است؟

چرم های خام همانند دیگر چرم های موجود در بازار در درجه های کیفی مختلفی ارائه می گردد که بهترین نوع آن ها چرم خام بزی درجه یک است که کارایی بسیار بالایی دارد.

همان گونه که گفتیم چرم های طبیعی از دباغی کردن پوست حیوانات به دست می آید که از این چرم های طبیعی می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

 • چرم گاو
 • شتر
 • شتر مرغ
 • تمساح
 • آهو
 • بز
 • گوسفند

چرم های طبیعی دوام و ماندگاری بالایی دارند و برای تولید انواع البسه و کیف و کفش مورد استفاده قرار می گیرند. در کل چرم های طبیعی به سه دسته تقسیم می شوند که شامل موارد زیر می گردد: 

 1. چرم سبک؛ این محصول از پوست حیواناتی مانند گوسفند، بز و بره به دست می آید و ضخامت کمتری دارد و بهتر حالت می گیرد.
 2. چرم نیمه سنگین؛ به پوست حیواناتی  گفته می شود که ضخامت بیشتری دارند و کمتر یافت می شود و بیشتر برای محصولات گرانبها و تزئینی به کار می‌رود. 
 3. چرم سنگین؛ به پوست حیواناتی مانند گاو، گوساله و شتر گفته می شود و بیشترین مصرف را برای تولید کیف و کفش دارد. 

دسته بندی چرم طبیعی نشان می دهد که نمونه های مختلفی از این محصول وجود دارد و هر کدام برای تولید محصولی مورد استفاده قرار می گیرد. با معرفی چرم های طبیعی مشتریان می توانند هم با آنها آشنا شوند و هم اطلاعات عمومی خود را در این زمینه بالا ببرند و زمان تهیه مناسب ترین نمونه را مطابق با نیاز خود بیابند. این سایت نیز برای جذب مشتری بیشتر و آشنایی مشتریان با چرم های طبیعی توانسته است به درستی آنها را معرفی کند. 

فروش عمده چرم خام بزی

فروش عمده چرم خام بزی چرم خام بزی را معمولا تولید کنندگان برای این که به فروش بگذارند تدابیر بسیاری را می اندیشند و معمولا از خدمات ارائه شده توسط وب سایت های اینترنتی بهره می برند.

فروش عمده چرم خام را فروشندگان مراکز فروش انجام می دهند تا بتوانند پاسخگوی نیاز عمده مشتریان باشند و کمبودی در بازار ها احساس نشود.
فروش عمده چرم خام بزی سبب ایجاد بازار فروشی عالی در اکثر نقاط ایران می شود.

فروش چرم های خام بزی طی سال های اخیر رونق و رواج زیادی پیدا کرده است. فروش عمده این محصول کمک شایانی به مشتریان کرده است، آنها از این طریق می توانند هم محصول بیشتری داشته باشند و هم هزینه کمتری را بپردازند. فروش عمده باعث می شود تا محصول با قیمت ارزانتری به دست خریدار برسد. فروش این محصول به صورت عمده سبب کاهش قیمت ها گشته است که همین امر باعث استقبال مشتریان از خرید های عمده گشته است.

فروش این محصول به صورت اینترنتی هم انجام می شود تا دسترسی مصرف کنندگان آسان تر شود. امروزه در فروش ها خدمات گسترده ای پیش روی مشتریان قرار می گیرد که مهمترین آنها ارائه محصولات به صورت آنلاین می باشد، مقرون، به صرفه و راحت بودن فروش های اینترنتی باعث شده تا مردم معاملات خود را بیشتر با این روش انجام بدهند و بتوانند سفارشات خود را درب محل به صورت رایگان تحویل بگیرند. 

در فروش اینترنتی محصولاتی با کیفیت به همراه قیمت هر کدام به نمایش گذاشته می شود و مشتری می تواند با دیدن محصولات متنوع و قیمت ها سفارش خود را ثبت کرده و پس از پروسه پرداخت آن را درب منزل تحویل بگیرد. امکان مقایسه محصول و قیمت مهمترین مزیت این روش خرید و فروش است. اگر فروش به صورت عمده انجام شود نرخ مناسب تری دارد. بالا بودن کارایی چرم خام بزی باعث افزایش فروش آن گشته است. چرم خام مشهد و چرم خام تهران توانسته است فروش بالایی را از آن خود کند. 

تاریخچه استفاده از چرم خام بزی

تاریخچه استفاده از چرم خام بزی سال های زیادی می باشد که استفاده از چرم خام رونق و رواج پیدا کرده است، در این میام بیشترین کاربرد و مصرف را چرم خام بزی به خود اختصاص داده است. تاریخچه استفاده از این محصول به قرن ها پیش باز می گردد، در ایران دباغی پوست حیوانات صده های زیادی است که انجام می شود، به حدی که در گذشته های دور میز چرم خام از ایران به دیگر کشور ها فرستاده می شد.

با دانستن و اطلاع از تاریخچه استفاده از چرم های خام به خصوص چرم خام بزی می توان به دست آورد که در کدام کشور دنیا بیشترین تولید و مصرف را داشته است و بهترین نمونه ها را در کجا می توان یافت. تاریخچه ها نشان می دهد که این حرفه از صنایع دستی و مرغوب ایرانی می باشد که تولید آن به صورت حرفه ای انجام می شود. 

در این سایت می توانید به راحتی این تاریخچه ها را مطالعه نمایید و هم اطلاعات خود را بالا ببرید و هم بتوانید بهترین نمونه ها را بیابید و مورد استفاده قرار دهید. 

شناخت بیشتر چرم خام بزی

چرم بزی یکی از با کیفیت ترین و بهترین چرم های موجود می باشد که دوام ماندگاری بسیار بالایی دارد. برای شناخت بیشتر چرم خام بزی باید با ویژگی ها و مزیت ها و از همه مهمتر کاربرد های آن آشنا شد. تراکم چرم خام بزی نسبت به چرم گاوی کمتر می باشد اما از چرم گوسفندی بیشتر است. با توجه به وضوح رویش محل مو بر روی چرم بزی، این چرم را به راحتی می‌توان از دیگر چرم‌ها تشخیص داد. چرم بزی نسبت به چرم‌های دیگر نسبتاً انعطاف پذیرتر و سبک‌تر است. با توجه به تهیه این چرم به دو صورت نرم و خشک از آنها بیشتر در تهیه انواع کیف و کفش استفاده می‌ کنند. 

چرم خام در اصل همان پوست می باشد که طی مراحل و فرآیند هایی تبدیل به چرم می شود و برای تولید لوازم مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. چرم بزی دوام و ماندگاری بالایی دارد، چرم خام این حیوان را با دباغی کردن به مرحله استفاد می رسانند. مصرف چرم خام بزی با شناخت آن افزایش زیادی پیدا کرده است. 

پوست تازه بز نرم، منعطف و مرطوب است و اگر به موقع دباغی نشود دچار فساد می شود در کل تمام چرم ها به خاطر رطوبتی که دارند باید به سرعت دباغی شوند تا چرمی با دوام و زیبا را به مصرف کنندگان ارائه داده شود. 

موارد مصرفی چرم خام بزی

موارد مصرفی چرم خام بزی چرم خام بزی پس از دباغی شدن کاربرد های فراوانی دارد که از موارد استفاده می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

 • تولید انواع کیف
 • کاپشن
 • کفش
 • دستکش

کاربرد های فراوان این محصول باعث شده تا هر روزه به مصرف کنندگان آن افزوده شود. در کل چرم، کاربردهای مختلفی دارد. اما استفاده از چرم در ساخت کاپشن، کیف و کفش بیشتر است. از دیگر کاربردهای چرم خام بزی می توان به: پوشاک مانند شلوار، کراوات، دستکش، کت، کاپشن و کفش، کمربند و سایل جانبی مانند کیف، جاکلیدی اشاره کرد. طراحی فوق العاده و کیفیت بالای این محصول سبب گشته تا مصرف زیادی را از آن خود کند. 

چرم خام همان گونه که گفتیم در اصل پوست حیوان می باشد که به صورت خام کاربردی ندارد و باید دباغی شود تا بتوان از آن استفاده نمود. چرم گوسفندی خام کارایی فوق العاده ای دارد و با کمک آن می توان محصول های زیادی را تولید نمود و مورد استفاده قرار داد. 

ویژگی مثبت چرم خام بزی

چرم خام بزی ویژگی های منحصر به فردی دارد که مهمترین آنها داشتن تراکم بالا می باشد، تراکم بالا کمک می کند تا دوام و مقاومت بالایی داشته باشد و برای تولید انواع محصولات بتوان از آن بهره برد. با اطلاع از ویژگی های این محصول هر روزه به طرفداران و مصرف کنندگان آن افزوده می شود. 

از دیگر ویژگی های این نمونه چرم می توان به انعطاف پذیری زیاد، براق بودن اشاره کرد که ام را نسبت به دیگر نمونه ها متمایز کرده است. ویژگی چرم خام از هر گونه ای که باشد دارای سه لایه است که که لایه رویی از همه مهمتر می باشد زیرا در دباغی به آن توجه زیادی می شود. 

بهترین چرم گوسفندی براساس درجه کیفی که دارد شناخته می شود. همان ویژگی های بارز و فراوانی که در چرم های خام نهفته است سبب گشته تا تولید کنندگان انواع کیف و کفش به آنها روی بیاورند و با استفاده از نمونه هایی مانند چرم بز محصولاتی درجه یک را تولید نمایند و به بازار ها ارائه بدهند. هر چه ویژگی و مزیت چرم بیشتر باشد مسلما طرفدار بیشتری را هم به سمت خود جذب خواهد کرد. 

راهنمای جامع خرید چرم بزی

راهنمای جامع خرید چرم بزی راهنمای خرید این نمونه چرم به مشتریان کمک می کند تا بهترین نوع را متناسب با نیاز خود انتخاب و تهیه نمایند. در حال حاضر شرکت های تولید کننده کیف و کفش و حتی البسه ها خریداران تراز اول این چرم ها هستند. راهنمای جامع تمام مزیت ها و کاربرد های هر نمونه را برای مصرف کنندگان بازگو می کند تا نمونه مورد نیاز خود را شناخته و تهیه نمایند. 

خرید عمده چرم بزی با کیفیت برای مشتری صرفه اقتصادی زیادی دارد چون مشتری می تواند با نرخ کمتری خرید خود را انجام دهد. این محصول کیفیت و کارایی و طراحی بی نظیری دارد از این رو در میان مصرف کنندگان جایگاه ویژه ای را به دست آورده است. قیمت این محصول براساس درجه کیفی که دارد تعیین می شود. 

تهیه محصول درحجم بالا و به صورت عمده باعث می شود تا شما از تخفیف هایی ویژه برخوردار شوید و بتوانید این محصول را با پرداخت کمترین هزینه خرید کنید. استفاده از مواد اولیه مرغوب باعث شده تا سطح کیفی و دوام محصول افزایش زیادی پیدا کند. این امر به جلب رضایت مصرف کننده کمک می کند و بازدهی فروش را تا حد زیادی افزایش می دهد. 

در زمان خرید این چرم با ضمانت نامه های کتبی روبه رو می شوید که این ضمانت نامه ها به شما این اطمینان را می دهد که با کیفیت ترین و بهترین نمونه را تهیه کرده اید. شرکت هایی که کار دباغی را با پیشرفته ترین دستگاه ها و ماشین آلات انجام می دهند نیز به خرید چرم خام علاقه زیادی دارند و با آن بهترین چرم ها را تولید می کنند و به دست تولید کنندگان محصولات چرمی می رسانند. 

دسته بندی انواع چرم طبیعی خام

با دسته بندی شدن انواع چرم های خام طبیعی مصرف کنندگان می توانند آنها را بشناسند. در بالا به آن اشاره کردیم که چرم های طبیعی در کل به سه دسته تقسیم می شوند که شامل؛ سبک، نیمه سنگین و سنگین می شود، در هر کدام از این دسته بندی ها چرم حیوانات قرار گرفته است تا بتوان تشخیص داد که چه پوستی برای تولید چه محصولی مناسب است. 

امروزه از پوست بسیاری از حیوانات برای تولید چرم استفاده می کنند. در دسته بندی ها، چرم های خام براساس ضخامت، کیفیت و کارایی که دارند در جایگاه خود قرار می گیرند. چرم های سبک نازک و ظریف هستند به همین دلیل گزینه مناسبی برای کیف های پولی و جا کلیدی ها هستند. 

چرم های نیمه سنگین به عنوان کمیاب ترین چرم ها به شمار می روند که برای لوازم شیک و مدرن چرمی فقط مورد استفاده قرار می گیرند. چرم های سنگین از بهترین نوع چرم ها می باشد که به خاطر مقاومت بالا و طراحی بی نظیری که دارد گزینه بسیار مناسبی برای تولید کفش، کمربند و کاپشن به شمار می رود. 

مرکز فروش چرم خام بزی در کشور

مرکز فروش چرم خام بزی در کشور کشور ایران در حال حاضر از بزرگترین و اولین تولید کنندگان منسوجات چرمی می باشد که با کیفیت ترین و بهترین نمونه ها را می توان در این کشور یافت و تهیه نمود. همین بالا بودن کیفیت ها و مناسب بودن قیمت ها است که باعث شده تا زمینه صادرات آن هم به دیگر کشور ها صورت بگیرد.

 این سایت بهترین مرکز فروش چرم خام بزی است که این محصول را با کیفیت بالا و قیمت مناسب در دسترس مشتریان قرار می دهد. فروش به صورت عمده و تعداد بالا و یا تکی بر اساس نیاز و مصرف مشتریان انجام می شود و به دلیل اینکه نرخ عمده همیشه مناسب تر است بیشتر مصرف کنندگان به این روش گرایش پیدا می کنند. 

هر چه سطح کیفی چرم بالاتر باشد طول عمر بالاتری هم خواهد داشت و می تواند برای تولید محصولات متنوع مورد استفاده قرار بگیرد. فروش این محصول در کشور طی سال های اخیر افزایش زیادی داشته است. بالا رفتن میزان تقاضا و عرضه این چرم به تولیدات آن کمک زیادی کرده و آنها را گسترش داده است. این مرکز فروش، فروشندگان متعددی دارد تا بتواند به کمک آنها نیاز مشتریان را به سرعت تامین نماید.

مطلب پیشنهادی

تولید کاپشن چرم مردانه با چرم بزی

با چرم بزی می توان اقدام به تولید کاپشن چرم مردانه، پسرانه، زنانه و دخترانه نمود. کت چرم و پالتوی چرمی هم قابل دوخت می باشد. هر چند با دیگر چرم های طبیعی هم می

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *