فروش سایت
خانه / چرم شتری / فروش عمده بهترین چرم طبیعی شتر

فروش عمده بهترین چرم طبیعی شتر

فروش عمده بهترین چرم طبیعی شتر هم اکنون ممکن می باشد. چرم شتر به صورت عمده به بازار عرضه می شود به طوری که می توان گفت یکی از بهترین و مرغوب ترین چرم های طبیعی، چرم طبیعی شتر است. قیمت فروش این نوع چرم بسته به کیفیت کار متفاوت است که در ساخت محصولات چرمی مانند کیف های دوشی، کیف های دستی و کفش قابل استفاده است.

شتر یکی از حیوانات بیابان های خشک و کویری است که می تواند در گرما و سرمای طاقت فرسا دوام آورده و زندگی کند. به همین علت چرم شتر یکی از برترین و با کیفیت ترین چرم ها است.

خصوصیات بارز چرم طبیعی شتر

چرم طبیعی شتر شامل خصوصیاتی می باشد که در برابر دیگر چرم ها قابل قیاس نیست از جمله:

  • رنگ خاص و منحصر به فرد پوست شتر
  • وجود الیاف متراکم تر نسبت به سایر چرم ها
  • استحکام و دوام بسیار بیشتر نسبت به سایر چرم ها
  • زیبایی منحصربفردش

چرم طبیعی شتر

تولیدی چرم طبیعی شتر

چرم شتر، به دلیل با دوام بودن و رنگ منحصر به فرد اش طرفداران زیادی را به خود جلب نموده است. نکته قابل توجه این که یکی از اولین و بزرگترین شرکت های تولیدی چرم شتر در کشور امارات متحده عربی قرار دارد و بهترین محصولات و چرم های شتری را تولید و صادرات می نماید.

تولیدی چرم شتر

در ایران اما، تولیدی چرم آفتاب مشهد جزو اولین تولیدی های سازنده چرم طبیعی شتر در ایران است و پس از آن کم کم سایر تولیدی ها روی به ساخت و فروش چرم شتر نمودند.

فروش عمده بهترین چرم طبیعی شتر

چرم شتر بسیار با دوام است. این موضوع کاملا اثبات شده که چرم شتر در مقایسه با چرم گاو دارای الیاف متراکم تری می باشد (حدود 10برابر متراکم تر). همین ویژگی باعث شده از چرم طبیعی شتر در ساخت کیف های اداری، کیف پول و کفش استفاده شود.
هم چنین رنگ منحصر به فرد آن توجه بسیاری از هنرمندان و طراحان را به خود جلب کرده است.
چرم رادمان قادر به فروش و عرضه انواع چرم شتر با کیفیت و رنج قیمتی مختلف می باشد.
جهت خرید چرم شتر همین حالا تماس بگیرید.

تماس با ما

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

سایت خرید چرم هورس شتر ضد آب

اگر قرار باشد یک نوع چرم خاص و متفاوت برای دوخت کیف نام ببریم می توان از چرم هورس شتر ضد آب یاد کرد. این سایت اینترنتی علاوه بر نوع ذکر شده، سایر چرم های طبیعی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *