فروش سایت
خانه / چرم گاوی / خرید عمده چرم گاوی مخصوص کمربند

خرید عمده چرم گاوی مخصوص کمربند

خرید عمده چرم گاوی در بازار مزیت های بسیاری دارد و به همین سبب مورد استقبال مشتریان قرار می گیرد. این مجموعه با کیفیت ترین چرم گاوی مخصوص کمربند را که تولید تبریز است در دسترس مشتریان قرار می دهد.

چرم گاوی چرمی است پرکاربرد در تولیدات معمول کارخانه ها که با جنس با کیفیتی که دارد می تواند محصولات چرمی اعلایی را تولید کند. این محصول دارای بافتی متراکم است به همین سبب از دوام بالایی برخوردار می باشد و توانسته نظر خریداران زیادی را به خود جلب کند. بالاخص آنهایی که در کار تولید کمربند چرمی هستند.

خرید عمده چرم گاوی توسط تولید کنندگان لوازم چرمی صورت می گیرد. این واحد های تولیدی از چرم گاو به عنوان نوعی چرم طبیعی بهره گرفته و محصولاتی را تولید می کنند که هر یک از نظر طراحی و کیفیت در نوع خود منحصر به فرد می باشند. 

خرید عمده چرم گاوی مخصوص کمربند

انواع چرم گاوی

چرم گاوی را اگر در بازار ها بخواهیم تهیه کنیم با انواع مختلفی ازآن ها مواجه می شویم که هر کدام از آن ها دارای ویژگی های خاصی هستند.

چرم تولیدی مورد نظر به سبب بافت متراکمی که دارد جز چرم های سنگین دسته بندی می گردد که در کارگاه های تولیدی مختلف به عنوان ماده اولیه به کار گرفته می شود. از همین روی خرید عمده چرم های گاوی در بازار رایج می باشد.

انواع چرم گاوی عبارت اند از:

چرم یکی از پر کاربرد ترین ابزار های دست بشر است که از زمان های گذشته تاکنون همواره یکی از مواد اولیه برای ساخت تجهیزات و لوازم چرمی در اختیار انسان بوده است.

بدین گونه قبل از اختراعات گسترده بشر در زمینه تولید انواع چرم، چرم های به کار رفته توسط انسان فقط به چرم طبیعی محدود می شدند. چرم های طبیعی مانند چرم گاو از پوست این حیوان به دست آمده و پس از عمل دباغی و پردازش به شکلی قابل استفاده توسط دست هنرمندان این صنعت تبدیل می شدند.

چرم گاوی چیست و چه خصوصیاتی دارد؟ چه عامل یا عواملی سبب شده است تا چرم گاوی به یکی از پر مصرف ترین و پر طرفدارترین نوع چرم تبدیل شده به طوری که بتوان شاهد نمونه تولیدات گسترده ای با تنوع تولید بالا از آن بود؟ چرم گاوی اصل به چند دسته تقسیم می شود؟

در پاسخ به این سوالات باید گفت که چرم گاوی نوعی چرم طبیعی تهیه شده از پوست گاو است که از چرم های مقاوم و مستحکم به شمار آمده و به همین دلیل برای ساخت بسیاری از لوازم چرمی از آن استفاده زیادی می شود.

از طرفی چرم گاوی نوعی چرم نیمه سنگین و زیبا می باشد که تنوع رنگی داشته و می توان نمونه های متنوعی از آن را در تولیدات تهیه شده از آن مشاهده کرد. بنابراین کیفیت، زیبایی و دوام بالا مهمترین عوامل کاربرد چرم گاوی را برای ساخت لوازم مختلف تشکیل می دهد.

در پاسخ به این سوال که انواع چرم گاوی اصل شامل چه مواردی می شوند می توان نمونه های زیر را به عنوان پاسخی به این سوال عنوان نمود:

 • چرم گاوی الگانت به عنوان یکی از زیباترین و با کیفیت ترین نمونه چرم های تهیه شده از گاو
 • چرم گاوی چابدار که در آن از طرح هایی نظیر پوست مار یا کروکودیل استفاده شده و جلوه خاصی به آن بخشیده است.
 • چرم گاوی فلوتر که نوعی چرم نرم و لطیف بوده و از انواع مقاوم در برابر خراش و ساییدگی می باشد.

نمونه های مختلف چرم گاوی به عنوان یکی از مرغوب ترین انواع چرم برای دوخت وسایل چرمی مختلف به کار برده می شوند.

محصولات چرم گاوی

چرم گاوی چرمی است با سطح صاف که در اصطلاح به آن بدون گرین می گویند. این چرم در کارگاه های تولیدی محصولات چرمی، دارای جایگاه ویژه ای است زیرا در میان انواع مختلف چرم ها دارای زیباترین رخ و دوام می باشد.
چرم گاوی در تولید محصولات مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد که در ادامه چند نمونه را ذکر می کنیم:

 • کمربند
 • کفش مردانه
 • کیف
 • کاپشن مردانه
 • کلاه
 • روکش مبلمان
 • روکش صندلی خودرو

چرم گاوی برای تولید عمده انواع کمربند های مردانه بکار گرفته می شود.
کمربند های تولید شده با چرم گاوی به نسبت کمربندهای گاومیشی دارای طول عمر طولانی تر می باشند.

خرید عمده چرم گاوی:

چرم گاوی با توجه به کارایی بسیار بالایی که دارد توانسته بازار های داغی را برای خود ایجاد کند و خرید عمده این محصول در میان خریداران عمده مرسوم است.
خرید عمده چرم سبب می شود تا بتوانیم چرم ها را با قیمت ارزان تری تهیه کنیم.

خرید عمده چرم گاوی به طرق مختلفی انجام می شود و معمولا از طریق فروشگاه اینترنتی و نمایندگی فروش می توان این چرم ها را تهیه کرد.

در میان انواع چرم هایی که برای تولید لوازم و تجهیزات چرمی به کار برده می شود می توان از چرم گاوی به عنوان یکی از بهترین انواع چرم نام برد. 

از چرم گاوی به طور قابل توجهی برای ساخت وسایل مختلف استفاده می شود که برخی از آنها عبارتند از:

 • روکش انواع مبلمان و صندلی 
 • روکش صندلی خودرو، جلد کردن انواع کتاب
 • انواع کمر بند مردانه، انواع هدایای تبلیغاتی
 • انواع کیف و کفش زنانه و مردانه با تنوع طرح بسیار
 • کاپشن، کلاه و دستکش مردانه و زنانه
 • انواع کیف و چمدان مسافرتی و کیف پول در سایز های مختلف
 • ساخت تجهیزات نظامی و تیراندازی مانند زین اسب 

هر کدام از کاربری های نام برده شده در مورد چرم گاوی ملزم به استفاده از نوع خاصی از چرم می باشند. مثلا کفش که یکی از پر فروش ترین محصولات چرمی را به خود اختصاص می دهد شامل دو بخش رویه و زیره یا آستری کفش است که بخش رویی آن از چرم مرغوب با ضخامت بیشتر انتخاب می شود و قسمت آستری کار معمولا از چرم هایی با کیفیت پایین تر قابل استفاده است.

خصوصیات و ویژگی های چرم گاوی سبب شده است تا چرم گاوی به یکی از محبوب ترین انواع چرم تبدیل شود. به همین سبب امروزه می توان شاهد کاربرد وسیع آن در بخش های مختلف صنعتی و غیر صنعتی بود. 

دسته بندی چرم گاوی

دسته بندی چرم گاویافرادی که قصد خرید چرم گاوی را دارند با استفاده از چه راهکارهایی می توانند به کیفیت چرم و تشخیص چرم گاوی پرداخته و آیا این افراد با دسته بندی انواع چرم گاوی آشنایی دارند؟

در این مورد باید گفت که چرم گاوی به راحتی از سایر چرم ها قابل شناسایی است و افرادی که به دنبال خرید اجناس تهیه شده از چرم گاوی هستند می توانند با دانستن پاره ای نکات نوع چرم گاوی را به راحتی تشخیص دهند. برخی از این راهکار ها عبارتند از:

عموما چرم های گاوی بر اساس نوع دباغی و انجام عملیات فینیشینگ دسته بندی می شوند. به جز این دو عامل وزن چرم نیز از دیگر عواملی است که در دسته بندی آن در نظر گرفته می شود. چرم گاوی عموما نوعی چرم سنگین است که بر این اساس قیمت چرم گاوی از قیمت چرم های سبک مانند چرم بز بیشتر است.

بنابراین دسته بندی دیگر چرم گاو بر اساس قیمت آن صورت می گیرد. همان طور که گفته شد نوعی دیگر از تقسیم بندی چرم گاوی به نحوه دباغی آن مرتبط می شود. مثلا چرم های گاوی خام که عملیات دباغی در آنها صورت نگرفته است قیمت کمتری در مقایسه با انواع دباغی شده دارند.

چرم های گاوی را بر اساس فاکتور دیگری نیز می توان تقسیم کرد که آن میزان مقاومت و استقامت آن است که در میان انواع چرم ها یکی از با دوام ترین نوع چرم به شمار می آیند.

مصارف عمده چرم گاوی

چرم گاوی یکی از پرکاربردترین و پر مصرف ترین انواع چرم بوده که نوعی چرم سنگین بوده و امروزه وسایل مختلفی از آن تولید می شود. یکی از این کالا ها انواع کیف و کفش چرم است که از محبوب ترین وسایل چرمی  می باشند. 

یکی از مزیت های عمده چرم گاوی قابلیت تولید کیف و کفش زنانه و مردانه با تنوع بالائی از جهت رنگ و مدل برخوردار بوده و به همین دلیل تامین کننده سلایق و نیاز های مختلف افراد می باشد. 

چرمی که برای تهیه کیف و کفش به کار می رود، با کمک دباغی پرداخت شده و آماده برش و دوخت وسایل مختلف می شود.

خصوصیت و ویژگی چرم گاوی سبب شده است تا انواع تجهیزات ایمنی مانند دستکش چرم و پوشش های مخصوص موتور سواران را از این گونه چرم تهیه نمایند.

عمل فرآوری چرم با توجه به کاربری آن منجر به تولید محصولاتی می شود که از ضخامت های مختلفی برخوردار بوده و به همین سبب به جز کیف و کفش برای تهیه انواع دستکش مردانه و زنانه، لباس و کاپشن نیز مورد استفاده قرار گیرد.

در کارخانه چرم گاوی انواع و اقسام این چرم به روش های مختلف مورد رنگ آمیزی و فرآوری قرار گرفته و به همین دلیل با توجه به نوع وسیله ای که قرار است از چرم تهیه شود با ضخامت ها و اشکال مختلف برای انجام عملیات و دوخت لوازم مختلف به کار برده می شود.

خصوصیات چرم گاوی برای تولید کمربند

خصوصیات چرم گاوی برای تولید کمربندکمربند چرمی یکی از لوازمی است که در رنگ های مختلف مشکی، قهوه ای و سایر رنگ های موجود تهیه شده و به همین دلیل می توان آن را با توجه به رنگ کت شلوار ست و انتخاب کرد.

چرم گاو طی فرایند دباغی از یک پوست فساد پذیر به دست آمده و به محصولی پایدار و دائمی و انعطاف پذیر تبدیل می شود.

زاج سفید، درخت صنوبر، کاج، بلوط، فندق، کائوچو، سماق و مواد دیگری که با پوست گاو ترکیب می شوند سبب ایجاد انعطاف پذیری لازم در آن شده و به همین دلیل سبب شکل گیری چرم گاوی با اشکال و ویژگی های مختلفی می شوند. 

به عنوان مثال نوعی از چرم گاوی نوعی چرم با نام ورنی به دست می آید که به کمک لعاب لاکی ایجاد کننده سطح براقی روی آن می باشد. این امر جلوه زیبا و درخشنده ای به چرم بخشیده و دلیل اصلی انتخاب آن برای دوخت کیف و کفش چرم می باشد.

چرم ورنی تهیه شده از پوست گاو در صنعت مد بسیار به کار رفته و به همین دلیل طراحان مد همواره از آن به عنوان یک گزینه مناسب استفاده می کنند.

نوع دیگری از چرم گاوی سروشاو نام دارد که نیمه ورنی بوده و کاربرد آن در تهیه لباس های رسمی و انواع کفش می باشد. از چرم نیمه ورنی یا تمام ورنی برای تهیه کمربند نیز استفاده می شود که بسیاری از افراد از آن را برای ست کردن با رنگ کیف و کفش و .. انتخاب می کنند.

علت تفاوت قیمت انواع چرم گاوی چیست؟

همان طور که بیان شد نوع فرآوری و دباغی که روی پوست گاو انجام می گیرد سبب شکل گیری انواع چرم گاوی و تنوع موجود در آن می شود. 

مثلا می توان از انواع نمونه چرم های گاوی زیر نام برد که به دلیل تفاوت شکل و مراحل ساخت قیمت متفاوتی نیز دارند:

چرم الگانت یا شبرو که از با کیفیت ترین نوع چرم بوده و از قسمت فوقانی و بالاترین سطح چرم تهیه می شود. به این دلیل نوعی چرم با کیفیت و لوکس به شمار آمده و در برابر خراش نیز از مقاومت بالایی برخوردار هستند. پوست گاو که به این شکل تولید شود دارای سطحی براق و لطیف است که از آن می توان محصولات مختلف چرمی را تولید کرد.

چرم فلوتر یا شرانگ که چرمی ضخیم، لطیف و مقاوم بوده و از پوست گاو به دست می آید. انواع کیف، کفش و کمربند را می توان از چرم فلوتر تولید کرد.

چرم نبوک نیز از دسته دیگری از چرم گاوی است که از لایه خارجی پوست حیوان به دست آمده و استحکام بالایی دارد. مقاومت چرم نبوک سبب استفاده از آن برای ساخت محصولات چرمی شده است. 

چرم اشبالت از لایه میانی چرم به دست آمده و نوعی چرم پرزدار به شمار می آید که مانند پارچه مخمل است.

چرم جیر نیز از داخلی ترین و پایین ترین بخش پوست حیوان تشکیل شده و پرز های نرم و کوتاهی داشته و حالت مخملی داشته باشد.

همانطور که ملاحظه می شود از آنجا که هر نوع از چرم های فوق از بخش خاصی از پوست گاو تهیه می شوند قیمت متفاوتی دارند.

خریداران عمده چرم گاوی

خریداران عمده چرم گاویخریدار چرم گاو را افراد یا گروه های تجاری مختلفی تشکیل می دهند که هر کدام با هدف مختلفی به خرید این کالا می پردازند.

خریداران عمده کسانی هستند که بخش قابل توجهی از چرم گاوی را به صورت عمده و کلی و برای توزیع به واحد های کوچکتر خریداری می کنند.

خریداران عمده خود از نظر میزان خرید و همچنین حجم معامله و قرار داد انجام شده متفاوت بوده و به همین دلیل عمده فروشان با ظرفیت مختلف اقدام به خرید می نمایند.

برخی از آنها شرکت های تجاری بزرگی هستند که معاملات وسیعی در سطح زیاد دارند و حتی در زمینه صادرات نیز به خرید عمده می پردازند. اما فعالیت تعداد دیگر در سطح محدودتری بوده و تنها به بخش داخل کشور مرتبط می شود.

مرکز خرید چرم گاوی اصل

فروشنده چرم اصل در مرکز خرید چرم گاوی اطلاعات لازم را در مورد کیفیت چرم و همچنین راه های تشخیص چرم اصل از انواع غیر اصل آن را به مراجعه کنندگان عرضه می دارد.

این مرکز می تواند در زمینه خرید چرم گاوی درجه یک اطلاعاتی مانند نحوه خرید و همچنین راه های خرید ارزان قیمت را در اختیار مشتریان و متقاضیان قرار دهد.

چرم گاوی موجود در مرکز معتبر دارای شناسنامه معتبر بوده که نوعی مرجع برای مشاهده کیفیت چرم می باشد. از این رو فروشنده معتبر با نشان دادن شناسنامه و اطلاعات موجود مشتری را در زمینه کیفیت چرم مطمئن می سازد.

افراد بسیاری برای خرید چرم گاوی به مرکز خرید مراجعه می کنند. این افراد در زمان مراجعه با نمونه های مختلف چرم آشنا شده و می توانند از فروشنده اطلاعات لازم را دریافت نمایند. 

فروشنده عمده چرم گاوی تبریز

فروشنده عمده چرم گاوی تبریزتبریز مرکز استان آذربایجان شرقی است که به دلیل داشتن زمین های مناسب پرورش دام از جمله تولید کنندگان چرم گاوی است.

از این رو تعداد فعالین صنعت چرم گاوی تبریز در این ناحیه از کشور زیاد می باشند و از تمامی مناطق کشور برای خرید چرم تبریز یا تولیدات چرمی به این شهر مراجعه می شود.

صنعتگران و تولیدکنندگان کیف، کفش و انواع محصولات چرمی از جمله خریداران و مراجعه کنندگان برای خرید چرم می باشند. هر کدام از این واحد های تولیدی بر اساس میزان ظرفیت تولیدی خود و همچنین حجم عرضه و تقاضا به این مرکز مراجعه کرده و به خرید چرم گاوی می پردازند.

کارخانجاتی که در امر تولید مصنوعات چرمی هستند با برند های خاصی که برخی از آنها امروزه به معروفترین نام های تجاری در صنعت تولید چرم تبدیل شده اند به فعالیت در این عرصه و خرید و فروش وسیع می پردازند. سازه های چرمی این شرکت ها را می توان با تنوع رنگ و طراحی های بسیار منحصر به فرد و زیبا مشاهده کرد.

مطلب پیشنهادی

چرم گاوی نبوک چیست؟

چرم گاوی نبوک چیست؟ این چرم چگونه بوده و چه استفاده هایی از آن می شود؟ آیا از نحوه پاک کردن این چرم مطلع هستید؟ آیا از تفاوت چرم نبوک با چرم اشبالت و چرم جیر آش

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *