فروش سایت
خانه / چرم شتری / خرید چرم شتری برای دوختن کیف

خرید چرم شتری برای دوختن کیف

علت اصلی خرید چرم شتری برای دوختن کیف است. چرم شتری یکی از مرغوب ترین چرم های طبیعی است که می توان آن را به دلیل محکم و مقاوم بودن اش برای دوختن کیف های دستی و دوشی و حتی دوخت کفش مورد استفاده قرار داد.

چرم شتری که از دباغی پوست شتر بدست میاید، بسیار با دوام و محکم است و همین موضوغ باعث شده تا اغلب افراد از این نوع چرم استفاده نمایند. اما باید قبل از خرید اطلاعات کافی و مناسب در زمینه بهترین نوع جرم کسب نمود تا افراد سود جود نتوانند جنس تقلبی را به خریدار غالب کنند.

خرید چرم شتری

چرم شتری دارای ویژگی های مختلفی است که دانستن آن خالی از لطف نیست.

  1. رنگ بسیار زیبا و منحصر به فرد بودن چرم شتری
  2. قدرت و استحکام چرم شتری ( استحکام 10 برابر بیشتر چرم گاو)
  3. استفاده در مصارف مختلف مانند کیف و کفش

این ویژگی ها می تواند شما را به ساخت یک محصول شیک و دوام هدایت نمایید.

خرید چرم شتری

نکات مهم در خرید چرم شتری

در خرید چرم شتری باید توجه کنید که چرم زدگی نداشته باشد و در تولیدش از مواد اولیه به اندازه کافی استفاده شده باشد. نکته مهم این است که به مرور زمان چرم شتری کهنه نمی شود بلکه حالت کلاسیک تری بخود می گیرد که حس خوبی را منتقل می کند.

برای ساخت کیف و کفش چرم های مختلفی وجود دارد که مرغوب ترین آن ها “چرم شتری” است. این نوع چرم از چنان کیفیتی برخوردار است که توانسته طراحان و هنرمندان را تا به امروز راضی نگه دارد.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

سایت خرید چرم هورس شتر ضد آب

اگر قرار باشد یک نوع چرم خاص و متفاوت برای دوخت کیف نام ببریم می توان از چرم هورس شتر ضد آب یاد کرد. این سایت اینترنتی علاوه بر نوع ذکر شده، سایر چرم های طبیعی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *