فروش سایت
خانه / چرم بزی / عرضه بدون واسطه چرم بزی فلوتر با رنگبندی

عرضه بدون واسطه چرم بزی فلوتر با رنگبندی

چرم بزی فلوتر با رنگبندی متنوع به صورت مستقیم و بی واسطه عرضه می گردد. این چرم از نمونه های درجه یک و باکیفیت در میان سایر محصولات تولید شده به شمار می رود.

چرم بزی فلوتر به عنوان یکی از گزینه های اصلی در میان انواع محصولات مشابه به شمار می رود. امروزه چرم درجه یک دارای ساختاری متفاوت تر از چرم مصنوعی است. بر این اساس استفاده از این چرم در محور های تولیدی متعدد از جمله مهم ترین انتخاب های تولیدکنندگان محسوب می گردد.
چرم بزی فلوتر به صورت اینترنتی و با قیمت هایی کاملا رقابتی عرضه می گردد. بخش عمده ای از محصولات چرمی، با در نظر گرفتن نیاز بازار و کیفیت مورد نظر خریداران تولید می گردد.
چرم بزی فلوتر در قالب یکی از بهترین محصولات چرمی مورد استفاده قرار می گیرد.

عرضه بدون واسطه چرم بزی فلوتر با رنگ‌بندی متنوع موجب می گردد که قیمت تمام شده محصول، به صرفه تر و ارزان تر از بازارهای شهری و محلی باشد. امروزه شرکت‌های پخش مستقیم چرم بزی، علاوه بر فعالیت به صورت حضوری و در سطح فروشگاه های شهری، فعالیت خود را به صورت اینترنتی و مجازی نیز رونق بخشیده اند.
عرضه بدون واسطه چرم بزی فلوتر با رنگبندی

عرضه بی واسطه چرم بزی فلوتر

عرضه بی واسطه چرم بزی فلوتر عرضه بی واسطه چرم فلوتر از طریق سایت فروش اینترنتی با رنگبندی های کاملا متنوع آغاز گردیده است. محوری که بهترین بازدهی و سودآوری را برای خریداران عمده در کشور ایجاد خواهد نمود.
عرضه بدون واسطه چرم از جمله مواردی است که در آن خریداران شاهد قیمت هایی رقابتی و سودآور خواهند بود. از سویی دیگر چرم بزی فلوتر از جمله انواع چرم های باکیفیت و صادراتی است که امکان استفاده از آن در تولید انواع محصولات چرمی وجود خواهد داشت.

عرضه بی واسطه و تضمینی چرم بزی به صورت عمده در بازار بزرگ، مزیت های گوناگونی دارد. در وهله نخست که دیگر اثری از واسطه ها وجود ندارد؛ یعنی شما بدون این که واسطه ای در میان باشد، این محصول را می توانید با قیمت ارزان و کیفیت بالا از فروشنده محصولات چرم فلوتر تهیه کنید. البته بیشتر این خریداران کلی محصول می باشند که اقدام به خرید مستقیم می نمایند. اما، مسیر را شرکت های تولید کننده برای خریداران جزئی هم هموار نموده‌اند. امروزه در بازار به راحتی می شود فروشگاه هایی را پیدا نمود که ارائه دهنده محصولات کارخانه به صورت مستقیم می باشند. این فروشگاه ها در اصل نمایندگی کارخانه های به شمار می روند. از آن ها می توان بهترین نوع چرم های بز را به هر مدل، طرح و رنگی که خواسته باشید، تهیه نمایید و آن را مورد استفاده قرار دهید.

عرضه بی واسطه چرم فلوتر به قیمت کارخانه مشتریان و طرفداران زیادی در بین مصرف کنندگان دارد. خرید این محصولات را می‌توان از سایت های اینترنتی انجام داد. خریداران می توانند این چرم ها را در هر مدل و رنگی تهیه کنند. همچنین خریداران انواع این کالا می توانند این محصول را با قیمت مناسب و به صورت عمده خریداری کنند. مراکز فروش محصولات چرم فلوتر از مراکزی هستند که این نوع محصول را می توان در آنجا مشاهده کرد و دسترسی به این فروشگاه ها بسیار آسان است.

قیمت خرید بدون واسطه چرم بزی فلوتر

قیمت خرید بدون واسطه چرم بزی فلوتر قیمت خرید چرم های درجه یک و یا چرم های مصنوعی با یکدیگر متفاوت می باشد. هر یک از انواع چرم های مصنوعی و طبیعی کاربرد و کارایی خاص خود را خواهند داشت. همین موضوع موجب گردیده است تا بتوان امروزه شاهد بازاری متنوع از چرم بود. به همین واسطه قیمت چرم بزی فلوتر در خرید مستقیم و اینترنتی، یک امتیاز برای خریداران به شمار می رود.

ویژگی های چرم درجه یک چیست؟ چرم بزی فلوتر از جمله چرم های کاملا باکیفیت و صادراتی به شمار می رود. در نتیجه دارای کیفیتی ممتاز و درجه یک خواهد بود.
از سویی دیگر امروزه چرم بزی در ردیف چرم های سبک قرار می گیرد. چرمی که استفاده از آن در تولید محصولاتی مانند، پالتو، کیف و … مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی های مهم و شاخص چرم بزی فلوتر عبارت است از:

 • قیمت مناسب در مقایسه با چرم های مشابه
 • کیفیتی کاملا منحصر به فرد
 • استقامت و دوام بالا
 • امکان رنگ رزی بدون محدودیت
 • امکان انتخاب به عنوان نمونه صادراتی
 • تولید گسترده

بر اساس هر یک از موارد یاد شده قرار گرفتن چرم بزی فلوتر به عنوان یک نمونه درجه یک، قطعا شاخص ترین گزینه برای خریداران خواهد بود. دارا بودن الیاف متراکم در این چرم از جمله امتیاز های کیفیتی چرم فلوتر به شمار می رود.

منبع: چرم رادمان

 قیمت خرید بدون واسطه چرم طبیعی فلوتر در شرکت تولیدکننده بسیار مقرون به صرفه است. قیمت ها براساس کیفیت چرم بز و جنس چرم بز تعیین می شود. شرکت پخش چرم بزی فلوتر کالای بی‌نظیر خود را به شکل عمده به نمایندگی های خود در سراسر کشور می فرستد. این کالا امروزه بسیار زیاد استفاده می شود که موجب رونق تولید و پیشرفت پخش کنندگان شده است. شرکت پخش زیر نظر کارخانه ها فعالیت می کند. کالاهای سفارشی خریداران توسط پخش کنندگان با نرخ های مقرون و به صرفه تولیدی ها به دست مصرف کنندگان می رسد. مرکز پخش وظیفه دارد کالای سفارشی را به موقع و درست و سالم تحویل دهد.

قیمت خرید بدون واسطه چرم بزی با بهترین کیفیت ها، که تولید تولیدکنندگان معتبر است، بسیار ارزان و مقرون به صرفه می باشد؛ لازم به ذکر است که همواره توزیع کنندگان انواع چرم های کاربردی، با عرضه نمونه کارهای درجه یک شاهد رضایت مطلوب و دائم خریداران خود هستند. چرا که نمونه برندهای معتبر محصولات چرم بزی دارای کیفیت هایی هستند که دست کمی از میزان کیفیت نمونه برند های معروف خارجی این محصول ندارند در حالی که برند های خارجی، دارای قیمت هایی گران تر می باشند.

اطلاعاتی درباره چرم بزی فلوتر

اطلاعاتی درباره چرم بزی فلوتر

چرم، یک کالای اولیه برای تولید محصولاتی است که عمدتاً شامل کیف و کفش است. در واقع چرم، خود نوعی محصول گران قیمت و البته با کیفیت و زیبایی است که از آن در ساخت انواع کیف، کفش، جاکلیدی، جاکارتی، جلد انواع کتاب و سررسید و محصولات فراوان و متنوع دیگر استفاده می شود. به طور کلی، دو نوع چرم در صنعت چرم وجود دارد:

 1. چرم طبیعی، که از پوست حیواناتی چون گاو، گوسفند، بز، میش، مار، شتر و … تهیه می شود.
 2. چرم مصنوعی، که حاصل ترکیب مواد شیمیایی و مواد پلیمری است.

هر کدام از این دو نوع چرم، قیمت، انواع و کاربردهای خاص خود را دارند. ولی چرم طبیعی، که چرم فلوتر بزی نیز از این نوع است، گران تر از چرم مصنوعی بوده و محصولات تهیه شده از آن دارای کیفیتی به مراتب بالاتر هستند. در میان چرم های طبیعی، چرم های بزی و گاوی بیشترین کاربرد را دارند. برتری چرم بزی نسبت به گاوی، وزن کمتر آن است. بنابراین، می توان حدس زد که ضخامت چرم بزی کمتر از چرم گاوی است.

چرم طبیعی دارای انواع متنوعی است که فلوتر یکی از آن هاست. جهت تولید چرم فلوتر، چرم طبیعی گاوی یا بزی را ابتدا دباغی می کنند. سپس، برای نرم شدن الیاف آن، چرم دباغی شده را به مدت بیست و چهار ساعت داخل نوعی مواد شیمیایی قرار می دهند. چرمی که حاصل می شود بسیار نرم و لطیف است، ولی در عین حال در برابر خش و ساییدگی مقاومت بالایی دارد. از این چرم، به عنوان چرم روکش یا بیرونی که معمولاً بر روی یک لایه چرم زیرین پرس می شود استفاده می شود. ظاهر چرمی محصولاتی مانند کیف، کفش، کمربند، دستکش و محصولات مشابه مشاهده می کنید، از همین نوع چرم است.

چرم فلوتر طبیعی، هم در داخل کشور و هم خارج از کشور، طرفداران زیادی دارد. علت این محبوبیت، زیبایی ناشی از تنوع رنگ و استحکام بالای آن است.

صنعت چرم و چرم سازی به خاطر تنوع وسیع دام و پیشرفت علمی کشور در سال های اخیر، از جمله صنایعی است که با برنامه ریزی، حمایت و سرمایه گذاری کافی هم می تواند موجب کارآفرینی شود و هم سهم صادرات غیر نفتی کشور را افزایش دهد. چرا که صنعت چرم کشور، پتانسیل بسیار بالایی در جهت پیشرفت بیش از پیش و نتیجتاً اشتغال زایی و سودآوری دارد.

مزایای استفاده از چرم بزی فلوتر

هر محصولی مزایای خاص خود را دارد. چرم فلوتر بزی نیز دارای مزایایی است که به آن ها اشاره می کنیم:

 • ضخامت کم، مخصوصاً نسبت به چرم گاوی که این چرم را در گروه چرم های سبک وزن قرار می دهد
 • دارای ظاهری زیبا و شکیل است
 • کیفیت بالا
 • جزء چرم های با ارزش و لوکس محسوب می شود
 • در برابر آتش و حرارت مستقیم آتش مقاومت بالایی دارد
 • عمر بسیار طولانی و دوام بالایی دارد

تمامی این مزیت ها، موجب شده است این چرم علاوه بر توزیع گسترده به سراسر کشو، به کشورهای دیگر نیز صادر شود.

دسته بندی انواع چرم فلوتر

دسته بندی انواع چرم فلوتر چرم ها در ضخامت های مختلفی تولید می شوند که هر کدام کاربری دارد. اصولا چرم سبک برای لباس ها و محصولاتی استفاده می شوند که نیاز به عمر طولانی تری دارند. و مشتری توقع استفاده چند ساله از آن محصول را دارد.

خصوصیات چرم را می‌توان به صورت زیر نوشت :

مقاومت و ماندگاری بالا، سوراخ های موجود در سطح چرم که باعث تهویه هوا می شوند و جریان هوا را به خوبی تعویض می کنند، جذب و دفع رطوبت و داشتن انعطاف پذیری قابل قبولی هم دارند.

در تولید چرم از قسمت های مخصوصی از  پوست حیوانات استفاده می‌شود. پوست پشت حیوانات که بافت سخت تری دارند، بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند. و با ارزش تر است.

چرم فلوتر چند نوع دارد. چرم فلوتر بزی و چرم فلوتر گاوی. ویژگی چرم فلوتر بسیار زیاد است. 

چرم فلوتر بزی بسیار بهتر، زیبا تر، و مناسب تر از چرم فلوتر گاوی است. به همین دلیل است که فروش زیادی دارد. 

چرم فلوتر گاوی نسبت به فلوتر بزی سنگین تر است و برای استفاده در کیف و کفش مناسب نیست و بیشتر برای محصولاتی استفاده می شود که باید ضخیم تر باشند مانند دستکش های صنعتی برای کارگران.

انواع محصولات چرم بزی

کیفیت و سطح کاملا صاف چرم فلوتر بزی به خاطر نحوه تولید شدن با دستگاه وکیوم است. دارای رنگ بندی مختلفی می باشند.

چرم بزی نسبت به چرم گاوی دانه های بسیار ریزی در سطح خود دارد که این مورد آن را متفاوت از بقیه چرم ها کرده و با داشتن کمی تجربه در مورد چرم میتوان این را به راحتی تشخیص داد. 

چرم های گوسفند، بزغاله و بره نیز در دسته چرم سبک قرار می گیرند. از این چرم ها برای دوخت لباس ، کلاه ، دستکش و . . . استفاده می ‌شود، از نوع کیفیت پایین تر آن به عنوان آستری محصولات مختلف استفاده می گردد. 

برای خرید این نوع چرم ها به ویژه نمونه های طبیعی و مصنوعی بزی می توانید به مرکز فروش چرم یا سایت های ویژه عرضه چرم ایرانی مراجعه کنید. در این سایت ها مشخصات کامل چرم ها با راهنمایی کامل قرار داده شده و می توان از آن بهره برد.

نکات مهم در مدیریت تولید محصولات چرم با چرم فلوتر

نکات مهم در مدیریت تولید محصولات چرم با چرم فلوتر برای تولید یک چرم خوب و با کیفیت مراحل زیادی طی می شود. این مراحل باید به ترتیب انجام شود.
از جدا کردن پوست از لاشه حیوان تا تولید چرم مراحل زیادی برای طی کردن پیش رو است. یکی از مهمترین نکات این است که بعد از جدا کردن پوست از لاشه باید آن را نمک سود کرد تا دچار فساد نشود و بتوان از آن استفاده کرد. یکی دیگر از مراحل مهم در تولید چرم، آهک دهی به پوست است به منظور سست کردن و کندن راحت مو از روی پوست و از بین بردن چربی های اضافه. دیگر مرحله مهم لش زنی پوست است. این عمل باعث می شود مواد های شیمیایی سریع تر و بهتر جذب پوست شوند و مواد اضافی پوست را دفع کنند. 

با تمام پیچیدگی تولید چرم، تولید چرم فلوتر کمی سخت تر می باشد، چرا  که باید به مدت کافی در محلول شیمیایی مخصوص خوابانده شود، تا چرم فلوتر تولید شده و به ضخامت مناسب تراش داده شود و مورد استفاده قرار گیرد.

همان طور که برای تولید این چرم ها زحمت زیادی کشیده می شود و مراحل مهم و پیچیده ای دارد، برای نگهداری از این چرم ها باید بسیار مراقب بود تا به آن ها آسیبی وارد نشود و مقاومت خود را از دست ندهند.

شرایط نگهداری از چرم بزی فلوتر

دلیل گرانی چرم این است که دوخت آن زحمت زیادی دارد، همان طور که تولید آن پیچیده و سخت است. برای همین قیمت زیادی دارد اما با این که قیمت زیادی دارد طرفداران زیادی هم داشته و دارد. کارخانه ها و تولیدی های مختلف این روز ها ممکن است برای خرید راحت همه قشر ها تخفیف های بزرگی برای فروش چرم خود در نظر بگیرند. محصولات چرمی به طبع مواد اولیه شان طول عمر خوبی دارند. پس بعد از خرید چرم با خیال راحت می توان از آن چند سال متوالی استفاده نمود. اما محصولات چرمی هم مانند محصولات دیگر نیاز به مراقبت دارند که این نکته ها عبارت اند از: گرد و خاک روی چرم را همیشه پاک کنید زیرا به مرور باعث خراب شدن چرم می شود. مورد بعدی این است که چرم را در جای مرطوب قرار ندهید چرا که سریع  کپک می زند. اگر لکه ای روی چرم ریخته که به راحتی قابل پاک کردن نیست، مکرر پاک نکنید تا به بافت محصول آسیب نرسد.

هر چهار ماه یک بار آن را واکس بزنید، واکس های مخصوص چرم که در فروشگاه ها عرضه می شوند را بخرید، شب ها آن را واکس زده و در جای در بسته قرار دهید تا در طول روز گرد و خاک را به خود جذب نکند و رنگ آن تیره نشود. هرگز از عطر و اسپری روی محصولات چرمی استفاده نکنید زیرا باعث از بین رفتن مواد های افزودنی چرم شده و بافت چرم را از بین می برد.

شرکت تولید انواع چرم فلوتر

شرکت تولید انواع چرم فلوتر خرید از مراکز معتبر و قابل اعتماد همیشه یکی از مهمترین دغدغه های مشتریان بوده و هست، و از طرفی علاوه بر کیفیت، قیمت نیز حائز اهمیت است.

شرکت های بسیاری تولید چرم فلوتر را بر عهده دارند و چرم فلوتر را با کیفیت های مختلف در اندازه و رنگ های مختلف تولید می کنند. با توجه به مختلف بودن رنگ و اندازه و ضخامت، قیمت چرم فلوتر نیز متفاوت است. برای تولید محصولات چرمی خوب و با طول عمر زیاد باید چرم با کیفیتی خوب خریداری کرد تا نهایتا محصول خوب و با کیفیت تولید کنیم به همین منوال مشتریان زیادی جذب خواهند شد. خرید عمده این چرم ها بسیار مقرون به صرفه می باشد. مخصوصا برای تولیدی های محصولات چرمی که نیاز روزانه آن ها به چرم بسیار زیاد است.

 ما به عنوان یکی از بزرگترین مراکز تخصصی فروش و عرضه مستقیم چرم در سراسر کشور چرم های مختلف طبیعی را با تنوع رنگی و به صورت عمده و خرده در دسترس عموم مردم و هنرمندانی که محصولات چرمی تولید می کنند، قرار خواهیم داد. چرم فلوتر بزی با رنگ های مختلف و ابعاد مختلف قابل تولید است. سفارش ساخت و توزیع انواع چرم فلوتر با کیفیت عالی در کمترین زمان ممکن پذیرفته می شود و برای مشتریان ارسال می گردد.

با مراجعه به وبسایت می توانید اطلاعات جامع و کاملی را در مورد محصولات و خرید چرم فلوتر خوانده و سفارش دلخواه خود را ثبت نمایید. با توجه به شرایط امروزه سفارش اینترنتی آسان ترین راه خرید است. و هم چنین در کوتاه ترین مدت سفارش به دستتان می رسد.

مطلب پیشنهادی

تولید کاپشن چرم مردانه با چرم بزی

با چرم بزی می توان اقدام به تولید کاپشن چرم مردانه، پسرانه، زنانه و دخترانه نمود. کت چرم و پالتوی چرمی هم قابل دوخت می باشد. هر چند با دیگر چرم های طبیعی هم می

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *