فروش سایت
خانه / چرم شتری / تهیه چرم خام هورس شتری

تهیه چرم خام هورس شتری

آیا می دانید چرم خام هورس شتری یک نوع چرم اسپرت بحساب می آید؟ جهت تهیه این محصول ممتاز با بالاترین کیفیت و تنوع رنگ عالی می توانید راه های ارتباطی زیر را دنبال کنید.
چرم خام ماده اولیه بسیاری از محصولات کاربردی همچون کیف و کفش است که می تواند انواع مختلفی را شامل شود. در واقع چندین نوع چرم خام وجود دارد که با هر یک می توان اقدام به ساخت و دوخت اجناس مختلف نمود.

یکی از جدیدترین انواع چرم خام که در بازار وجود دارد و می توان از مغازه ها آن را تهیه کرد چرم شتری است هر چند که فراوانی آن کم باشد. ویژگی ذاتی چرم خام شتری استحکام بالای آن است به همین خاطر اگر محصولی با آن تهیه شود در صورت نگهداری صحیح می توان تا چندین سال از آن کالا استفاده نمود.

یکی از مهمترین مراحل دباغی مرحله پرداخت رخ چرم و اعمال فرآیندهای فیزیکی مختلف بر روی سطح چرم است. برای مثال چاپ کردن طرحی خاص روی چرم و یا اضافه کردن واکس مخصوص در مرحله فینیشینگ صورت می پذیرد و در این مرحله است که شاهد تفاوت در ظاهر چرم ها خواهیم بود.

از محبوب ترین فینیش ها برای چرمی همانند چرم خام شتری می توان به فینیش هورس اشاره کرد. چرم هورس شتری پرفروش ترین نوع چرم شتری است که در بازار خرید و فروش می شود و اکثرا به جهت دوخت کیف آن را تهیه می کنند. طاهر مخمل مانند این چرم زیبایی خاصی به کار می بخشد بخصوص اگر با افکت همراه باشد. آیا مایل نیستید برای یکبار هم که شده چرم خام هورس شتری را تجربه کنید و از آن یک محصول شیک و ساده بدوزید؟

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

سایت خرید چرم هورس شتر ضد آب

اگر قرار باشد یک نوع چرم خاص و متفاوت برای دوخت کیف نام ببریم می توان از چرم هورس شتر ضد آب یاد کرد. این سایت اینترنتی علاوه بر نوع ذکر شده، سایر چرم های طبیعی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *