فروش سایت
خانه / کیف چرم چرخ دوز / سفارش عمده کیف چرم دسته چک چرخ دوز

سفارش عمده کیف چرم دسته چک چرخ دوز

یکی از محصولاتی که کارگاه های تولیدی به شکل چرخ دوز در تیراژ بالا می دوزند کیف چرم دسته چک است. این مرکز سفارش عمده کیف چرم دسته چک با قیمت مناسب را پذیرا می باشد.

وقتی محصولی مثل کیف چرم دسته چک به صورت تکی فروش شود قیمت تک فروشی بدان می خورد ولی وقتی شخص یا شرکتی آن را روی تعداد سفارش می دهد آنوقت قیمت هر عدد کیف چرم کاهش یافته و با قیمت عمده به فروش می رسد.

خریداران عمده کیف چرم دسته چک چه کسانی هستند؟

  • اولین جامعه هدف کیف های دست چک مغازه داران هستند. این قشر همه نوع کیفی را در فروشگاه خود می فروشند تا نیاز افراد بیشتری را برآورده کرده و به سود بیشتری رسند از همین روی کیف چرم دسته چک هم از جمله اقلام ضروری و نیاز موجود در این فروشگاه ها می باشد.
  • دومین مکان هایی که می توانند خریدار عمده کیف چرم دسته چک باشند، سازمان های دولتی، شرکت های خصوصی و برندهای مطرح هستند. این مراکز معمولا برای کارمندان خود به صورت یکجا و هماهنگ یک مدل کیف بخصوص را تهیه می کنند. از همین روی چون تعداد بالا است قیمت هر عدد کیف چرم خریداری شده با کاهش نسبی روبرو می شود.

وقتی شخصی خواستار خرید یک عدد کیف چرم دسته چک باشد نمونه های دست دوز گزینه بسیار خوبی است. ولی وقتی تعداد بالا می رود آنوقت انتخاب بسیاری از مشتریان و سفارش دهندگان روی کیف های چرخ دوز می چرخد. در تصویر نمونه ای از یک کیف چرم مشکی دسته چک که با چرخ دوخته شده است دیده می شود. این محصول 1 سال گارانتی داشته و در صورت سفارش مشتری در سایر رنگ ها نیز تولید می شود.

منبع: چرم رادمان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *