فروش سایت
خانه / چرم شتری / خرید چرم اصل شتری ممتاز مشهد

خرید چرم اصل شتری ممتاز مشهد

چرم اصل شتری ممتاز مشهد یکی از مرغوب ترین انواع چرم های دباغی شده ست که در تولید محصولاتی نظیر کفش کاربرد دارد. از میان چرم های شتری، هورس از جمله پرطرفدارترین موارد قابل معرفی برای خرید می باشد.

امروزه در صنعت چرمسازی شاهد این موضوع هستیم که چرم های اصل متنوعی با بیشترین زمینه های کاربردی در حال تولید می باشند و در این زمینه شناخت موقعیت های کاربردی آن ها از جمله مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد تا در نهایت شاهد خرید مطمئن و آگاهانه از چرم اصل ممتاز باشیم.

به طور کلی چرم اصل به لحاظ کیفیت، ماندگاری و زیبایی ظاهری به هیچ عنوان قابل قیاس با چرم های صنعتی و مصنوعی نیست. از همین روی کسانی که اهمیت این موضوع را درک کرده و حداقل یکبار از چرم اصل استفاده نموده اند دیگر هرگز به سمت و سوی چرم های غیر اصل نمی روند.

چرم اصل شتری همانطور که گفته شد چرم های اصل می توانند از نوع بزی، گوسفندی، گاوی و یا شتری باشند که خریدار بر اساس کالا و محصولی که می خواهد تولید کند بایستی دست به انتخاب، گزینش و خرید یکی از آنها زند.

چرم اصل شتری را به ضخامت زیاد و توان کششی بسیار بالایش می شناسند از همین روی چرم اصل شتری می تواند برای دوخت و تولید کیف هایی نظیر کیف اداری و یا کفش های مردانه زمستانی بسیار عالی باشد.

چرم اصل شتری در شهرهای مختلف ایران قابل تولید است ولی چرم شتری تولید مشهد چیز دیگری است.

خرید چرم ممتاز مشهد در شهر مشهد نیز همانند دیگر شهرهای قطب در حوزه چرم، انواع مدل چرم اصل تولید و ساخته می شود. البته در همین شهر مشهد شاهد انواع چرم طبیعی با کیفیت های گوناگون هستیم ولی اگر سراغ کارخانه های معتبر و بزرگ را بگیرید قطعا چرمی با کیفیت ممتاز و فوق العاده را برای خرید به شما پیشنهاد خواهند داد. با این وجود شناسایی و برقراری ارتباط با کارخانه ها امری دشوار و بعضا نشدنی است ضمن آنکه برخی از کارخانه ها یک حداقل میزان سفارشی را برای خود تعریف کرده اند که این امر شرایط خرید مشتری را دشوارتر خواهد نمود.

برای راحتی در امر خرید انواع چرم ممتاز مشهد، چرم رادمان قادر به یاری شما عزیزان می باشد. تامین عمده انواع چرم اصل ممتاز از جمله مواردی است که از طریق این سایت امکان پذیر شده و در این راستا ارائه قیمت های بهینه در کنار کیفیت تضمین شده از جمله مزیت هایی می باشد که در اختیار مشتریان برای سفارشات عمده قرار گرفته است.

منبع: چرم رادمان

چرم اصل شتری در انواع و طرح های مختلفی تولید و به بازار عرضه می شود که هر کدام دارای خصوصیاتی می باشد.خرید چرم اصل شتری ممتاز مشهد

دلایل استفاده از چرم

دلایل استفاده از چرم چرم در انواع و اقسام مختلفی وجود دارد که هر کدام از لحاظ وزن، الیاف، رنگ و … متفاوت هستند و مزایای منحصر به فردی دارند.
چرم قدمت بسیار زیادی دارد و از گذشته تا به حال با انسان ها بوده است، از چرم برای استفاده لباس، کیف، کفش، لوازم تزیینی خانگی و حتی تجهیزات خودرو استفاده می شود.

چرم ماده ای است که از پوست حیوانات به دست می آید و طی فرآیند دباغی به یک محصول بادوام، پایدار، مستحکم و انعطاف پذیر تبدیل می شود.
اکنون این سوال پیش می آید که چرا باید از چرم استفاده کنیم? چرم به عنوان یک جنس طبیعی شناخته می شود و الیاف آن کاملا طبیعی است.
در چرم منافذ بسیاری وجود دارد که محل عبور و خروج هوا به حساب می آید از این رو می توان گفت چرم تهویه بسیار خوبی دارد و در تولید کیف و کفش باعث کاهش رطوبت و تعریق می شود.

همانطور که گفته شد چرم انواع گوناگونی دارد و از پوست حیواناتی از قبیل شتر، بز، گوسفند، گاو و غیره به دست می آید که هر کدام ویژگی های مربوط به خودش را دارد.
چرم ها دارای ضخامت های متنوعی می باشند؛ هر چه ضخامت چرم بیشتر باشد طبیعتا وزن آن نیز افزایش می یابد.
چرم گاوی و شتری ضخامت بیشتری نسبت به چرم های بزی و گوسفندی دارند هر چند می توان آنها را با استفاده از دستگاه های مخصوص نازک و نرم کرد.
از ویژگی های اصلی چرم شتری ضخامت بیش از یک میلیمتر آن می باشد که در اندازه و طول های بزرگتری نسبت به سایر چرم ها به بازار عرضه می شوند.

یکی از دلایل استفاده از چرم نرم و گرم بودن آن می باشد؛ چرم ها با توجه به ضخامت در فصل های مختلفی از سال استفاده می شوند.
همچنین به دلیل استحکام و زیبایی بالا از آن برای تولید کیف و کفش استفاده می شود چرا که می توان مدت زمان بیشتری از آن استفاده کرد و نکته جالب آن این است که با گذشت زمان به کیفیت و مرغوبیت چرم طبیعی افزوده می شود.

از ویژگی های چرم می توان به انعطاف پذیری، تنوع رنگی بالا، استحکام و کیفیت عالی، عدم تغییر شکل در برابر حرارت و زیبایی اشاره کرد.
چرم جزو لوازم لوکس و با ارزش به حساب می آید و از آن برای تولید روکش های خودرو، کیف و کفش، کمربند، لباس های زمستانه و … بهره می برند.

به طور کلی چند نوع چرم وجود دارد؟

چرم ها را به دو نوع طبیعی و مصنوعی تقسیم بندی می شوند که هر کدام دارای خصوصیات و ویژگی های مربوط به خودش است.
چرم طبیعی همانطور که از نامش پیداست از پوست حیوانات به دست می آید و دارای کیفیت و مرغوبیت قابل توجهی است.

در زیر به انواع چرم طبیعی پرداخته ایم:

چرم سبک: چرم سبک از پوست حیواناتی مانند گوسفند، بز، بزغاله و بره ساخته می شود و به دلیل قیمت پایین تر نسبت به سایر چرم ها در ساخت آستری البسه، پیراهن، کاپشن، دستکش و … کاربرد دارد.

چرم نیمه سنگین: این نوع چرم از پوست حیواناتی مانند شترمرغ، کروکودیل و … به دست می آید که به دلیل کمیاب بودن و گران بودن آن در تزئینات لوکس و خاص استفاده می شود.

چرم سنگین: رایج ترین چرم، چرم سنگین می باشد که از پوست حیواناتی اعم از شتر، گوساله، گاو و گاومیش تولید می شود.
این نوع چرم دارای کیفیت و مرغوبیت بسیار بالایی می باشد و همین امر موجب تولید روز افزون آن خواهد بود.
به دلیل استحکام، منعطف بودن و مقاومت بالا کاربردهای زیادی دارد که می توان به تولید کیف، زیره و رویه کفش، صنایع ماشین سازی و نساجی اشاره کرد.

چرم گیاهی: چرم گیاهی همان طور که از نامش آشکار است برای تولید آن از اندام گیاهان استفاده می شود و حد الامکان از مواد و رنگ های شیمیایی برای ساخت آن بهره نمی گیرند.

چرم جیر: چرم جیر نوعی دیگر از انواع چرم می باشد که در دباغی آن از پوست بز و گوساله استفاده می شود و اغلب به عنوان آستر کاربرد دارد.

چرم اشبالت: این نوع چرم شباهت زیادی به چرم جیر دارد با آن تفاوت که برای تولید آن از پوست گاو استفاده می شود.
چرم اشبالت در رویه و زیر محصولاتی مانند پوشاک و البسه کاربرد دارد و در سطح پایین تری از چرم جیر قرار می گیرد.

چرم نبوک: چرم نبوک دارای رخ مخملی و زیبایی می باشد؛ الیاف این نوع چرم بسیار نرم و لطیف است و اغلب برای محصولات زمستانی کاربرد دارد.

چرم ورنی: این چرم اغلب در کفش و کیف مورد استفاده قرار می گیرد و کمتر کسی وجود دارد که نام این نوع چرم را نشنیده باشد.
از پوست گوساله برای ساخت آن استفاده می شود و برای زیبایی بیشتر، رویه آن را با لاک خاصی لعاب می دهند تا ظاهری براق به خود گیرد.

از چرم اصل چه استفاده هایی می شود؟

از چرم اصل چه استفاده هایی می شود؟ چرم شتری در دسته چرم های سنگین قرار دارد که طرفداران بسیاری در سراسر دنیا را به خود جلب کرده است.
چرم شتری دارای ضخامت مناسب، انعطاف پذیری بالا، کیفیت قابل توجه و قیمت مناسب می باشد که در بسیاری از محصولات استفاده می شود.

این نوع چرم اغلب در کفش های زمستانی، کیف و کمربند، دستکش، کاپشن و کت، لوازم تزیینی خانه و … استفاده می گردد.
این نوع چرم سنگین به دلیل کیفیت بالا، انعطاف پذیری مناسب، تنوع رنگ، مقاوم بودن و الیاف مستحکم محبوبیت خوبی در بین مردم دارد.
محصولات چرم شتری از تراکم بالای الیافی برخوردار می باشند که به موجب آن مقاومت و استحکام چرم به طور شگفت انگیزی افزایش می یابد.
رنگ بندی چرم های شتری به رنگ های مشکی، کرمی، قهوه ای کم رنگ، زرشکی و عسلی تقسیم می شوند که معمولا بیشتر در این رنگ ها تولید می گردند و برای فروش روانه بازار می شوند.

اندازه و سایز چرم های شتری نسبت به چرم های دیگری مثل چرم گاوی کوچکتر است که بعضی از نوع چرم های بزی را مخصوص کیف و کفش سازی می دانند و در صنایع نساجی و بیشتر در زمینه تولید انواع کفش های مختلف به کار گرفته می شوند.

از مهم ترین موارد محصولات چرم طبیعی شتری کیفیت فوق العاده آن می باشد که هر چه چرم کیفیت و مرغوبیت بیشتری داشته باشد رضایت مندی مشتریان را جلب خواهد کرد.
ضمنا این نوع چرم نیز طی فرآیندی به نام دباغی ساخته و تولید می شود؛ دباغی چرم به فرآیندی گفته می شود که تمام ناخالصی ها مانند گوشت و چربی از پوست حیوان جدا شود.
بعد از جداسازی مواد از پوست حیوان، آن را در موادی مانند سدیم قرار می دهند که باعث بالا رفتن کیفیت و انعطاف پذیری چرم می شود و سایر مواد اضافی از پوست به خوبی پاکسازی می شود.

روش تشخیص چرم اصل از چرم مصنوعی

برای تشخیص چرم طبیعی و اصل از چرم مصنوعی روش های مختلفی وجود دارد که ساده ترین آن استفاده از حس لامسه می باشد.
انواع چرم مصنوعی از موادی مانند پلی استر ساخته شده اند که دارای دو لایه مجزا از هم دیگر هستند در صورتی که چرم های طبیعی اینگونه نیستند و یک لایه ای می باشند.
چرم شتری یک نوع چرم طبیعی می باشد که به سبب مقاوم بودن، تنوع در رنگ بندی، عدم نفوذ رطوبت و آب از محبوبیت بالایی در بین مصرف کنندگان برخوردار است.

چرم مصنوعی از مواد شیمیایی و ترکیبی ساخته می شود که سطح کیفی پایینتری نسبت به چرم های طبیعی دارند و این امر باعث کاهش ارزش آن شده است.
با توجه به این که تولید انواع چرم رشد بالایی داشته است، متاسفانه افراد زیادی هستند که به تولید چرم های تقلبی، مشابه چرم های اصلی می پردازند و همین موجب دشواری در تشخیص این که کدام یک از آن ها چرم واقعی و مرغوب است، می شود.
با داشتن اطلاعات کافی از مشخصات چرم طبیعی می توان آن ها را به راحتی از نمونه های تقلبی تفکیک نمود.

چرم های طبیعی نسبت به چرم های مصنوعی متراکم تر هستند و از استحکام و مقاومت خوبی برخوردار می باشند و به دلیل ویژگی انعطاف پذیری بالا استفاده زیادی از آن در ساخت کیف و کفش های مختلف می شود.
همچنین این گونه چرم ها دارای ضخامت بالایی می باشد که یکی از مشخصات مرغوبیت چرم، میزان ضخامت آنها به شمار می رود؛ هر چه ضخامت چرم بیشتر باشد از کیفیت و مرغوبیت بهتری برخوردار است.

دسته بندی چرم شتر مشهد

دسته بندی چرم شتر مشهد مشهد ظرفیت عظیمی برای تولید و ساخت انواع چرم دارد و یکی از بزرگترین شهرهای تولیدکننده چرم در کشور محسوب می شود.
چرم شتر مشهد دارای کیفیت و مرغوبیت بسیار بالایی می باشد به طوری که به سایر شهرهای کشور و حتی دیگر کشورها صادر می شود.

چرم مشهد اصل به کشورهای زیادی همچون ترکیه، ازبکستان، مجارستان، کره جنوبی، ژاپن، ایتالیا، روسیه، چین، هندوستان و عراق صادر می شود که بخش عظیمی از صادرات را به خود اختصاص داده است.
طبق آمارهای به دست آمده بخش زیادی از صادرات چرم مشهد به کشورهای چین و روسیه ارسال می شود که در سال های اخیر رشد صعودی داشته است.
برآورد می شود بر تعداد کشورهای واردکننده چرم از ایران اضافه شود که نشان دهنده کیفیت بالای چرم ایرانی را نشان می دهد.

چرم شتر مشهد در کارخانه های تولید چرم به وسیله بهترین و مجهزترین تجهیزات روز دنیا ساخته می شود که کیفیت آن قابل مقایسه با سایر چرم های خارجی نمی باشد.
تجارت چرم شتر به میزان و مقدار تولید آن وابسته می باشد؛ ایران به دلیل داشتن صنعت چرم قوی و عرضه چرم های ارزان می تواند خیلی خوب در زمینه تولید انواع چرم عمل کند و همین قیمت مناسب باعث ایجاد رقابت در بازار جهانی هدف شود.
لازم به ذکر است که کیفیت عالی چرم شتری صادراتی و تولید آن توسط دستگاه های فوق پیشرفته و مدرن دلیلی بر تجارت خوب آن در بازار جهانی به شمار می رود که موجب فروش داخلی و صادرات بالا محصولات می گردد.

مزایا استفاده از چرم شتر اصل

مزایای چرم طبیعی به خصوص چرم شتری اصل فراوان می باشد که در زیر به تفکیک هر کدام را توضیح می دهیم:

رایحه: چرم شتر اصل دارای رایحه ای طبیعی و ویژه ای می باشد چرا که بر خلاف سایر چرم های تقلبی و بی کیفیت از مواد شیمیایی و رنگ های مصنوعی در تولید و ساخت آن استفاده نشده است.

انعطاف پذیری بالا: یکی از مزایا چرم شتر در مقایسه با سایر چرم ها انعطاف پذیری بالا می باشد که همین موجب کاربرد بیشتر آن در صنایع مختلف به شمار می رود.
با گذشت زمان کیفیت و انعطاف پذیری چرم شتر افزایش می یابد در حالیکه در چرم های مصنوعی اینگونه نیست.

تنفس پذیری: همانطور که گفته شد به دلیل منافذ و سوراخ های موجود در چرم باعث تهویه هوا و جلوگیری از تعرق و بوی بد می شود.

فصلی نبودن چرم شتری: یکی از ویژگی های جالب این نوع چرم فصلی نبودن آن می باشد یعنی می توان از آن برای تمام فضول سال اعم از تابستان و زمستان استفاده نمود زیرا چرم شتر خاصیت تنفس پذیری شگفت انگیزی دارد.

استحکام و مقاومت در برابر فشارهای مکانیکی: الیاف چرم شتری بسیار مقاوم می باشد و به صورت افقی و عمودی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند که باعث افزایش استحکام چرم شده است.

مقاومت در برابر آتش و فرسودگی: این چرم در برابر آتش هیچ گونه تغییری نمی کند به همین دلیل برای ساخت لباس های آهنگری، ریخته گری، ذوب فلزات و لوازم نسوز مورد استفاده قرار می گیرد.
همچنین به دلیل کیفیت و الیاف مقاوم و منعطف از چرم شتر برای ساخت لباس رانندگان مسابقات اتومبیلرانی و موتورسواری استفاده می شود.

سازگار با محیط زیست: شاید برایتان عجیب باشد اما برای تولید چرم شتر از مواد و رنگ های شیمیایی به هیچ وجهی استفاده نمی شود.

نرم و لطیف بودن: در این نوع چرم به دلیل وجود پرزهای بسیار، نرمی و لطافت خاصی را ایجاد می کند که حتی با لمس قابل تشخیص می باشند.

سایت معتبر فروش چرم اصل

سایت معتبر فروش چرم اصل امروزه با رشد علم و فناوری و صنعت اینترنت روش های مختلفی به وجود آمده اند که به راحتی و با زدن چند کلیک ساده می توان نسبت به تهیه محصولات اقدام کرد.
به طور کلی برای خرید چرم اصل می توان به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم اقدام کرد که هر کدام دارای مزایا و معایبی می باشد.

خرید مستقیم و عمده بهترین روش برای تهیه محصولات می باشد که طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد.
در شبکه خرید مستقیم و آنلاین چرم اصل دسترسی کاملی به انواع چرم استاندارد و باکیفیت می باشد که از آن برای تولید کفش، البسه، کیف و … بهره می برد.
سایت های فروش چرم اصل باکیفیت ترین و مرغوبترین محصولات را به صورت انبوه مورد معامله قرار می دهد چرم اصل با تنوع در رنگ و ضخامت قدرت انتخاب بالایی را به خریداران داده است.
از چرم برای تولید و تهیه انواع کیف و کفش های مجلسی، کمربند، آستر البسه، دستکش و … استفاده می شود که با استقبال افراد روبه روی می باشد و ماندگاری و دوام بالایی دارند.

در سایت معتبر فروش چرم اصل مرغوبترین محصولات وجود دارد و با نمونه های متنوع و ضخامت های مختلف می توان این محصولات را تهیه و مورد استفاده قرار داد.

مطلب پیشنهادی

خرید عمده چرم شتر از مشهد

چرم شتر مشهد یکی دیگر از نمونه های عالی و باکیفیت چرم های تولید شده در ایران است که به صورت عمده خرید و فروش می شود. این چرم با کیفیتی عالی در کارخانه تهیه و تو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *