فروش سایت
خانه / کیف چرم زنانه / خرید اینترنتی کیف چرم شترمرغ زنانه

خرید اینترنتی کیف چرم شترمرغ زنانه

چرم شترمرغ یکی از مواد خام اولیه ای است که با آن انواع مدل کیف زنانه دوخته می شود. خرید اینترنتی امکان تهیه و داشتن این محصول را آسان کرده چون این کالا براحتی در هر مرکزی موجود نیست.

چرم شترمرغ و نیز چرم پای شترمرغ از جمله چرم های نیمه سنگینی هستند که به دلیل قیمت بالایشان در داخل کشور استفاده چندان زیادی از آنها نمی شود و بیشتر این ماده را به صورت نیمه ساخت و کراست به کشورهای خارجی صادر می کنند بنابراین حجم صادرات چرم شترمرغ بیشتر از میزان مصرف داخل کشور است.

کیف چرم شترمرغ

امروزه برخی از تولیدکنندگان هم با چرم بدن شترمرغ و هم با چرم پای شترمرغ تعداد محدودی کیف تولید می کنند. اکثر کیف های دوخته شده با چرم شترمرغ، کیف های زنانه هستند و چون قیمت چرم شترمرغ بالا است معمولا به صورت ترکیبی از آن استفاده می شود یعنی آنکه یک کیف دوشی زنانه را به صورت ترکیب چرم گاوی و چرم شترمرغ و یا ترکیب چرم بزی و شترمرغ می سازند تا قیمت فروشش چندان بالا نرود.

ولی در مورد چرم پای شترمرغ باید گفت که این چرم بیشتر جنبه تزیینی دارد و معمولا جلد کیف پول مردانه، درب روی کیف دوشی زنانه و یا قسمت جلویی کیف دستی زنانه را از چرم پای شترمرغ می سازند چون انصافا چرم پای شترمرغ زیبایی منحصربفردی دارد.

قیمت کیف چرم شترمرغ

از میان انواع چرم طبیعی موجود در ایران، چرم شترمرغ بسیار گران قیمت است. حتی چرم شترمرغ درجه یک از چرم های خارجی بزی و گاوی هم قیمت بالاتری دارد به همین دلیل خیلی کم و به ندرت از آن کیف و دیگر محصولات درست می شود. ضمنا همانطور که گفته شد معمولا چرم شترمرغ را فقط برای دوخت قسمت هایی از کیف که در معرض دید عموم است بکار می برند و برای مابقی بخش های آن از چرم های خام ارزان تر استفاده می کنند تا قیمت تمام شده کیف چرمی چندان بالا نرود.

خرید اینترنتی کیف چرم شترمرغ

تعداد مراکزی که کیف چرم شترمرغ تولید می کنند چندان زیاد نیست چون این چرم خاص بوده و قیمت بالایی دارد. لذا مراکزی که قادر به دوخت یک کیف زنانه و یا مردانه با چرم شترمرغ خوب هستند شرایط فروش و ارسال اینترنتی را برای همه فراهم می کنند تا تمامی مشتریان سراسر شهرها بتوانند یک کیف چرم شترمرغ را با شرایط مناسب خرید نمایند. امروزه خرید اینترنتی رواج بسیاری دارد و افراد زیادی از این شیوه برای سفارش و فروش کالای مورد نظرشان استفاده می کنند. حال که اینگونه است چرا شما جزو خریداران اینترنتی نباشید؟

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

پخش عمده کیف دستی چرم مصنوعی زنانه

انواع کیف دستی چرم مصنوعی زنانه با تنوع گسترده به لحاظ مدل و رنگ از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *