رادمان
خانه / چرم شتری / تهیه باکیفیت ترین چرم شتری تولیدی در ایران

تهیه باکیفیت ترین چرم شتری تولیدی در ایران

آیا می دانید باکیفیت ترین چرم شتری تولیدی در ایران چه ویژگی هایی دارد و از کجا باید آن را تهیه کرد؟
می خواهیم به سوال های گفته شده پاسخ دهیم تا مطلب برایتان کاملا روشن شود.
باکیفیت ترین چرم شتری باید رخی صاف، یکدست و بدون پارگی داشته باشد. همچنین بایستی پرزهای پشت کار یکنواخت باشند و کمتر زدگی در آنها مشاهده گردد. مغز رنگ بودن کار هم در برخی از مواقع می تواند یکی از عوامل شناخت و تشخیص چرم باکیفیت باشد. به عنوان عاملی دیگر شاید بتوان بوی چرم را هم به این مسئله اضافه کرد. چرم باکیفیت بوی خوبی هم دارد.

شرکت چرم رادمان قادر است بهترین چرم های شتری تولیدی در ایران را به فروش رساند. البته نحوه سفارش به صورت عمده است و لذا قیمت مناسبی را هم به نسبت کیفیت و مرغوبیت کار عرضه می دارد.

این شرکت مجموعه بزرگی است که در اقصی نقاط ایران نماینده دارد و با جلب اعتماد می تواند هزینه های مشتریان را به حداقل برساند چون نیازی به حضور مشتری در محل نیست و در صورت ثبت سفارش مشتری در اسرع وقت بار را به دست ایشان می رساند.

در صورت آماده بودن چرم ها ظرف مدت 1 الی 4 روز کاری ارسال چرم ها زمان می برد و در صورتی که نیاز به تولید چرم شتری باشد تهیه و ارسال نهایت یک هفته الی 10 روز با توجه به میزان سفارش زمان نیاز است.

چرم های درجه یک و باکیفیت که صادراتی هم هستند ضد آب بوده و ضخامتشان بالا است. این چرم ها بیشتر مناسب صادرات و ساخت محصولات چرمی با چرخ می باشند.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

سایت خرید چرم هورس شتر ضد آب

اگر قرار باشد یک نوع چرم خاص و متفاوت برای دوخت کیف نام ببریم می توان از چرم هورس شتر ضد آب یاد کرد. این سایت اینترنتی علاوه بر نوع ذکر شده، سایر چرم های طبیعی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما درباره ما