فروش سایت
خانه / چرم گوسفندی / تولید عمده چرم گوسفندی ساده و طرح دار

تولید عمده چرم گوسفندی ساده و طرح دار

چرم گوسفندی ساده و طرح دار کیفی و لباسی در صورت سفارش عمده مشتری مطابق با حداقل مقدار معین شده از سوی ما، قابل تولید می باشد.

از فرآیند دباغی و پرداخت پوست دام های حلال گوشت در ایران، چرم طبیعی حاصل می شود. چرم حاصل شده از پوست گوسفند را چرم گوسفندی می گویند که در میان انواع چرم های دباغی شده، نازک ترین و نرم ترین ماده بحساب می آید از همین روی از چرم گوسفندی غالبا برای تولید لباس و پوشاک استفاده می گردد. البته با آن کیف هم دوخته می شود ولی یک چنین کیفی مطلوب همگان نیست و شاید هر کسی از آن خوشش نیاید.

چرم گوسفندی همانند هر نوع چرم اصل دباغی شده دارای انواع ساده و طرح دار می باشد. چرم گوسفندی ساده همانطور که از نامش پیداست چرمی یکدست و صاف و ساده است درحالیکه بر روی چرم گوسفندی طرح دار، نقش و طرح های مختلفی حک شده و بعضا افکت و سایه روشن دارد.

در اکثر کارخانه های چرم سازی شهرهای مختلف ایران، چرم گوسفندی ساده به صورت عمده و در فوتاژ بالا از قبل تولید شده و آماده عرضه می باشد ولیکن چرم هایی نظیر چرم گوسفندی طرح دار معمولا سفارشی است و در صورت تمایل خریدار به طرح و نقش بخصوصی امکان تولید عمده آن وجود دارد. چرم گوسفندی ساده و طرح دار علاوه بر استفاده در تهیه البسه چرمی همانند شلوار، کت، کاپشن و …، برای دوخت کیف نیز کاربرد دارد. قیمت چرم گوسفندی هم متاثر از یکسری پارامترها است که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله پیش تر نوشته شده را مطالعه بنمایید.

انواع چرم گوسفندی ساده و طرح دار تولید شده از طریق این سایت اینترنتی برای فروش عمده ارائه می شود که مهم ترین مزیت آن مربوط به ایجاد یک موقعیت همکاری سودآور و مفید به جهت تامین چرم طبیعی مورد نیاز با کمترین قیمت ممکن می باشد.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید چرم خام طبیعی در تهران

در شهر تهران به عنوان پایتخت ایران، میزان تولید، خرید و فروش چرم خام طبیعی بسیار بالا است ولی با این حال برخی از فروشندگان و دوزندگان محصولات چرمی از مشهد و تبر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *