فروش سایت
خانه / رادمان / روش های ارسال چرم طبیعی

روش های ارسال چرم طبیعی

سوالی که برای خیلی از مشتریان به هنگام خرید چرم طبیعی پیش می آید این است که مناسبترین روش های ارسال چرم کدام اند؟ در این مقاله پیرامون این موضوع بطور مفصل صحبت می نماییم.

یکی از موضوعاتی که همواره برای مشتریان دغدغه بوده و سوال بسیاری از آنها است بحث نحوه حمل و نقل چرم بالاخص چرم طبیعی می باشد. از همین روی بر آن شدیم تا روش هایی که می شود از طریق آن چرم طبیعی را به اقصی نقاط ایران و حتی کشورهای خارجی ارسال کرد را بیان نماییم تا دغدغه مشتریان رفع گردد.

وقتی شخصی سفارش چرم طبیعی و چرم مصنوعی دارد به هنگام ارسال، فروشنده چرم را لوله می کند تا چرم نشکند و ترک بر ندارد. از همین روی چرم ها کمی حجیم و جادار می شوند و باید روشی مناسب برای ارسال شان انتخاب گردد.

ارسال چرم طبیعی با پست

همانند هر نوع کالایی، چرم طبیعی را نیز می شود با پست ارسال کرد ولی چندان مرسوم و متداول نیست مگر آنکه خریدار بخواهد بارش با پست هوایی بدستش برسد و دغدغه هزینه حمل و نقل را نداشته باشد. در روش پستی پرداخت هزینه به صورت پس کرایه نیز وجود دارد.
رایج ترین روش ارسال پستی برای حمل و نقل داخلی، پست پیشتاز و پست سفارشی است که بسته بندی را درب منطل تحویل شخص می دهند. این دو روش در جدول زیر با یکدیگر مقایسه شده است.

پست پیشتاز پست سفارشی
زمان تحویل 24 الی 72 ساعت حدود یک هفته
حداکثر وزن مرسوله 25 کیلو گرم 40 کیلو گرم
روش ارسال هوایی زمینی
هزینه بر اساس تعرفه شرکت پست به نسبت وزن بر اساس تعرفه شرکت پست به نسبت وزن

( تقریبا نصف هزینه پیشتاز )

ارسال چرم طبیعی با تیپاکس

معمولا ارسال چرم طبیعی و یا کالاهایی با حجم و وزن نچندان بالا از طریق تیپاکس انجام می گردد و این روش متداول ترین روش حمل و نقل برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ است. بویژه آنکه امکان پرداخت هزینه در محل نیز وجود دارد. سرویس دهی تیپاکس به طور معمول یک روزه می باشد. به استثناء شهرهای دو مسیره یا راه دور که معمولاً ظرف ۴۸ تا ۷۲ ساعت محموله چرم درب منزل به دست مشتری می رسد.

ارسال چرم طبیعی توسط شرکت های اتوبوسرانی

زمانی که حجم و وزن مرسوله (چرم طبیعی) بالا بوده و در شهر مقصد دفتر تیپاکس نباشد چنانچه اتوبوسی وجود داشته باشد که به طور مستقیم از شهر مبدا به مقصد برود این روش ارسال می تواند در زمان نسبتا کوتاه و مناسبی بار شما را به مقصد برساند. البته به شرطی که مرسوله قبل از زمان حرکت وسیله، به دست شرکت اتوبوسرانی مورد نظر برسد در غیر اینصورت ارسال بار به فردا موکول خواهد شد. در این روش ارسالی مشتری خود باید به دفتر شرکت اتوبوسرانی مراجعه کرده و بار خود را تحویل بگیرد.

ارسال چرم طبیعی توسط باربری

بصرفه ترین روش ارسال چرم طبیعی با وزن و حجم زیاد، باربری ها هستند. شرکت های باربری بسیار زیاد اند و بار را در مناسبترین زمان ممکن به شهر مقصد می رسانند. در این روش شخص مشتری بایستی به محل مشخص شده مراجعه کرده و مرسوله چرم خود را از آنجا تحویل بگیرد.

ارسال هوایی چرم طبیعی

معمولا دو دسته از افراد تمایل به ارسال مرسوله چرم خود بصورت هوایی را دارند.

  1. خریدار بنا به هر دلیلی بخواهد در سریع ترین زمان ممکن بار به دستش برسد و دغدغه هزینه را نیز نداشته باشد.
  2. زمانی که سمپل یا مرسوله چرمی بخواهد به یک کشور خارجی فرستاده شود که در این حالت بعضا دیده شده که هزینه ارسال هوایی گران تر از هزینه خود کالا در آمده است.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید چرم خام طبیعی در تهران

در شهر تهران به عنوان پایتخت ایران، میزان تولید، خرید و فروش چرم خام طبیعی بسیار بالا است ولی با این حال برخی از فروشندگان و دوزندگان محصولات چرمی از مشهد و تبر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *