فروش سایت
خانه / رادمان / عرضه چرم دباغی شده مشهد در تهران

عرضه چرم دباغی شده مشهد در تهران

تعداد زیادی از نیازمندان چرم طبیعی و اصل، در تهران ساکن هستند. سایت اینترنتی پیش رو انواع چرم دباغی شده مشهد را در تهران و سایر شهرها به طور مستقیم عرضه می نماید.

با وجود اینکه در شهر ورامین کارخانه های متعدد بسیاری در حوزه چرم سازی فعال هستند ولیکن برخی از تولیدکنندگان و فروشندگان تهرانی بنا بر دلایل مختلف ترجیح می دهند دباغی شده مورد نیازشان اعم از بزی، شتری و … را از مشهد خرید کنند حتی با وجود مسافت هزار کیلومتری میان مشهد و تهران!

چرم دباغی شده مشهد

کیفیت چرم های طبیعی تولید مشهد متغیر است. در مشهد چرم های زیبا، باکیفیت و خوبی تولید می شود که شاید کمتر مشابه آن در دیگر شهرهای ایران دیده شده باشد. چرم های بزی طرح پوست مار، چرم طرح سوسمار و کروکودیل، چرم های بزی آنتیک و هورس، چرم های گاوی نبوک و چرم های شتری پتینه و هورس ضد آب از خاص ترین چرم های دباغی شده مشهد هستند که مشتریان ویژه ای برای آنها از اقصی نقاط ایران وجود دارد.

شرکت بازرگانی چرم رادمان به خاطر همکاری مستقیمی که با برخی از کارخانه های چرم سازی شهر مشهد دارد بخوبی قادر است چرم های دباغی شده مشهد را بصورت عده با قیمت مستقیم کارخانه عرضه نماید تا دیگر نیاز نباشد مشتری متحمل هزینه رفت و آمد شود. بلکه می تواند سفارش خود را براحتی از طریق یک تماس تلفنی ثبت و ظبط نماید.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید چرم خام طبیعی در تهران

در شهر تهران به عنوان پایتخت ایران، میزان تولید، خرید و فروش چرم خام طبیعی بسیار بالا است ولی با این حال برخی از فروشندگان و دوزندگان محصولات چرمی از مشهد و تبر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *