فروش سایت
خانه / کیف پول چرم / سفارش آنلاین کیف پول جیبی چرم شتر

سفارش آنلاین کیف پول جیبی چرم شتر

کیف پول جیبی دوخته شده از چرم شتر و یا هر نوع چرم دیگر، به دلیل قیمت مناسب و تنوع بالای مدل به فراوانی در فروشگاه های حقیقی و مراکز آنلاین موجود بوده و قابل سفارش بصورت تک و تعداد میباشد.

کیف پول جیبی چرم شاید کوچک باشد و در ظاهر چندان به چشم نیاید ولی چون در طول روز زیاد از آن استفاده می شود و به دفعات در دست گرفته شده و در معرض دید افراد مختلف قرار می گیرد اهمیت بالایی دارد. یک کیف پول جیبی چرم ایده آل به نوبه خودش می تواند در ظاهر شما تاثیر بسزایی داشته باشد و باعث گردد دیگران شخصیت ویژه ای روی شما باز کنند.

در حال حاضر شاهد این مسئله هستیم که عمده کیف پول های جیبی مردانه به غیر از چرم مصنوعی با چرم بزی، چرم گاوی و چرم شتری تولید می شوند.

معمولا کیف پول جیبی چرم نشان از یک کیف پول مردانه مربع شکل دارد که در جیب پشتی شلوار مردانه قرار می گیرد و هر چه نازکتر باشد بهتر است ولی کیف پول های دیگری هم هستند که کیف پول کتی چرم نامیده می شوند. این کیف مستطیل شکل و دو لت بوده و برای افرادی که دارای کارت های بانکی و اعتباری زیاد هستند مناسب می باشد.

کیف پول جیبی چرم بزی و کیف پول جیبی چرم گاوی کمی تکراری و عادی شده. امروزه مشتریان از تغییر و تفاوت استقبال می کنند و برایشان جذابیت دارد به همین خاطر است که امروزه شاهد تولید انبوه و خرید بیش از پیش کیف پول جیبی چرم شتر توسط مشتریان هستیم. ولی کماکان باز هم کیف پول چرم شتر براحتی در هر فروشگاه و سایت آنلاینی یافت نمی شود بلکه باید آن را از مراکز حقیقی و آنلاین دارنده اش سفارش داد.

حال می خواهیم به شما مشتری عزیز پیشنهاد ویژه ای دهیم. اگر دستی در کار دوخت کیف چرم دارید و می خواهید یک کیف پول جیبی با هر نوع چرمی بدوزید این مقاله را که در ارتباط با الگوی دوخت کیف پول چرم مردانه دست دوز است را بخوانید. امید است که از آن بهره لازم و کافی را ببرید.

سایت آنلاین شرکت چرم رادمان پل ارتباطی مناسبی را میان خریدار و فروشنده دست اول ایجاد کرده است. مشتریان می توانند از طریق این مرکز متنوع ترین انواع کیف پول چرم جیبی و کتی شتری را سفارش دهند تا در اولین فرصت برایشان ارسال گردد. سایر کیف های چرمی زنانه و مردانه و نیز انواع چرم طبیعی هم از طریق این مرکز به فروش می رسد.

منبع: چرم رادمان

این مقاله ویرایشی هست و توضیحات عنوان قبلا خودش بوده و قابل تغییر نیستسفارش آنلاین کیف پول جیبی چرم شتر

اطلاعاتی درباره چرم شتر

اطلاعاتی درباره چرم شتر  شتر حیوانی با قابلیت تحمل پذیری و سختی پذیری پوست بوده که دارای رنگ قهوه ای مرسوم و شیک است و الیاف این چرم نیز ۱۰ برابر متراکم تر از چرم گاوی است و همین باعث مقاومت ده برابری و استحکام بیشتر آن شده است و با این همه استحکام این چرم دارای انعطاف پذیری خوبی می باشد.

از این چرم در تولید انواع کیف، کفش و … استفاده می شود و یکی از مشخصه ای که باعث تمایز این چرم با دیگر چرم ها شده وجود نقاطی با دانه های ریز مانند روی این چرم است که دارای مقاومتی شش برابر چرم شتر مرغ می باشد در حالی که چرم شتر مرغ نیز شش برابر چرم گاوی مقاومت دارد.

در نتیجه این مزیت در چرم شتر نشان دهنده قیمت بالای آن می باشد و رخ متفاوت و زیبا، مقاومت، قابلیت خمش، نرمی، زیبایی این چرم باعث تمایز آن نسبت به دیگر نمونه های آن شده است و برای تهیه انواع لوازم لوکس و مدرن استفاده می شود و آمریکایی ها برای تولید چکمه و کمربند بیشتر از این چرم استفاده می کنند و اروپا نیز این چرم طرفداران زیادی دارد.

بسیاری از تولید کنندگان خودروهای لوکس در جهان نیز در تولیدات صندلی خودرو، داشبورد، خاک گیر دنده، روکش فرمان و … از این چرم بهره می گیرند و در بسیاری از مبل های مدرن نیز از این چرم استفاده می شود.

دسته بندی انواع کیف چرم شتر

کیف های چرم طبیعی شتر دارای مدل های مختلفی است که به ذکر انواع آنها می پردازیم:

 • کیف دوشی یا کیف خرید بدون زیپ یا دکمه بوده و دارای دو دسته بلند است که بر روی شانه قرار می گیرد و به دلیل سایز بزرگی که دارد برای گذاشتن اقلام بر روی آن طرح ریزی شده است.
 • کیف دستی یا کیف حمل دارای ظرافت بیشتر و سایز کوچکتری است که از دسته ای کوتاه یا بند دوشی بلند و قابل اتصال برخوردار است و به دلیل اندازه متوسط و بزرگی که دارد اقلام مختلفی را می توان در آن جای داد و بیشتر در دیدارهای رسمی یا دوستانه استفاده می شود.
 • کیف هلالی دارای حالتی افتاده و خمیده است که از یک محفظه اصلی و بزرگ برخوردار می باشد و به دلیل حالت انعطاف پذیری که دارد اقلام مختلفی در آن جای می گیرد و در گردش و تفریح نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
 • کیف کتابی دارای ضخامت های مختلفی با شکل مستطیلی، دایره، بیضی، مربع و قلبی است که بدون دسته و بند بوده و در انگشتان و کف دست قرار می گیرد و در میهمانی ها و مجالس استفاده می شود.
 • کیف تک بند دارای سایز کوچک با دهانه تاشو یا زیپ دار است که برای جای گیری اقلام کوچک و در پیاده روی ها بکار می رود.
 • کیف کیسه ای دارای ظاهر استوانه ای است که دهانه آن با بند جمع شده و از بند بلند دوشی نیز برخوردار است.
 • کیف پستچی دارای بند بلند دوشی است که دهانه تاشویی نیز دارد و برای دانشجویان و کارمندان مناسب است.
 • کیف پول جیبی که در انواع مدل های زنانه و مردانه در ابعاد مختلف عرضه می شود.

معرفی انواع محصولات چرم شتر

معرفی انواع محصولات چرم شتر از چرم شتر در انواع کیف، کفش، پوشاک و مبل و لوازم خودرو و … استفاده می شود و این چرم دارای نمونه های مختلفی است و هر نوعی از آن کاربردهای مختلفی دارد و کسانی که جویای محصول با چرم طبیعی هستند می توانند نوع شتر آن را انتخاب کنند چون بسیار با کیفیت و مقاوم می باشد.

تولیدات چرم شتری بسیار منحصر به فرد و محصولی اصیل و ایرانی بوده و به علت طبیعی بودن آن طرفداران زیادی دارد و چون قدمت استفاده از چرم طبیعی بسیار زیاد است که از گذشته های دور از آن استفاده می شده و امروزه به دلیل استقبال بی نظیری که از آن می شود به وفور مورد تولید و عرضه قرار می گیرد.

چرم شتر دارای نمونه های مختلفی است مانند:

 • چرم گردن شتر دارای خطوط موازی است که از فرایند دباغی بر پوست گردن شتر ساخته می شود.
 • چرم اشبالت شتر دارای دو نوع ساده و طرح دار است که از لایه زیرین چرم سنگین ساخته می شود.
 • چرم هورس شتری دارای رخ زیبایی است که در انتهای پروسه دباغی از پرداخت سطوح و ظاهر چرم تولید می شود و از کیفیت و کارایی بالایی برخوردار بوده چون ضد آب می باشد و بیشترین سهم از صادرات را به خود اختصاص داده است.
 • چرم شتر لاگونا دارای سطح براق، یکدست و صافی است که دانه های بسیار ریزی در سطح آن مشاهده می شود و برای تولید کفش، کیف و پوشاک کاربرد دارد.

فرایند تولید کیف چرم شتر دست دوز

برای تولید کیف چرم شتر دست دوز ابتدا چرم از بازار و در هر متر مربعی تهیه می شود و یا یک پوست شتری که طاقه چرم نام دارد را می توان خریداری نمود که بعد از آن الگوی کیف با تیغه مخصوص که گزن نام دارد برش داده می شود و در برخی مواقع چرم لازم است نازک شود که در این مواقع با دستگاه لویس نازک خواهد شد.

بعد از آن قطعات چرم برش خورده لبه های آن سفید می شود که در این صورت باید لبه های آن را با رنگ مشکی مخصوص رنگ کرد و شکل های مختلف برش داده شده با آستر چسب کاری می شود و قسمت های چسبیده شده دوخته می شود. برای دوخت کیف چرم شتر از دو نوع نخ زیر و نخ رو استفاده می شود که از رنگ مطابق با چرم برخوردار می باشد.

کیف چرم دست دوز در کارگاه های تولیدی توسط افراد خبره ای که در آنجا مشغول به کار هستند تولید می شود که طی فرایند تولید از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت برای ساخت این محصول بکار می رود. کیف چرم شتری در این مرکز در طرح ها و سایزها و رنگ های مختلفی ارائه می شود که هر کدام کاربردهای مختلفی دارد.

تولید کننده این محصول به کیفیت اجناس خود توجه زیادی دارد و جویای چرمی است که علاوه بر طبیعی بودن بهترین کیفیت را داشته و از نمونه های مرغوب و درجه یک باشد. چون توجه او به اصل مشتری مداری بسیار زیاد است و علاوه بر سود خود و کسب اعتبار در بازار به رضایت مشتری نیز فکر می کند.

راه های تشخیص بهترین چرم شتر

راه های تشخیص بهترین چرم شتر مشتری جهت خرید کیف چرم شتری باید از اصل بودن آن اطمینان حاصل نماید به همین منظور بهتر است از راه های تشخیص چرم اصل طبیعی اطلاعات لازم را کسب کند. مثلا بداند:

 • چرم های طبیعی همیشه نسبت به چرم های مصنوعی دارای قیمت های بالاتری هستند و وقتی آن را در برابر آتش قرار دهیم ابتدا مقاومت می کند و نمی سوزد و بعد از آتش زدن مدام، خشک شده و بعد از آن جمع شده و کمی می سوزد ولی چرم مصنوعی در برابر آتش فورا می سوزد.
 • چرم طبیعی حین سوختن بوی سوختگی مو را داشته و چرم مصنوعی حین سوختن بوی سوختن تایر، نایلون و پلاستیک را دارد و نوع طبیعی ضد آب نیست و آب در آن نفوذ پیدا می کند ولی چرم مصنوعی ضد آب می باشد.
 • اگر با انگشت در قسمتی از چرم طبیعی فرو کنیم چروک ایجاد می شود ولی در صورت انگشت فرو کردن در چرم مصنوعی چروکی ایجاد نمی شود و برشی که در لبه چرم طبیعی داده شده قابل مشاهده است و لعاب داده شده ولی در چرم مصنوعی لبه های چرم تا خورده و دوخته شده می باشد.
 • چرم طبیعی وقتی در برابر آفتاب قرار گیرد بعضی قسمت ها درخشان و برخی قسمت ها مات است و وقتی به پشت آن نگاه کنیم می بینیم که پرزدار است ولی نوع مصنوعی پشت آن پارچه قرار گرفته است.
 • چرم طبیعی بوی خاصی دارد و نوع مصنوعی بوی پلاستیک می دهد و هر دو چرم نیز از رنگ های مختلفی برخوردار است.
 • چرم طبیعی سنگین تر است و حین کشیدن آن کش نخواهد آمد و براحتی نیز شکل می گیرد و از طرح های نامنظمی برخوردار است در حالی که چرم مصنوعی دارای ویژگی برعکس این موارد است.

قیمت صادراتی چرم شتر

قیمت کیف چرم شتر صادراتی بیشتر از دیگر نمونه ها است چون از نوع درجه یک و خالص و ممتاز بوده و کاملا طبیعی و ارگانیک می باشد. همچنین به طور کل بسته به عوامل مختلف نیز قیمت نمونه های مختلف آن فرق دارد و مهم ترین عامل در تعیین قیمت آن ضخامت چرم می باشد که هر چه چرم ضخیم تر باشد باکیفیت تر و گرانتر است.

لذا هر نقطه ای از بدن شتر دارای پوستی با ضخامت مختلف است و وزن چرم به اونس مشخص می شود و یک اونس چرم یک شصت و چهارم اونس ضخامت دارد. لایه های چرم پوست شتر مختلف است و بسته به اینکه چرم از کدام لایه تشکیل شده کیفیت و قیمت آن فرق دارد مثلا گرین چرم از لایه رویی پوست است و ضد آب و نرم بوده و گرانتر است.

همچنین بعد از گرین که لایه بیرونی است لایه وسطی به نام Junction و بعد از آن نیز یک لایه سوم یا داخلی به نام کوریوم نیز وجود دارد که حالتی محکم و خز داشته است و نزدیک بدن حیوان می باشد که هر کدام دارای مشخصه و کیفیت و قیمت متفاوتی است.

پایین ترین کیفیت چرم در صورت، گونه و پاهای حیوان قرار داشته و قیمت ارزانی دارد و شانه حیوان دارای چروک بوده و کیفیت آن نیز متوسط است و پوست شکم دارای انعطاف بالایی بوده و نرخ مناسبی دارد پوست پشت شتر نیز نازکتر بوده و قیمت مناسبی دارد و پوست قسمت مرکز بدن حیوان از بهترین کیفیت برخوردار بوده و قیمت های بالایی دارد.

کیف صادراتی با چرم درجه یک و قیمت بالایی تولید شده است که از الیاف متراکم و ضد آب تولید شده و مقاومت بالایی در برابر پوسیدگی و خراش دارد. مدل دیگری از کیف چرم درجه دو تولید شده و نسبتا ضدآب بوده و از دوام خوب و قابل قبولی برخوردار می باشد و قیمت آن از نوع درجه یک کمی ارزانتر است. همچنین:

 • تمیزکاری چرم نیز بر کیفیت و قیمت آن تاثیر گذار است که در دو مرحله آنیلین، نیمه آنیلین و تمیز کاری با پوشش رنگ، پوشش داده می شود و در چرم های فول گرین خالص است که با رنگ حل شدنی پوشش داده شده و این چرم دارای دوام و استحکام خوب و قیمت بالایی است.
 • نوع نیمه آنیلن در چرم های گرین بکار می رود که دارای لایه ای بی رنگ بوده و چرم را ضد آب می کند و قیمت متوسطی دارد.
 • تمیز کاری با پوشش گرم در چرم های کم کیفیت کاربرد دارد و این چرم ارزانتر است.

فروشگاه انواع کیف چرمی

فروشگاه انواع کیف چرمی فروشگاه کیف چرم متنوع ترین مدل ها و طرح ها را ارائه می کند و به دلیل تنوعی که در محصولاتش است پاسخگوی هر سلیقه ای می باشد. کیف چرم دست دوز بادوام بوده و به دلیل طول عمر بالایی که دارد در مدت طولانی دوام خود را حفظ خواهد نمود و درست است که این محصول گرانتر از نوع چرم مصنوعی است ولی خرید آن باصرفه می باشد چون در سالهای سال می توان از آن استفاده کرد و هزینه های اضافی را بر دوش خریدار نخواهد داشت.

این کیف چرم شتری در برابر عوامل مختلفی مانند فرسودگی، آتش، رطوبت، کشش، فشار و … مقاوم بوده و علاوه بر آن کیف چرمی هرگز از مد نخواهد افتاد و همیشه شیک و لوکس خواهد بود. این نمونه چرم با گذشت زمان نرمتر و زیباتر می شود و با واکس های مختلف می توان آن را جوانتر کرد.

کیف چرم طبیعی برازنده و جذاب بوده و به دو صورت رسمی و اسپرت مورد استفاده قرار می گیرد و در حین خرید ممکن است خشک به نظر برسد ولی با مرور زمان انعطاف پذیر و نرم می شود‌. چرم شتر به دلیل طبیعی بودن ایجاد آلرژی یا حساسیت نمی کند و حسی دلنشین را به همراه دارد.

کیف چرم طبیعی قابلیت نفس کشیدن را داشته و هوا در آن جریان دارد و موادی که به مدت طولانی در آن بماند کپک نمی زند و این چرم به دلیل طبیعی و پاک بودن محیط زیست را آلوده ننموده و تجزیه پذیر نیز می باشد و در برابر گرد و غبار و بیماری های قارچی مقاوم است.

چرم شتری دارای طرح و نقش خاص و بدون تکراری و منحصر به فرد است که رگه های موجود در آن زیبایی کیف تولید شدن با چرم را دو چندان کرده است و جنس این چرم چنان باکیفیت است که کیف آن به مرور زمان حالت کهنگی پیدا نخواهد کرد و همچنان کلاسیک باقی خواهد ماند.

چرم شتری از اصالت بیشتری برخوردار بوده و رنگ آن رنگ پوست است که مابین رنگ استخوانی و صورتی بوده است و دارای تنوع رنگ قهوه ای، شتری، نقره ای و طلایی است. خریدارانی که جویای کیف مقاوم و با کیفیت و خلق یک استایل متفاوت هستند می توانند از این محصول خریدار کنند.

مطلب پیشنهادی

دوخت کیف پول زنانه با چرم گاوی

هر چند شرکت بازرگانی رادمان مبنای خرید و فروش خود را بر پایه عمده فروشی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *