فروش سایت
خانه / کیف چرم اصل / تولید کیف چرم اصل یکطرفه

تولید کیف چرم اصل یکطرفه

در تصویر می توان یک نمونه کیف یکطرفه چرم اصل را مشاهده کرد. این کیف که ظاهر جمع و جور و زیبایی دارد از چرم شتری هورس تولید شده و بصورت تک و عمده قابل عرضه می باشد.

اگر بخواهیم بیان نماییم بهترین جنس برای یک کیف یکطرفه زنانه یا مردانه چه می تواند باشد به چرم اصل یا همان چرم طبیعی خواهیم رسید. همان چرمی که از دباغی پوست حیواناتی همچون گاو و شتر بدست آمده است. چرم اصل شاید کمی گران باشد ولی کیفیت بالایی داشته و زیباییش نیز نسبت به چرم مصنوعی چندین برابر است.

تولید کیف چرم یکطرفه

یکی از کیف های محبوب بانوان کیف چرم یکطرفه یا همان کیف رودوشی چرم است. اگر می خواهید دلیل آنکه چرا به این کیف کیف یکطرفه می گویند را بدانید به این خاطر است که کیف مورد نظر بند بلندی داشته و این بند بلند امکان انداختن یه وری کیف را ممکن می نماید. در تصویر یک نمونه کیف چرم یکطرفه زنانه و دخترانه دیده می شود. این کیف چرم شیک یک کیف تولید شده از چرم شتری هورس است که در کنار داشتن زیبایی ضد آب هم هست. گفتنی است چرم اصل همواره بهترین جنس برای تولید انواع کیف بوده و چنین اجناسی دارای ضمانت 6 ماهه می باشند.

کیف مشاهده شده در تصویر دارای یک بند بلند است که امکان جدا شدن بند هم وجود دارد. همچنین این کیف یکطرفه، دارای 4 عدد جای کارت و سه محفظه برای قرار دادن پول، موبایل، اسکناس، فلش و … نیز می باشد. این کیف با توجه به ابعاد جمع و جوری که دارد نسبتا جادار است و یک کیف جادار همواره برای زنان و دختران مورد توجه بوده است.

کیف چرم اصل مذکور را می توان یک کیف چرم رودوشی لاکچری در نظر گرفت که امکان تولید عمده آن با سایر چرم های رنگی هورس شتر نیز وجود دارد.

گفتنی است که این مرکز به علاقه مندان و واجدین شرایط، نمایندگی انحصاری فروش محصولات چرم شتری بویژه کیف های چرم شتری را در شهرهای مختلف اعطا می نماید.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

تهیه انواع کیف چرم اصل یه وری زنانه

کیف های چرم زنانه با داشتن انواع مدل های مختلف همچون یه وری، دوشی، دستی، …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *