فروش سایت
خانه / چرم بزی / خرید چرم بزی مرغوب برای دوختن کیف

خرید چرم بزی مرغوب برای دوختن کیف

خرید چرم بزی مرغوب برای دوختن کیف همیشه در اولویت بوده. امروزه چرم بزی مرغوب و تولیدات حاصل از آن، به دلیل کیفیت و رنگبندی متوع آن توجه خریداران را به خود معطوف کرده است. این چرم با کیفیت و قیمت مناسبی که دارد، در انواع تولیدات مثل کیف به کار می رود و در داخل کشور به عنوان یکی از انواع چرم طبیعی به فروش می رسد.

خصوصیت چرم بزی

چرم بزی در ضخامت مناسب، چرم مطلوبی برای ساخت انواع تولیدات مردانه و زنانه مانند کیف پول، کیف دستی و … می باشد. در این چرم برجستگی های ریزی وجود دارد که تشخیص آن را راحت کرده است. البته انواع طرح دار و چاپی نیز قابل تولید و عرضه می باشد.

خرید چرم بزی

نحوه تشخیص چرم بزی از چرم گاوی

یکی از راه هایی که برخی به عنوان راه تشخیص انواع چرم پیشنهاد می دهند، ضخامت چرم می باشد که به دلیل وجود انواع چرم در ضخامت های مختلف معیار مورد قبولی نمی باشد.

 اما یکی از متدهای تشخیص چرم بزی از چرم گاوی آن است که در چرم بزی بافت های دانه دانه ای وجود دارد که در چرم گاوی اینگونه نیست مگر آنکه چاپ زده شود.

دیگر روش تشخیص، یکنواختی و صافی موجود در سطح چرم گاوی می باشد که شما با لمس چرم گاوی یکنواختی آن را احساس می کنید اما چرم بزی چنین یکنواختی را ندارد.

نحوه تشخیص کیفیت و تعیین مرغوبیت چرم بزی

به مانند دیگر چرم های موجود، چرم بزی نیز دارای سورت بندی کیفیت می باشد که با توجه به میزان مرغوبیت چرم بزی، قیمت آن نیز تعیین می گردد.
از شاخصه های تعیین میزان مرغوبیت چرم بزی می توان به عدم وجود سوراخ یا پارگی در آن و رنگ آمیزی مناسب با بهترین مواد رنگرزی اشاره کرد.

تولیدات چرم بزی

با توجه به مرغوبیت و همچنین رنگبندی متنوع آن، می توان محصولات مختلفی را برای آن متصور شد که برخی از آن ها عبارت اند از:

  • تولید انواع کیف چرمی
  • تولید انواع پوشاک و البسه
  • اکسسوری های چرمی

علاوه بر موارد ذکر شده از نوع مودار آن می توان به عنوان محصولی تزیینی استفاده کرد که امروزه بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است.

محصولات چرم بزی

خرید چرم بزی اینترنتی

امروزه روش های مختلفی برای خرید چرم بزی وجود دارد.
از آنجایی که در عصر حاضر اعتماد به سایت ها و خرید اینترنتی افزایش یافت ه فلذا خرید چرم بزی اینترنتی از طریق سایت های مجاز و معتبر دارای نماد اعتماد الکترونیک یکی از بهترین شیوه های سفارش محصول است.
فروشگاه اینترنتی چرم رادمان عرضه کننده انواع چرم بزی مرغوب می باشد.

چرم بزی قهوه ای خرید چرم بزی

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

فروش عمده چرم خام بزی درجه یک

چرم خام بزی درجه یک در شهر های مختلف ایران فروش عمده شان امکان پذیر می باشد. تولید کنندگانی که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند می توانند نیاز خود را در هر سط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *