فروش سایت
خانه / چرم اشبالت گاوی / سفارش چرم گاوی اشبالت

سفارش چرم گاوی اشبالت

سفارش چرم گاوی اشبالت در کشور ما به طرق مختلفی انجام می شود. مشتریان بدون این که به بازار های شهری مراجعه کنند می توانند ابتدا اطلاعات کامل در این زمینه کسب کنند و بعد اقدام به خرید این محصولات نمایند.

چرم جنسی است محکم که از دباغی پوست بدن حیوانات مختلف به دست می آید و در زمینه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. یک نمونه از این حیوانات گاو است که از پوستی بسیار عالی برای تهیه چرم برخوردار است.

انواع رنگ های چرم گاوی اشبالت

چرم های گاوی نیز خود به دسته های مختلفی تقسیم می شود که این تقسیم بندی ها بر اساس شکل ظاهری می باشد. چرم گاوی اشبالت نمونه ای بارز از این چرم ها است که معمولا به سطح زیرین پوست گاو می گویند. سطح زیرین پوست گاو دارای پرز می باشد که در عملیات دباغی زیبا و به رنگ های مختلفی در می آید. سفارش چرم اشبالت را با تنوع رنگی بسیار می توان انجام داد که در ادامه تعدادی از رنگ ها را بیان می کنیم:

چرم گاوی اشبالت

  • چرم گاوی رنگ قهوه ای
  • چرم اشبالت سرمه ای
  • چرم گاوی اشبالت قرمز
  • چرم گاوی اشبالت مشکی
  • چرم اشبالت بنفش

قیمت چرم گاوی اشبالت

چرم های گاوی اشبالت با توجه به این که سطح براق پوست گاو برداشته می شود و پرداخت می گردد چیزی از استحکام مقاومت شان کم نمی گردد. این چرم ها بسیار جنس مقاومی دارند و به همین سبب می توان کارایی شان را در زمینه های مختلف مشاهده کرد.
چرم اشبالت گاوی با قیمت های مختلفی در بازار ها ارائه می گردد. معمولا قیمت ها بر اساس واحد اندازه گیری چرم یعنی فوت تعیین می گردد.

چرم گاوی اشبالت در فوتاژ های مختلفی بین 20 تا 30 فوت در بازار یافت می شود.
قیمت چرم گاوی اشبالت با توجه به سورت و میزان سفارش متفاوت خواهد بود.

سفارش چرم گاوی

وجود بازار فروش عالی برای چرم گاوی اشبالت در شهر های مختلف ایران سبب شده تا تولید کنندگان به منظور پاسخگویی به نیاز بازار ها برای فروش به فکر راه های مختلفی باشند. سفارش چرم اشبالت به روش های مختلفی انجام می شود و یکی از این روش ها به صورت اینترنتی است.
روش اینترنتی سفارش چرم گاوی اشبالت با کمک فروشگاه های اینترنتی مقدور می باشد.

مطلب پیشنهادی

چرم گاوی اشبالت با جیر چه تفاوتی دارد؟

چرم گاوی اشبالت با جیر چه تفاوتی دارد؟ اصلا چرم اشبالت گاوی چیست؟ چه استفاده هایی از آن می شود؟ قیمت چرم اشبالت گاوی چه مقدار است؟ با ما همراه باشید تا پاسخ سوا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *