فروش سایت
خانه / چرم گاوی / خرید چرم گاوی صادراتی از مشهد

خرید چرم گاوی صادراتی از مشهد

خرید چرم گاوی صادراتی از مشهد، تبریز و ورامین امکانپذیر است. در هر کدام از این شهرها، کارخانه های چرمسازی خوبی وجود دارد که براحتی می توانند چرم صادراتی مورد نظر مشتری را در حجم دلخواه و معین وی تامین نمایند.
درست است که قطب تولید چرم گاوی ایران شهر تبریز است ولی باید عنوان کرد که کارخانه های چرم سازی شهر مشهد هم توانایی بالایی در تولید و ساخت انواع چرم گاوی فینیش و کراست دارند.
برای مثال کارخانه آفتاب مشهد یکی از بهترین مراکز تولید کننده چرم گاوی است.
البته خریدار بایستی یک نکته را مد نظر خود قرار دهد و آن هم اینکه هزینه حمل و نقل بار از مشهد به مرزهای غربی ایران زیاد می شود ولی در عوض برای کشورهایی که در شرق ایران و در نزدیکی مشهد قرار دارند به دلیل کوتاهی مسافت تا مرز، طبیعتا هزینه ارسال مناسبتر خواهد افتاد.

خرید چرم گاوی درجه یک و صادراتی از سال ها قبل رونق بسیار خوبی داشته و ایران به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان انواع چرم گاوی توانسته در جهان مطرح شود. اگر بخواهیم در ارتباط با شهرهای که در این زمینه در ایران فعالیت داشته اند صحبت کنیم، می توان از شهر مشهد نام برد که یکی از قطب های اساسی تولید انواع چرم گاوی شناخته شده و در امر صادرات چرم و حضور در بازارهای بین المللی نیز فوق العاده قوی عمل نموده است.
خرید چرم گاوی صادراتی از مشهد

خصوصیات چرم گاوی

خصوصیات چرم گاوی

 • استحکام کششی بالا
 • مقاوم در برابر پارگی
 • انعطاف پذیری بسیار بالا
 • استحکام زیاد در مقابل سوراخ شدن و خراش بر داشتن
 • عایق حرارتی بسیار عالی
 • تنفس پذیری عالی
 • نگهداری بخار آب و رطوبت (الیاف چرم قادر اند مقدار بسیار زیادی رطوبت را در خود نگه دارند. این ویژگی سبب می شود تا به هنگام تعریق، چرم عرق را جذب نموده و به این ترتیب موجبات راحتی بیشتر بدن را فراهم نماید.
 • خواص گرمایشی (چرم در زمستان گرم است و در تابستان خنک)
 • قابلیت شکل پذیری (چرم هم می تواند شکل بخصوصی به خود گیرد و هم به شکلی دیگر تغییر وضعیت دهد که این دو مورد بخاطر ویژگی ارتجاعی و پلاستیکی آن است.)
 • مقاومت سطح در برابر رطوبت و خشکی (اهمیت این مسئله در البسه های چرمی است و به نوع دباغی و فینیش چرم بر می گردد.)
 • مقاوم در برابر شعله (چرم ذاتا نسبت به حرارت و آتش مقاوم است.)
 • چرم گاوی و بطور کل چرم های فینیش شده نسبت به کپک و قارچ مقاوم هستند.
 • مقاومت در برابر مواد شیمیایی (جو و فضای شهرهای مدرن آغشته به مواد سمی و مضر است که این مسئله می تواند موجب زوال چرم شود. اما امروزه با پیشرفت صنعت چرمسازی، چرم ها نسبت به مواد شیمیایی مقاوم شده اند. )

اصلی ترین خصوصیات چرم گاوی چیست و به چه علت استفاده از این مدل چرم دربین مصرف کنندگان، رونق زیادی پیدا نموده است؟ این سوالی بوده که بسیاری از افراد به دنبال یافتن جواب آن می‌باشند، در پاسخ به این سوال می‌توان به چندین مورد مختلف از مشخصات چرم صادراتی اشاره نمود که سبب شده تا این مدل از چرم به عنوان یکی از محبوب ترین نوع چرم شناخته شود.
مقاومت بسیار زیاد چرم گاوی در بین انواع این محصولات، زبان زد بوده و به همین دلیل از این مدل چرم در ساخت وسایل مختلف استفاده می شود، چرا که به این راحتی پاره نشده و استحکام بسیار خوبی داشته است.
از این چرم برای عایق حرارتی نیز استفاده می شود، چرا که در مقابل سرما می تواند بدن را به خوبی گرم نموده و عایق خوبی بوده باشد. موضوع بسیار مهم و جالب در ارتباط با چرم گاوی، داشتن انعطاف بالا در کنار استحکام قوی می باشد، این وضعیت سبب شده تا چرم گاوی همزمان که از مقاومت بسیار خوبی بهره می برد، انعطاف پذیری بالایی نیز داشته و باعث شده تا بیشتر از هر مدل چرم طبیعی دیگر، در ساخت محصولات متفاوت، مورد استفاده قرار گیرد.
چرم گاوی جزو معدود چرم هایی می باشد که در مقابل انواع کپک ها و قارچ های مختلف، مقاومت زیادی داشته و به این راحتی دچار پوسیدگی نمی‌شود، که این امر دلیل عمر نسبتاً زیاد این مدل از چرم طبیعی شده است.

خرید چرم گاوی مشهد

خرید چرم گاوی مشهد با وجود سایت های اینترنتی و فروشگاه های آنلاین، شرایط خرید چرم گاوی مشهد برای همه مشتریان آسان تر شده است.
از آنجایی که کسب اعتماد در اینترنت سخت و دشوار است، بازار چرم گاوی، قادر به فراهم کردن شرایطی است تا خریداران صادراتی بتوانند بصورت حضوری، از نزدیک انواع چرم های گاوی، بزی، شتری و گوسفندی را مشاهده کرده و سپس تصمیم به خرید گیرند.
مشهد قادر به تولید عمده چرم های گاوی صادراتی زیر می باشد؛

 • چرم گاوی فلوتر
 • چرم گاوی هورس
 • چرم نبوک گاوی
 • چرم گاوی ناپا
 • چرم گاوی طرح کروکودیل
 • چرم گاوی طرح پوست مار پیتون
 • چرم گاوی آنتیک و …

کیفیت تمامی چرم های گاوی صادراتی سورت A است.
تولید چرم گاوی در انواع طرح ها و رنگ ها ممکن می باشد.
متوسط ضخامت چرم گاوی متناسب با کاربرد و استفاده قابل تعیین است.
امکان تخفیف بیشتر در خرید عمده و پرداخت های نقدی وجود دارد.

منبع: بازار چرم گاوی

چرم گاوی مشهد از زمان‌های قدیم، یکی از مرغوب ترین نوع چرم گاوی شناخته شده است به شکلی که امروزه در جهان مشتریان زیادی برای به دست آوردن این نوع چرم گاوی از خود علاقه نشان می‌دهند، با وجود اینکه شهرهای زیادی در ایران در زمینه تولید انواع چرم های گاوی فعالیت داشته‌اند، اما به جرات می‌توان گفت که چرم گاوی مشهد، همواره در این زمینه بسیار موفق کار کرده است، به شکلی که می توان نام این نوع چرم را در اکثر بازارها، چه در داخل و چه در خارج از کشور و در بازارهای بین‌المللی به سادگی پیدا نمود و این دلیل از محبوبیت فراوان چرم مشهد بوده که با پیشرفت تکنولوژی نیز افزایش یافته و مشهد همه روزه توانسته رشد بسیار خوبی پیدا نماید، به صورتی که می توان انواع محصولات گوناگون را با چرم گاوی مشهد تهیه نمود.
بازار مصرف چرم گاوی به دلیل مزیت های فراوان این چرم، روز به روز در حال رشد بوده و می توان تنوع زیادی را در این محصولات به چشم دید، به صورتی که اکثر محصولات مختلف مانند انواع پوشاک را از این نوع چرم تهیه می نمایند. چرم گاوی مشهد در تهیه انواع منسوجات و لباسهای مختلف، محبوب بوده و در این زمینه نیز توانسته رضایت مصرف کنندگان را بدست آورده و محصولاتی باکیفیت و مطابق با سلیقه مصرف کنندگان، تولید و طراحی نماید.

چند نوع چرم گاوی داریم؟

چند نوع چرم گاوی داریم؟ تنوع در مدل های مختلف چرم به چه صورت بوده و بر چه اساس چرم طبیعی را دسته‌ بندی می‌ نمایند؟ این سوال بسیار مهمی می باشد که پاسخ آن برای شما اهمیت ویژه ای خواهد داشت و با دانستن جواب این سوال در هنگام خرید نیز راحت تر محصول مناسب خود را پیدا خواهید نمود.
به صورت کلی در ارتباط با دسته بندی چرم گاوی باید به چند نکته دقت نمود، برای مشخص شدن نوع چرم، آنها را از نظر های مختلف دسته بندی و جداسازی می‌نماید تا بدین وسیله قابل تفکیک بوده باشند.
انواع چرم طبیعی را معمولاً به سه دسته مختلف تقسیم بندی کرده اند، این سه دسته شامل: چرم سبک، چرم نیمه سبک و چرم سنگین بوده است، برای برخی افراد سوال بوده که چرا به این شکل دسته بندی چرم طبیعی انجام شده که در پاسخ باید گفت: در زمان های قدیم، علت این جداسازی به دلیل وزن و جثه حیوان بوده است.
به طور مثال دسته چرم سبک، شامل حیواناتی مانند بز بوده که جثه کوچکی داشته اند، دسته چرم نیمه سبک حیواناتی مانند گوسفند و میش که مقداری وزن آنها بیشتر می باشد و دسته آخر چرم سنگین را، حیواناتی تشکیل می داده اند که وزن بیشتری دارند، مانند چرم گاومیش و گاو که از ابتدا پرطرفدار بوده اند. 

از چرم گاوی چه استفاده هایی می شود؟

یکی از سوالات بسیار مهم مصرف کنندگان، دلیل استفاده بیشتر چرم گاوی بوده که در چه زمینه های بیشتر از آن بهره می برند؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که صنعت های بزرگی مانند: پوشاک، در تولید بخش های مختلف مانند: انواع کیف و کفش های چرم از این محصول بی نظیر استفاده می نمایند، در صنعت مبلمان نیز استفاده از چرم گاوی بسیار رایج بوده و علاقه مندان فراوانی داشته است.
چرم گاوی به دلیل مقاومت بسیار خوبی که داشته، در بین سایر مدل های مختلف چرم، بیشتر مورد استفاده صنعت های مختلف قرار می گیرد و این به سبب مزیت های فراوان چرم گاوی می باشد. اکثر محصولات زیبای که امروزه تولید می شود، مانند انواع کمربند های چرمی، انواع کیف و کفش های چرمی، همه از این مدل چرم مخصوص تولید شده که به شدت طرفداران زیادی نیز داشته است.

کیفیت های مختلف چرم گاوی

کیفیت های مختلف چرم گاوی همان طور که گفته شد، انواع چرم های طبیعی به سه دسته کلی تقسیم بندی می شود که چرم گاوی، بهترین نوع در بین سایر چرم های طبیعی بوده است.
در بین چرم های گاوی نیز کیفیت های مختلفی وجود داشته که آن هم به محل پرورش این حیوانات مربوط می شود. به طور مثال ایران یکی از بهترین کشورها در زمینه تولید چرم گاوی بوده که توانسته، چرمی با کیفیت بالا را به بازار عرضه نماید و این سبب شده تا اکثر مصرف کنندگان به دنبال این مدل چرم بوده باشند.
اگر از اکثر مشتریان چرم های گاوی سوال نماید، اغلب آنان خواهند گفت که اصلی ترین دلیل آنان برای استفاده از این نوع چرم به خصوص، بیشتر به سبب کیفیت بسیار بالای چرم گاوی بوده که علاوه بر زیبایی، توانسته کیفیت فوق العاده ای نیز به همراه داشته باشد که این مورد، در امر خرید، اهمیت بسیار زیادی دارد.

مشخصات چرم گاوی صادراتی

اگر بخواهیم در ارتباط با مشخصات کلی چرم گاوی صادراتی صحبت کنیم، شاید مهم ترین نکته، موضوع کیفیت این محصول می باشد چرا که در خارج از کشور و بازارهای بین المللی، به امر کیفیت توجه ای فراوانی دارند.
در کنار کیفیت بالا، تنوع در طرح و رنگ بندی نیز موضوعی قابل توجه می باشد که پرورش دهندگان، به آن نیز دقت داشته و سعی خود را بر این امر معطوف نموده تا چرم هایی، با کیفیت و ظاهری جذاب را برای مشتریان خود آماده نمایند.

عوامل موثر بر قیمت چرم گاوی صادراتی

عوامل موثر بر قیمت چرم گاوی صادراتی یکی از سوالات بسیار مهم در امر صادرات این مدل چرم، موضوع قیمت چرم صادراتی می باشد که مردم به دنبال جواب آن می باشند و اینکه چه عواملی تاثیر گذار خواهد بود. شاید بتوان گفت، یکی از مهم ترین مباحثی که تاثیر بسیار زیادی در امر قیمت گذاری چرم داشته، موضوع کیفیت و مقاومت این محصول بی نظیر می باشد که سطح کیفیت آن، رابطه ای مستقیم با قیمت چرم صادراتی داشته است. اکثر پرورش دهندگان و تولید کنندگان چرم گاوی که در زمینه صادرات نیز مشغول می باشند، به خوبی با این نکته آشنا بوده که داشتن بازار خوب، ملزم به داشتن چرمی با کیفیت بالا و قیمت مناسب است تا بتوان از این طریق رضایت کامل مصرف کنندگان را بدست آورد.

دسته بندی چرم گاوی تبریز

تبریز نیز یکی دیگر از شهرهای ایران بوده که در امر تولید انواع چرم گاوی، توانسته بسیار موفق عمل نموده و طرفداران زیادی برای خود پیدا نماید، به شکلی که کیفیت بالای چرم های گاوی شهر تبریز، سبب شده تا این شهر به یکی از مراکز اصلی در زمینه تولید چرم های طبیعی شناخته شود.
اکثر مصرف کنندگان، چه در داخل و یا در خارج از کشور، نام تبریز را همواره به یاد داشته و پیوسته به دنبال تهیه چرم از این شهر می باشند. نه تنها مصرف کنندگان، بلکه اکثر تولیدکنندگان  محصولات مختلف مانند پوشاک، کیف و کفش، نیز به دنبال تهیه چرم های طبیعی از شهرهای مانند تبریز می باشند.

صادرکننده چرم گاوی درجه یک به عراق

صادرکننده چرم گاوی درجه یک به عراق بسیاری از افراد امروزه به عنوان صادر کننده چرم گاوی فعالیت داشته و این به دلیل بازار بسیار خوب این مدل از چرم می باشد که سبب شده تا اکثر کشورهای همسایه نیز به دنبال تهیه این محصول بی نظیر بوده باشند.
به عنوان مثال، عراق را می توان یکی از مشتریان اصلی چرم گاوی درجه یک ایران دانست که همه ساله حجم زیادی از چرم گاوی خود را از طریق تولید کنندگان ما تهیه می نماید. شما می توانید برای اطلاع از انواع چرم های گاوی درجه یک و با کیفیت، همواره با مشاوران ما در تماس بوده و از راهنمایی آنها برای تهیه این محصول بی نظیر، استفاده نماید تا بتوانید، یک خرید خوب را به سادگی تجربه کنید. با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی، این تجارت، رشد چشمگیری داشته است.

مطلب پیشنهادی

چرم گاوی نبوک چیست؟

چرم گاوی نبوک چیست؟ این چرم چگونه بوده و چه استفاده هایی از آن می شود؟ آیا از نحوه پاک کردن این چرم مطلع هستید؟ آیا از تفاوت چرم نبوک با چرم اشبالت و چرم جیر آش