فروش سایت
خانه / کیف چرم زنانه / روش تميز كردن كيف چرمي زنانه

روش تميز كردن كيف چرمي زنانه

روش تمیز کردن یک کیف چرمی زنانه را نمی دانید؟ کیف جیر یا اشبالت شما لک شده و نمی دانید چطور باید آن را تمیز کنید تا مجددا قابل استفاده شود؟ با این مطلب همراهمان باشید.

چرم اشبالت، جیر، نبوک و هورس از انواع پرطرفدار چرم های طبیعی هستند که کیف های تولید شده با این ها همواره مورد توجه بوده و هستند. در عین حالی که کیف های چرم جیر و اشبالت بسیار جذاب و دوست داشتنی هستند ولی اگر لکه ای روی آن بیافتد یا کثیف شود تمیز کردن شان سخت و دشوار خواهد بود.

تمیز کردن کیف چرمی با پاک کن

کیف چرمی زنانه

  • اگر لازم است با یک دستمال مرطوب چندین بار بر روی لکه بکشید و اجازه دهید لکه به طور طبیعی خشک شود. این کار را تا جایی که فکر می کنید و احتمال می دهید که لکه حذف شده ادامه دهید. برای خشک شدن هم هوای اتاق بهترین گزینه است. به هیچ عنوان از سشوار و … استفاده نکنید.

  • محل خشک شده را با یک برس، شانه کنید. برای اینکار می توانید از یک مسواک تمیز استفاده کنید.
  1. برس را در یک جهت از بالا به پایین حرکت دهید تا گرد و غبار و ذرات بزرگتر و اضافی حذف شوند.
  2. پس از برس کردن بهتر است این کار را با نیرو و شدت بیشتر و بصورت رفت و برگشتی انجام دهید تا لکه های عمیق تر را هم برطرف کند.

  • پاک کن را بر روی محل لکه بکشید. برای این کار بهتر است که از پاک کن مخضوض چرم جیر و اشبالت استفاده کنید ولی اگر به چنین چیزی دسترسی نداشتید همین پاک کن های معمولی هم کارتان را راه می اندازند. البته دقت داشته باشید حتما پاک کن تان سفید باشد چون این احتمال وجود دارد که پاک کن های رنگی به چرم شما رنگ پس دهند. این مرحله را تا زمان پاک شدن تمامی گرد و غبارها انجام ندهید. پس از آنکه مطمئن شدید گرد و خاک های اضافی حذف شده اند شروع به مالش پاک کن روی محل لکه کنید، روی کار سایه روشن هایی را می بینید که به خاطر حرکت پاک کن ایجاد می شوند. این کار را تا زمانی که لکه و سایه روشن ها به طور کامل حذف شوند ادامه دهید.

  • پس از مالش پاک کن به یک نقطه احتمال دارد که سطح چرم کمی کمرنگ و ناهموار شود. برای اینکه کیف چرم زنانه شما نو و تمیز درست مثل روز اول به نظر رسد برس را به تمام سطح چرم بمالید. این عمل باعث می شه چرم کیف شما پف کرده و هیچکس متوجه نخواهد شد که لکه ای روی کیف تان بوده است.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

پخش عمده کیف دستی چرم مصنوعی زنانه

انواع کیف دستی چرم مصنوعی زنانه با تنوع گسترده به لحاظ مدل و رنگ از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *