فروش سایت
خانه / چرم بزی / تولید چرم بزی درجه یک صادراتی

تولید چرم بزی درجه یک صادراتی

تولید چرم بزی درجه یک صادراتی در ایران به همراه دیگر چرم های طبیعی حیوانی مناسب بوده و می تواند کالای صادراتی پر سودی برای تجار این عرصه باشد.

تولید چرم طبیعی

آیا صادرات کالاهایی مانند انواع چرم بزی از ایران انجام می شود؟ آیا این نوع چرم که در دسته انواع چرم طبیعی سبک قرار دارد، دارای تولید انبوه در ایران است؟

صادرات چرم ایران به کدام کشور ها ممکن می باشد؟

هر کالایی که دارای تولید بالا باشد، یا امکان تولید داشته باشد، و به دلایلی مثل قیمت بالا در داخل مصرف چندانی نداشته باشد، می تواند در بین اقلام صادراتی قرار گیرد. صادرات و روابط تجاری بین کشور ها می تواند، اقتصاد را رونق بخشیده و شرایط بهینه ای را برای کسب و کار ها و اشتغالزایی فراهم کند.

تولید چرم طبیعی در ایران سال ها است که انجام می شود و مشکلی از نظر تولید انبوه وجود ندارد. با این حال اکنون چالش نوسات ارز و قیمت ها و نیز دستگاه های قدیمی سبب شده تا کمی بازار چرم طبیعی و حتی تولید چرم بزی دستخوش طوفان هایی گردد.

تولید چرم بزی

تولید چرم بزی در ایران

تاریخچه تولید چرم در ایران قدمت زیادی دارد. در کیفیت هم در بین رقبای خارجی به دلیل مراتع خوش آب و هوا، کیفیت زبانزدی داشته ایم. اما تولید چرم بزی درجه یک صادراتی نیازمند دستگاه مدرن هم هست.

به گفته فعالان عرصه چرم، دستگاه تولید چرم سبک در ایران کمتر وجود دارد.

با این حال در صورت حمایت های لازم می تواند به کشور های خاورمیانه، اروپا و تایلند صادرات پر سودی داشته باشد.

منبع: بازار چرم گاوی

مطلب پیشنهادی

فروش عمده چرم خام بزی درجه یک

چرم خام بزی درجه یک در شهر های مختلف ایران فروش عمده شان امکان پذیر می باشد. تولید کنندگانی که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند می توانند نیاز خود را در هر سط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *