فروش سایت
خانه / چرم بزی / خرید چرم بزی خام از طریق سایت

خرید چرم بزی خام از طریق سایت

چرم بزی خام از طریق سایت در بازار کشور ما معمولا به صورت عمده خرید می شود. افرادی که می خواهند این محصولات را تهیه کنند می توانند از طریق این روش پیشرفته در بازار های امروزی اقدام نمایند.

چرم فرآورده ای است که دباغان به خوبی می دانند که چگونه تولید می شود.
مواد اولیه در تولید چرم، پوست بدن حیوانات است که می خواهد فاسد شود ولی طی فرایند هایی به جنسی ماندگار و عالی تبدیل می گردد.

چرم هایی که در بازار های ایرانی به فروش گذاشته می شوند در انواع چرم سبک، چرم نیمه سنگین و چرم سنگین هستند که هر کدام از آن ها از حیوانی خاص بدست می آیند.

دباغان برای این که پوست بدن حیوانات فاسد نشود طی فرآیندی از آن جنسی بسیار با کیفیت و با دوام تولید می کنند که به آن چرم می گویند. نوعی از چرم های سبک که در تولیدی های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد چرم بزی خام می باشد. معمولا مرکز تولیدی این محصول آن را به شیوه های مختلف سنتی و اینترنتی توزیع می کند که خرید اینترنتی با سفارش از سایت فروش آن در کمترین زمان ممکن صورت می پذیرد.

خرید چرم بزی خام از طریق سایت

انواع چرم سبک

 • چرم گوسفندی
 • چرم بزغاله
 • چرم بزی

چرم های سبک همان طور که از نام شان مشخص است دارای وزنی سبک هستند که از نظر تراکم نسبت به دیگر هم نوعان تراکم بافت شان کمتر می باشد و از نظر قیمتی نسبتا ارزان تر هستند.

چرم سبک از جمله چرم هایی می باشد که نسبت به سایر چرم ها از ضخامت کمتری برخوردار است و از پوست حیواناتی همچون بز، گوسفند، بزغاله، بره تولید می گردد و به دلیل سبکی و وزن پایینی که دارد در تهیه کلاه، دستکش، لباس های مختلف به کار گرفته می شود.

این چرم ها به دلیل سبکی و ضخامت کمی که دارند به نگهداری بیشتری نیازمندند و در صورت استفاده باید توجه کرد که دچار ساییدگی و آسیب دیدگی نگردند.

همچنین از نوع کیفیت های پایین تر این نوع چرم نیز در آستری لباس ها، انواع کیف ها، کفش ها و … استفاده فراوانی می نمایند.

می توان گفت چرم های سبک نیز خود بر اساس پوست حیوانات از مقاومت های مختلفی برخوردار هستند مثلا چرم بزی خام دارای تراکم بیشتری نسبت به چرم گوسفندی خام است و به همین جهت مقاومت بالاتری نسبت به این نوع چرم نیز دارد. 

 می توان از انواع چرم سبک به موارد زیر اشاره نمود:

 • چرم گوسفندی: این چرم ها دارای تراکم بسیار کمتر نسبت به سایر چرم ها می باشند، به همین جهت مقاومتی که سایر چرم ها همچون چرم گاوی و گوساله ای دارند در آنها یافت نمی شود. بهترین چرم گوسفندی دارای زیبایی خاصی می باشد و از سطحی یکدست و صاف برخوردار است. بنابراین با توجه به قیمت مناسب و دوام خوبی که دارند از کاربردهای متنوعی در صنعت پوشاک و کیف و کفش برخوردار هستند. 
 • چرم بزی: از جمله چرم هایی می باشد که دارای مقاومت خوب و در گروه چرم های سبک است و معمولا سطح این چرم ها به دلیل محل رویش مو از یکدستی کاملی برخوردار نیست و کاملا محل رویش مو قابل مشاهده می باشد. بنابراین به راحتی می توان این نوع چرم را از سایر چرم ها تشخیص داد. معمولا این چرم دارای کاربردهای متنوعی است و به همین جهت از نوع نرم و خشک یافت می شود. می توان گفت چرم بزی نرمی و انعطاف بالایی دارد و به همین جهت استفاده فراوانی در تولید کیف و کفش زنانه از این نوع چرم به عمل می آید.
 • چرم بره: از نوع چرم گوسفندی می باشد و از مقاومت نسبی برخوردار است و با توجه به سطح صاف آن در تولیدات متنوعی به کار گرفته می شود. این چرم ها همچون چرم گاوی دارای زیبایی خاصی هستند و به همین جهت در ساخت دستبندهای چرمی، دسته چرمی ساعت و …  مورد استفاده قرار می گیرند. معمولا این چرم ها از تنوع رنگی مناسبی برخوردار هستند و می توان در بازار انواع لباس های چرمی زیبا را که با استفاده از این نوع چرم ساخته شده است را مشاهده نمود.

انواع چرم نیمه سنگین

چرم نیمه سنگین نمونه ای دیگر از چرم های موجود در بازار است که می توان آن ها را جزو چرم های کمیاب دسته بندی کرد و لازم به ذکر است که این چرم ها دارای قیمت بالایی هستند به همین سبب کمتر مورد استفاده قرار می گیرند.

چرم های نیمه سنگین از گرانبهاترین و نادرترین چرم های می باشند که از پوست حیوانات مختلف همچون شترمرغ و کروکودیل و موارد دیگر تولید می گردد. حال به بررسی ویژگی های چرم های نیمه سنگین شترمرغ و کروکودیل خواهیم پرداخت. 

 • چرم شترمرغ: ایران یکی از تولیدکنندگان این چرم لوکس می باشد. با توجه به این که از قسمت های مختلف بدن شتر مرغ می توان به تولید چرم پرداخت بنابراین استفاده فراوانی از این نوع چرم ها می نمایند. معمولا از قسمت بدن شتر مرغ و قسمت ساق پای شترمرغ به تولید چرم می پردازند. این نوع چرم از جمله چرم های بسیار ظریف می باشد و مقاومتی که در چرم های بزی و گاوی وجود دارد در آن یافت نمی شود. اما با توجه به ظاهری شیک و مدرن آن بسیار مورد توجه قرار گرفته است.
 • چرم کروکودیل: یکی از زیباترین چرم های که از خزندگان بدست می آید چرم کروکودیل می باشد که از قسمت های سر، بدن، دست و پاهای این حیوان توسط دباغان حرفه ای و با استفاده از استانداردهای موجود تولید می گردد. از جمله خاصیت بارز این چرم ها می توان به قابلیت ضد آب بودن آن اشاره کرد. با توجه به این که این چرم ها بسیار لوکس هستند قیمت بالاتری نیز دارند.

انواع چرم سنگین

 • چرم گاو
 • چرم گوساله
 • چرم گاومیش
 • چرم اسب
 • چرم شتر

چرم سنگین نمونه چرم هایی هستند که بیشتر برای تولیدات معمول به کار می روند و اغلب تولید کنندگان کفش، کیف و کمربند ترجیح می دهند از این نوع چرم ها استفاده کنند.

چرم بزی که آن را در گروه چرم های سبک دسته بندی کردیم نسبت به چرم گوسفندی دارای تراکم بیشتر و نسبت به چرم گاوی تراکم کمتری دارد.

 1. چرم بزی چرمی نرم و انعطاف پذیر است که کارایی عمده اش در کارگاه های تولیدی کفش به عنوان آستر کفش مورد استفاده قرار می گیرد و دوام و طول عمر کفش را افزایش می دهد.
 2. این چرم برای دوخت کیف های دست دوز و چرخ دوز نیز استفاده می شود.

چرم بزی از پوست بدن بز و بزغاله به دست می آید و وقتی برای خرید چرم بزی خام به بازار ها مراجعه می کنیم می بینیم که این چرم ها در رنگ های مختلفی چون رنگ قهوه ای سوخته، عسلی، مشکی، قهوه ای روشن و سایر رنگ ها یافت می شود.

یکی از بهترین و مقاومترین چرم های که استفاده فراوانی دارد چرم های سنگین می باشد، این چرم ها در ساخت محصولاتی که نیاز به مقاومت بیشتری دارند همچون تسمه های صنعتی، کف و رویه کفش، ساخت انواع کیف ها و … به کار گرفته می شوند.
 معمولا این چرم ها از پوست حیوانات مختلفی نظیر گاو، گاو میش، گوساله، شتر و … ساخته می شوند. چرم های سنگین دارای متراکم ترین الیاف هستند و دارای سطحی صاف و بدون گرین می باشند.
 این چرم ها از ضخامت های بسیار متنوعی برخوردارند و به صورت نرم و خشک در بازار یافت می شوند.

برخی نمونه های چرم های سنگین را در زیر شرح می دهیم: 

 • چرم گاو: این چرم ها بسیار مقاوم و با دوام هستند و به همین جهت بعد از گذشت سالیان هنوز به عنوان بهترین نمونه چرم ها از آنها یاد می شود. از این نوع چرم ها معمولا دستکش های می سازند که از آنها در ساخت محصولات شیمیایی و دستکش های موتورسواری استفاده می گردد. 
 • چرم شتر: این چرم با توجه به کیفیت بالایی که دارد استفاده فراوانی در تولید لباس های زمستانی از آن می گردد و می توان گفت مقاومت آنها به قدری بالاست که از آنها به چرم نسوز یاد می شود.
 • چرم گاومیش: این چرم ها نیز بسیار محکم و مقاومند و  شهرت زیادی در تولید کمربند چرمی مردانه دارند. همچنین این چرم ها از قدرت کشسانی بالایی برخوردار هستند و دارای ظاهری سالم و بدن آسیب می باشند.  معمولا پشت چرم گاومیش حالت پرز گونه دارد که به صورت کوتاه و منظم هستند.

خرید چرم بزی خام

مشتریان چرم بزی خام به 3 دسته کلی تقسیم می شوند:

 • کارگاه های تولیدی
 • فروشندگان
 • end user ها

خرید چرم بزی خام را خریداران می توانند به طرق مختلفی انجام دهند که در بند بعد بیان می کنیم.

خرید چرم بزی خام از طریق سایت روشی مدرن و جدید است که سبب شده مشتریان بتوانند در منزل و یا محل کار خود نشسته باشند و بتوانند چرم ها را خریداری کنند.

سایت های اینترنتی که در بازار های امروزی وجود دارند خرید چرم های بزی را بسیار آسان کرده و روند معاملات را به خوبی پیش می برند.
برای خرید چرم بزی به صورت جزئی و عمده بر روی لینک زیر کلیک کنید:

چرم ماده ای پایدار و طبیعی می باشد که از پوست حیوانات مختلف بدست می آید. از جمله چرم های که بسیار پرکاربرد در صنایع مختلف می باشد چرم بزی خام است.

با توجه به این که انواع مختلفی از گونه های بز در جهان وجود دارد به همین جهت پوست بز نیز از رنگ های بسیار متنوعی برخوردار است.

همچنین چرم بز نسبت به سایر چرم ها همچون چرم گوسفندی دارای هیچ گونه چربی در پوست خود نمی باشد و به همین جهت نرمی و مقاومت بالایی دارد و همچنین دارای وزنی سبک و ارزش قیمتی مناسبی است.

علت نرمی چرم بز به دلیل داشتن روغن لانولین است که به طور طبیعی در آن وجود دارد. خرید چرم بزی خام به شیوه های مختلفی توسط تولید کننده آن میسر گردیده است. از جمله روش های فروش این محصول به صورت اینترنتی و حضوری است.
 بنابراین مشتریان با مراجعه به این مرکز می توانند به خرید انواع چرم خام بزی با قیمت مناسب بپردازند.

همچین سایت فروش این مرکز آماده پذیرش انواع سفارشات مشتریان برای خرید چرم خام بزی به صورت اینترنتی می باشد و با توجه به قیمت باصرفه و ارزان تر این محصول در شیوه خرید اینترنتی بسیاری از مشتریان از این نوع خرید استقبال می نمایند.

توضیحات کلی در مورد چرم بزی خام

توضیحات کلی در مورد چرم بزی خام یکی از انواع چرم های موجود در بازار که دارای ظاهری مخملی است و به دلیل نرمی و لطافت بالایی که دارد در تولید انواع لباس ها مورد استفاده قرار می گیرد چرم بزی خام می باشد.
 این چرم از راحتی و سبکی بسیار زیادی برخوردار است و عمده استفاده آن در پوشاک در تولید کت، دامن، شلوار، کلاه، دستکش و … می باشد.

به دلیل این که این چرم دارای بافت طبیعی است بر سطح آن چین و چروک های بسیار زیادی وجود دارد که نرمی و مقاومت خاصی دارد و به همین دلیل به آن زیبایی فوق العاده ای بخشیده است. 

این چرم ها معمولا در مقابل آب مقاومت بالایی از خود نشان می دهند اما زمانی که در رطوبت بالایی قرار گیرند تمایل به جذب آب در آنها وجود دارد بنابراین باید به درستی از آن نگهداری کرد و آن را از تماس با آب حفظ نمود.

چرم بزی خام چه مشخصاتی دارد؟

 آیا می دانید چرم بزی خام چه مشخصاتی دارد؟

بسیاری از مشتریانی که قصد خرید چرم بزی را دارند به دنبال نوع خام اصل و طبیعی آن هستند تا بتوانند به بهترین شیوه از آن استفاده نمایند.

آنها می توانند برای این کار از متخصصان و تولید کننده چرم بزی در انواع متنوع آن کمک بگیرند و راهنمای های لازم را دریافت نمایند.

همچنین با دانستن برخی از مشخصات این گونه چرم ها می توان به راحتی به تشخیص اصالت آنها پرداخت. از جمله مشخصاتی که این محصول دارد می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

 • نباید در چرم بزی خام هیچ گونه زدگی و پارگی وجود داشته باشد.
 • رنگ رویه چرم باید یکدست و مناسب باشد.
 • باید در قسمت پشت چرم پرزهای مناسبی و کوتاهی وجود داشته باشد.
 • برای اصالت چرم بزی می توان به نوع موها و نظم موها توجه کرد.

فرآورده های حاصل از چرم بزی خام

فرآورده های حاصل از چرم بزی خام با توجه به این که چرم بزی خام نوعی از چرم های بسیار سبک و بادوام می باشد که بسیار منعطف و لطیف است به همین جهت موارد کاربرد آن بسیار متنوع می باشد.

در اینجا برخی از فرآورده های حاصل از چرم بزی خام را به صورت زیر بیان می کنیم:

 • تولید انواع کیف های زنانه و مردانه 
 • تولید انواع کفش چرم زنانه و مردانه 
 • ساخت ست های چرمی 
 • تولید دستبندهای چرمی 
 • تولید کمربند و دستکش های زنانه و مردانه
 • استفاده تزیینی از این محصول در کف سالن، مبلمان، روی دیوار و …

کشور های تولید کننده چرم بزی خام

چرم یکی از پر استفاده ترین محصولاتی می باشد که امروزه به تجارت بزرگی در جهان تبدیل گردیده است و کشورهای مختلفی در این زمینه مشغول به فعالیت هستند.

از جمله این چرمها می توان به چرم بزی خام اشاره کرد که دارای تنوع رنگی بالا، بوی خاص و بافت مختلفی می باشد. با توجه به این که هر کشور از گونه های بز مختلف برخوردار است این نمونه چرم ها هم از تنوع رنگی بالایی برخوردارند و به همین جهت انواع رنگ چرم بزی را در بازار چرم خام جهان داریم.

از آنجایی که چرم اصل و طبیعی فرآوری نشده نفس می کشد و رطوبت را جذب می کند. همچنین به دفع سموم می پردازد و در هنگام قرار گرفتن در مقابل نور خورشید تیره می گردد.
 کشورهای تولیدکننده چرم امروزه با استفاده از استانداردهای روز دنیا به ساخت بهترین چرم خام می پردازند که برخی از این کشور فعال در زمینه تولید بهترین چرم خام را می توان این طور بیان کرد:

 • چرم ایتالیا
 • چرم روسیه
 • چرم ترکیه
 • چرم هند
 • چرم کره
 • چرم چین

جایگاه چرم بزی خام در کشور

جایگاه چرم بزی خام در کشور چرم بزی خام در کشور جایگاه بسیار بالایی دارد از آنجایی که می توان این محصول را به عنوان بهترین چرم ایران به کشورهای مختلف صادر کرد و ارزآوری زیادی برای کشور فراهم نمود.

علاوه بر این استفاده از چرم بزی خام در صنعت نساجی و پوشاک موجب تولید انواع کیف و کفش و پوشاک زنانه و مردانه گردیده و نیاز کشور به واردات این محصولان را از دیگر کشورها کاهش داده است.

صادرات این محصولات به دیگر کشورها، موجب می شود تا محصولات و صنایع حاصل از چرم خام بزی ایرانی به دیگر کشورها و بازارهای جهانی معرفی می گردد و تولیدکنندگان این محصولات در کشورهای دیگر خواستار چرم بزی ایرانی گردند.

معرفی انواع برند های چرم خام بزی

امروزه برندهای مختلفی به تولید انواع چرم بزی خام می پردازند که مصارف بالایی در دیگر صنایع دارند. بنابراین مشتریان می توانند با توجه به نیاز خود از انواع برندهای تولید کننده این محصول به خرید آن بپردازند.

معمولا این برندها این چرم را برای کاربردهای مختلف آماده و روانه بازار می کنند و به همین جهت انواع چرم های بزی را با نام های مختلف در بازار داریم که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • چرم بزی تزیینی 
 • چرم بزی کیفی 
 • چرم بزی کفشی 
 • چرم بزی کراست 
 • چرم بزی لباسی 

معتبرترین سایت خرید چرم بزی خام

معتبرترین سایت خرید چرم بزی خام بسیاری از تولیدکنندگان پوشاک، مبلمان و … برای تهیه انواع مختلف چرم بزی خام به تولید کننده آن مراجعه می نمایند اما راهی آسان جهت تهیه این محصول خرید اینترنتی از معتبرترین سایت خرید چرم بزی خام می باشد. 

سایت چرم بزی این مرکز امکانات فراوانی در اختیار مشتریان قرار می دهد و به همین جهت بسیاری از افراد ترجیح می دهند به خرید این محصول به صورت اینترنتی بپردازند. از جمله امکانات این سایت ها می توان گفت: 

 • امکان گرفتن مشاوره رایگان از کارشناسان فروش این سایت 
 • استفاده از گارانتی عدم رضایت در صورت نداشتن رضایت از کیفیت محصول 
 • خریدی ارزان و بی واسطه فروش 
 • تحویل آسان محصول 

مطلب پیشنهادی

فروش عمده چرم خام بزی درجه یک

چرم خام بزی درجه یک در شهر های مختلف ایران فروش عمده شان امکان پذیر می باشد. تولید کنندگانی که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند می توانند نیاز خود را در هر سط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *