فروش سایت
خانه / چرم شتری / فروش اینترنتی چرم خام شتر بصورت عمده

فروش اینترنتی چرم خام شتر بصورت عمده

خرید چرم خام شتر بصورت عمده و نیز سفارش از طریق سایت ها و مراکز اینترنتی موجبات دستیابی به قیمت مناسب و بهینه را فراهم کرده است. این محصول با کیفیت های مختلف از طریق این مرکز به فروش می رسد.

اول از همه باید گفت که منظور از چرم خام شتر در اینجا چرم هایی است که پس از رنگ شدن و رسیدن به مرحله فینیش بشکل جلدی پا به عرصه بازار داخلی می گذارند. چرم خام شتر در اشل کوچک بصورت جلدی و در اشل بزرگتر بصورت بسته ای به فروش می رسد که خب قیمت هر پا چرم شتر هم بسته به میزان سفارش و نیز درجه کیفیت چرم می تواند متفاوت می باشد. به منظور برآورد قیمت و نرخ یک جلد چرم خام شتر در نظر داشته باشید که یک طاقه چرم شتر حدودا ما بین 11 الی 18 پا ابعاد دارد.

وقتی یک نفر قصد خرید جزئی چرم خام شتر و یا هر نوع چرم طبیعی دیگر را دارد نباید انتظار داشته باشد که آن چرم را با قیمت عمده به وی بفروشند. قیمت عمده زمانی در نظر گرفته می شود که سفارش شما حداقل یک بسته معادل 100 فوت باشد. بنابراین چنانچه قصد کاهش نرخ خرید چرم خام را دارید بایستی میزان چرم سفارشی و درخواستی خود را کمی بالا ببرید.

فروش اینترنتی چرم خام شتر

راه های مختلفی برای سفارش و تهیه چرم خام شتر وجود دارد که این روش ها با توجه به اینکه چه میزان چرم می خواهید فرق می کند. خب اگر یکی دو جلد چرم شتر و یا دیگر انواع چرم های خام را می خواهید آن را از مغازه های شهر خود تهیه کنید چون در این حالت نیازی به پرداخت هزینه باربری نیست مگر آنکه در شهر شما مغازه ای وجود نباشد و یا آن مغازه چرم مورد نظر شما را در بساط خود نداشته باشد. در این حالت سفارش از مراکز اینترنتی بهترین راه و مسیر است برای آنکه بتوانید نیاز خود را به چرم مورد نظر رفع نمایید.

اما اگر سفارش تان بصورت عمده و در حجم بالا است بهتر است آن را از مراکز پخش و سایت های خرید و فروش اینترنتی تهیه کنید. توصیه می شود حتی الامکان از مراکزی خرید خود را انجام دهید که به قیمت کارخانه ها به شما چرم می فروشند و البته دردسرهای تماس و ارتباط با چرمسازی ها را هم رفع می نمایند. سایت فروش اینترنتی چرم رادمان با حذف واسطه ها مستقیما چرم خام شتر و نیز انواع چرم بزی، چرم گاوی و چرم گوسفندی را به فروش رسانده و آن را برایتان ارسال می نماید تا دیگر دغدغه ای برایتان باقی نماند. اگر چنانچه می خواهید بیشتر با تفاوت های چرم بزی و گاوی آشنا شوید خواندن این مقاله را به شما پیشنهاد می دهیم.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

سایت خرید چرم هورس شتر ضد آب

اگر قرار باشد یک نوع چرم خاص و متفاوت برای دوخت کیف نام ببریم می توان از چرم هورس شتر ضد آب یاد کرد. این سایت اینترنتی علاوه بر نوع ذکر شده، سایر چرم های طبیعی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *