فروش سایت
خانه / چرم شتری / خرید و فروش اینترنتی چرم خام شتر

خرید و فروش اینترنتی چرم خام شتر

c505218304b50c59c3659f6dda43bae7-links-0–> علاوه بر اینکه از طریق بازارهای حقیقی به شیوه سنتی خرید و فروش می شود امکان عرضه آن به صورت اینترنتی و آنلاین نیز وجود دارد که این روش در نوع خود با مزیت هایی همراه است.

امروزه عصر عصر تکنولوزی و ارتباطات است و کسی نمی تواند منکر تاثیر عمیق آن بر زندگی شخصی هر فرد و حتی کسب و کار جدید شود.

اینترنت یک تکنولوزی جدید، بروز و تاثیرگذار بر زندگی هر فرد است که توانسته آسایش و راحتی برای وی ایجاد نماید. برای مثال کم نیستند سایت های اینترنتی فعالی که امر خرید و فروش اجناس را تسهیل بخشیده و موجب صرفه جویی در زمان گردیده اند. این سایت ها به دلیل فراهم کردن راحتی و آسایش بیشتر در کانون توجه قرار دارند و چیزی که شاهدش هستیم این است که با استقبال خوبی هم همراه هستند.

سایت های خرید و فروش اینترنتی به عرصه چرم هم پا گذاشته اند. از همین روی شاهدیم که امروزه برند های مطرح و قدرتمند حوزه چرم هر یک دارای یک سایت اینترنتی مجزا می باشند تا بتوانند در این فضا به صورت مستقیم با مشتریان در ارتباط بوده و نیاز آنان را مرتفع نمایند.

چرم خام چیست؟

از یک منظر چرم خام به چرم رنگ شده یا در اصطلاح چرم فینیش اشاره دارد. این چرم که دارای طرح و رنگ مختلفی می تواند باشد آماده ورود به بازار خرید و فروش بوده تا از آن، محصول چرمی ساخته شود. این چرم خام به صورت جلدی فروش می شود و یک نوع ماده نهایی بحساب می آید.

اما اگر بخواهیم از زاویه دیگر به آن نگاه کنیم چرم خام یک نوع ماده اولیه بحساب می آید. در پاره ای از اوقات دیده شده که پوست چرمی که به مرحله کراست رسیده است و هنوز رنگ نهایی به آن اضافه نشده را هم چرم خام می گویند. بنابراین وقتی عبارت چرم خام را می شنوید باید دقت لازم را بخرج دهید تا متوجه شوید که منظور از این جمله چیست و چرم خام بیان شده به چه چیزی اشاره دارد. برای این منظور می توانید یک یا دو سوال کوتاه از مخاطب خود بپرسید تا ابهام برطرف شود.

فروش چرم خام شتر

یکی از انواع نسبتا جدید و بروز چرم خام، چرم شتر است که منظور ما از چرم خام در اینجا چرمی است که رنگ نهایی بر روی آن زده شده و به صورت های گوناگون پرداخت شده است.

از محبوب ترین و پر فروش ترین انواع چرم خام شتری چرم هورس است. هورس یک نوع پرداخت و فینیش است که در مرحله پایانی به سطح چرم اعمال می شود تا ظاهری مخمل مانند و نرم بکار بخشد. چرم خام هورس شتری ظاهری زیبا دارد ولی این زیبایی زمانی محقق می شود که کیفیت چرم بالا بوده و دباغی بخوبی صورت پذیرفته باشد.

شرکت بازرگانی چرم رادمان بصورت مستقیم و با قیمت مناسب بهترین انواع چرم خام شتر را با کیفیت عالی به فروش می رساند. با ما همراه باشید.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

سایت خرید چرم هورس شتر ضد آب

اگر قرار باشد یک نوع چرم خاص و متفاوت برای دوخت کیف نام ببریم می توان از چرم هورس شتر ضد آب یاد کرد. این سایت اینترنتی علاوه بر نوع ذکر شده، سایر چرم های طبیعی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *