فروش سایت
خانه / چرم شتری / شرکت پخش چرم شتر دباغی شده ممتاز

شرکت پخش چرم شتر دباغی شده ممتاز

آیا می دانید چرم شتر دباغی شده ممتاز و یا هر نوع چرم خام اعلا ی دیگر چه ویژگی هایی دارد؟ مزیت خرید از یک شرکت تخصصی توزیع و پخش انواع چرم طبیعی و محصولات چرمی چیست؟
به طور کلی پوست احشامی همانند شتر، بز، گاو و گوسفند، پس از جداشدن از لاشه دام راهی کارخانه های تولید چرم طبیعی می شوند تا در آنجا پس از طی مراحل دباغی پوست به ماده ای فسادناپذیر به نام چرم تبدیل گردند. سپس پوست دباغی شده یا همان چرم راهی کارگاه ها و واحدهای تولیدی شده تا در آنجا به محصولی چرمی با ارزش افزوده بالا تبدیل شود.

تولیدی ها عموما برای دوخت کیف، کفش و سایر محصولات خود از چرم بزی و گاوی استفاده می کنند. البته نه اینکه چرم هایی همانند شتر، شترمرغ و گوسفند بکار نیایند، نه، بلکه چرم های بزی و گاوی از قدیم الایام مرسوم تر از سایر چرم های دباغی شده بوده اند و تولیدکنندگان هم ترجیح می دهند به همان روال سابق کار خود را پیش ببرند.
اما افرادی که همواره به فکر گسترش کار خود و خلق ایده های جدید هستند به سراغ سایر چرم های ممتاز دیگر هم می روند. برای مثال چرم شتر چند سالی است که رونق و رواج قابل توجهی یافته و به میزان خوبی خرید و فروش می شود.

ویژگی و مشخصه چرم شتر دباغی شده ممتاز

چرم شتر دباغی شده ممتاز استحکام کششی بالایی دارد. این چرم به هیچ عنوان کش نمی آید و بسیار محکم و مستحکم است. طبق برآورد کارشناسان واحد تولید، مقاوت و تراکم الیاف چرم شتر ممتاز و اعلا حدود 6 تا 10 برابر چرم گاوی است بنابراین در پاره ای از مواقع چرم شتر ممتاز و اعلا جایگزین مناسبی برای چرم گاوی دباغی شده می باشد.

به طور کلی چرم شتر در قیاس با سایر انواع چرم دباغی شده پرتی بیشتری دارد ولی نوع ممتاز آن کمتر زدگی داشته و قواره های آن به نحوی است که کمترین دورریز را دارد.

چرم شتر دباغی شده ممتاز با هر نوع فینیشی که باشد برای دوخت محصولاتی که ایستایی، محکم بودن و دوام بالا شاخصه های اصلی شان است مناسب می باشد. برای مثال چرم شتر ممتاز را می توان برای برش و دوخت کیف چرم اداری، کیف های رودوشی، اکسسوری هایی همانند جاکارتی، جلد سررسید، منوی رستوران ها و کافی شاپ، قالیچه و … مناسب و مطلوب دانست.

شرکت های پخش و توزیع چرم بخوبی می توانند نیاز خریداران را رفع کنند. شرکت های بازرگانی از آنجایی که مستقیم با تولیدی ها و کارخانه های چرم سازی در ارتباط هستند و به طور مداوم از آنها خرید می کنند با شرایط بهتری می توانند به خریداران مشاوره داده و از لحاظ مالی آفرهای مناسبتری را ارائه دهند.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

سایت خرید چرم هورس شتر ضد آب

اگر قرار باشد یک نوع چرم خاص و متفاوت برای دوخت کیف نام ببریم می توان از چرم هورس شتر ضد آب یاد کرد. این سایت اینترنتی علاوه بر نوع ذکر شده، سایر چرم های طبیعی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *