فروش سایت
خانه / رادمان / سفارش چرم مرغوب ایران برای صادرات

سفارش چرم مرغوب ایران برای صادرات

آیا می دانید برخی از خریداران برای بحث واردات و صادرات، چرم مرغوب ایران را انتخاب کرده و سفارش می دهند؟ این چرم با تنوع بالا به لحاظ کیفیت و گوناگونی فینیش فروش می شود.

کشور ایران از زمان های دور در حوزه تولید و ساخت چرم و محصولات چرمی فعال بوده و از گذشته تا به امروز، چرم هایش به عنوان محصولی صادراتی به کشورهای مختلف خارجی همچون ترکیه، امارات، ایتالیا، چین و سایر کشورها ارسال می شود.

در ایران همه نوع چرم طبیعی با کیفیت های گوناگون جهت سفارش مشتریان با نیازهای مختلف قابل تولید است. برای مثال ممکن است یک مشتری صادراتی فقط و فقط کیفیت پوست چرم طبیعی برایش اهمیت داشته باشد درحالیکه برای فردی دیگر تنها ملاک و شاخصه مهم، قیمت ارزان و پایین باشد. بنابراین بر حسب نیاز شخص، امکان تهیه و تولید چرمی خاص وجود دارد.

به طور کلی پوست دام ها به دو صورت سنتی و صنعتی از لاشه حیوان جدا می شود که چرم حاصل از کشتار صنعتی به مراتب مرغوب و باکیفیت تر از نوع دیگر است. در این حالت ضخامت ها یکنواخت بوده و هیچگونه زدگی و پارگی در آن دیده نمی شود.

در ایران انواع چرم بزی، گاوی، شتری، گوسفندی و شترمرغ قابل تولید و عرضه است. لذا چنانچه شخص خریداری برای بحث صادرات نیازمند چرم مرغوب ایران باشد شرکت بازرگانی چرم رادمان می تواند ارتباط مستقیم مشتری صادراتی را با تولیدکننده برقرار نماید. این مرکز قادر به تامین و اخذ سفارش مشتریان بصورت سالامبور، وت بلو، کراست، دای کراست و چرم فینیش می باشد.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید چرم خام طبیعی در تهران

در شهر تهران به عنوان پایتخت ایران، میزان تولید، خرید و فروش چرم خام طبیعی بسیار بالا است ولی با این حال برخی از فروشندگان و دوزندگان محصولات چرمی از مشهد و تبر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *