فروش سایت
خانه / رادمان / سفارش چرم طبیعی ارزان قیمت

سفارش چرم طبیعی ارزان قیمت

همیشه سفارش چرم طبیعی ارزان قیمت مطلوب نیست چون در برخی از موارد دیده شده که پایین بودن قیمت با عدم کیفیت همراه بوده است.

چرم یک ماده دباغی شده ارزشمند است که جایگاه ویژه ای در صنعت مد دارد. بنابراین می توان دریافت که این فرآورده جایگاه بالای خود را به خاطر کیفیت و زیبایی بدست آورده است نه صرفا ارزان بودن قیمت چرم.

کارشناسان واحد تولید و فروش به خریداران توصیه می کنند که صرفا فاکتور قیمت را ملاک خریدشان قرار ندهند بلکه اول کیفیت چرم های طبیعی را ارزیابی کنند و بعد به سراغ قیمت رفته و بررسی نمایند که آیا قیمت پیشنهادی با توجه به کیفیت چرم مناسب است یا خیر. چنانچه این دو یعنی مرغوبیت و قیمت با یکدیگر سنخیت داشت آن وقت است که می توان بدون شک و با یقین اقدام به انجام سفارش پرداخت.

اما چرم طبیعی انواع مختلفی دارد؛ چرم بزی، چرم گاوی، چرم گوسفندی، چرم شتری و چرم شترمرغ از مهمترین انواع چرم طبیعی هستند که بالاترین میزان مصرف را در کشور ما به خود اختصاص داده اند. اما آیا می دانید تفاوت میان چرم طبیعی گاوی و بزی در چیست و از هر کدام برای چه منظور استفاده می شود؟ آیا این جمله که بگوییم کدام چرم بهتر است، چرم گاوی یا گوسفندی، از اساس درست است یا نه؟ برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله هایی که پیش تر نوشته شده است مراجعه بنمایید.

در مجموعه موارد زیر بر روی کاهش قیمت چرم موثر اند؛
ولی در کل چند نکته را در نظر داشته باشید. وقتی شما چندین بار از یک فروشنده چرم خرید داشته باشید این فرد در دفعات بعدی خرید می تواند تخفیف بهتری به شما دهد و اصطلاحا چرم طبیعی ارزان قیمت تری را به شما عرضه نماید. کورد بعدی ثبت سفارش نقدی است. به طور کلی وقتی شما به صورت نقدی و نه چکی یا قسطی خرید می کند فروشنده به شما نرخ ارزان تری را پیشنهاد می دهد در حالیکه قیمت چکی آن به مراتب بالاتر است. و نکته سوم اینکه ترجیحا سعی نمایید از مراکز پخش کننده سفارش خود را تهیه نمایید چون این مراکز به صورت مستقیم کالای مورد نیازتان را به دست تان رسانده و هیچگونه واسطه ای در میان نیست. بنابراین توصیه می شود حتی المقدور سفارش انواع چرم طبیعی خود را از طریق مراکز عرضه کننده مستقیم به ثبت رسانید تا بتوانید از قیمت ارزان و مناسب بهره مند شوید.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید چرم خام طبیعی در تهران

در شهر تهران به عنوان پایتخت ایران، میزان تولید، خرید و فروش چرم خام طبیعی بسیار بالا است ولی با این حال برخی از فروشندگان و دوزندگان محصولات چرمی از مشهد و تبر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *