فروش سایت
خانه / کیف چرم / عرضه انواع چرم اصل برای دوخت کیف

عرضه انواع چرم اصل برای دوخت کیف

آیا می دانید برای دوخت انواع کیف چه نوع چرمی مناسب است؟ چرم اصل چه مزیت هایی دارد؟ عرضه این فرآورده دباغی شده به چه شکلی است

یکی از مهمترین پارامترها در دوخت کیف، جنس ماده اولیه ای است که در دوخت کیف بکار می رود. از همین روی اکثر تولیدکنندگان و نیز خریداران، مناسبترین و بهترین ماده اولیه برای انواع کیف های زنانه و مردانه را چرم می دانند. اما اینکه چرم انتخاب شده چه نوع چرمی باشد باز جای بحث دارد.

به طور کلی دو نوع چرم برای دوخت و تولید کیف استفاده می شود؛

  • چرم مصنوعی یا صنعتی
  • چرم طبیعی یا اصل

قطعا می دانید که تفاوت بین این دو تیپ چرم، تفاوت از زمین تا آسمان است! مرغوبترین، ماندگارترین و زیباترین چرم چرم اصل است در حالیکه ارزان قیمت ترین چرم، چرم صنعتی است. با ذکر این دو مورد می توان کاملا دریافت که کیف دوخته شده با چرم اصل اگر چه گران است ولی ماندگاری و دوامش بالا است بنابراین می توان سال های سال از آن به عنوان یک محصول زیبا و شیک استفاده کرد.

داخل پرانتز عرض می شود که چرم اصل زیرمجموعه هایی دارد که استفاده از هر کدام از آنها منوط به این است که تولیدکننده دقیقا چه نوع کیفی و با چه مشخصاتی بخواهد بدوزد.

ویژگی و مشخصات چرم اصل

چرم اصل از دباغی پوست دام های حلال گوشت در کارخانه های چرمسازی بدست می آید از همین روی استحکام کششی و مقاومتشان بالاتر از سایر چرم ها است. در واقع انتخاب چرم اصل و طبیعی برای دوخت محصولات مختلف فارغ از بحث زیبایی و جذابیت، همین کیفیت و مرغوبیت چرم است که خب طبعا سبب می شود محصول ساخته شده هم اعلا و ممتاز باشد.

در مورد بحث قیمت ها هم باید عنوان کرد که وقتی سفارش بالا باشد قیمت ها تعدیل خواهند یافت تا هر دو طرف معامله سود خوبی عایدشان شود. گفتنی است که هیچ وقت پایین بودن قیمت ملاک نیست بلکه مهم آن است که قیمت چرم اصل یا هر کالای دیگر به نسبت چیزی که خریداری می شود بیارزد.

چرم رادمان به عنوان یک شرکت بازرگانی در حوزه چرم فعالیت دارد و حذف واسطه ها و عرضه مستقیم انواع چرم اصل به قیمت کارخانه را مهمترین مزیت خود می داند. مشتریان عزیز می توانند بهترین انواع چرم های اصل اعم از چرم بزی، چرم گاوی، چرم شتری و گوسفندی را با تنوع طرح و رنگ از این مرکز تهیه بنمایند.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

فروش عمده کیف چرم در شیراز

این مرکز انواع و اقسام کیف چرم را بصورت عمده و برخی از موارد را به صورت تکی به فروش می رساند. امکان ارسال مستقیم کیف های زنانه و مردانه چرمی به شیراز و نیز توزی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *