فروش سایت
خانه / کیف چرم دوشی / تولیدی کیف چرم دوشی اسپرت

تولیدی کیف چرم دوشی اسپرت

از انواع کیف هایی که یک تولیدی و تولید کننده با چرم طبیعی می دوزد کیف چرم دوشی است که این کالا بنا به مصلحت می تواند مردانه، زنانه و یا اسپرت باشد.

از نظر یک تولیدکننده، کارگر یک واحد تولیدی، فروشنده، مغازه دار و مشتری بهترین کیف، یک کیف چرم طبیعی است. کیف تولیدی با چرم طبیعی یا اصل، هم زیبا است و هم ماندگاری فوق العاده خوبی دارد که هر دوی این موارد برای خریدار از میزان اهمیت بالایی برخوردار است.

کیف دوشی چرم گاوی یا شتری

آیا تا به حال دو کیف دوشی چرم گاوی و کیف دوشی چرم شتری را کنار هم از نزدیک دیده اید؟ به نظر شما اگر دیزاین هر دو کیف یکسان باشد جذابیت و محبوبیت کدام یک بیشتر خواهد بود؟

اکثر قریب به اتفاق تولیدی ها از انواع چرم طبیعی گاوی برای دوخت کیف های دوشی اسپرت، زنانه و مردانه خود استفاده می کنند و اکثر آن چرم های گاوی هم همگی سافتی یا فلوتر هستند. در کنار تولیدی هایی که بیشتر از چرم گاوی استفاده می کنند برخی واحدها هم هستند که از چرم شتری استفاده می کنند و از آنجایی که بیشترین فینیش چرم شتری، هورس است لذا این تولیدی ها از انواع رنگی هورس شتری بهره بیشتری می برند. تجربه به نشان داده که وقتی دو کیف دوشی چرم گاوی و شتری کنار هم قرار گرفته مشتریان بدون آنکه بدانند چرم هر یک چیست، کیف دوشی چرم شتری را انتخاب کرده اند چون در نگاه اول ظاهر بسیار زیبا و خاصی داشته است و مشتری کمتر چنین چرمی به چشمش خورده. بنابراین می توان اینطور گفت که کیف دوشی چرم شتری هم می تواند جذابیت بیشتری نسبت به کیف دوشی چرم گاوی داشته باشد و هم محکم تر باشد هر چند که در حال حاضر میزان خرید و سفارش کیف تولیدی با چرم گاوی بیشتر است.

کیف چرم دوشی اسپرت

اگر می خواهید بدانید که کیف دوشی چرم اسپرت چگونه کیفی است به شما می گوییم که کیف اسپرت کیفی است که بدون محدودیت و به خاطر شکل و شمایل ظاهری، هم مردان و هم زنان می توانند از آن استفاده کنند. معمولا کیف چرم اسپرت ظاهری بسیار ساده با حداقل یراق بکار رفته در تولید آن داشته و رنگی دارد که هم مطلوب مردان است و هم مناسب زنان. لذا معمولا کیف های چرمی اسپرت مشکی و قهوه ای تیره و روشن هستند و چرم شان بدون نقش و نگار و چاپ می باشد.

برای روشن شدن قضیه و رفع ابهامات باقی مانده، در تصویر یک کیف چرم دوشی اسپرت تولیدی از چرم هورس شتری به نمایش در آمده است. این کیف چرم دارای 3 محفظه داخلی و خارجی و 13 عدد جای کارت می باشد و براحتی می توان تبلت های کوچکتر از 10 اینچ را در داخل آن قرار داد. چرم این کیف اسپرت ساده و به رنگ قهوه ای تیره است و خاصیت ضد آب چرم، این کیف را متمایز از سایر موارد مشابه نموده است.

گفتنی است که این تولیدی به شکل انبوه قادر به تولید مدل های مشابهی از این کیف دوشی اسپرت چرم در تعداد بالا و قیمت مناسب می باشد. خوب است بدانید که این کیف دوشی چرم با ویژگی های خاصی که دارد، یک کیف چرم معمولی بحساب نمی آید بلکه می توان از آن به عنوان یک کیف رودوشی چرم لاکچری یاد کرد که افراد متفاوت آن را بر می گزینند.

منبع: چرم رادمان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *