فروش سایت
خانه / کیف چرم اصل / تهیه انواع کیف چرم اصل یه وری زنانه

تهیه انواع کیف چرم اصل یه وری زنانه

کیف های چرم زنانه با داشتن انواع مدل های مختلف همچون یه وری، دوشی، دستی، شب و دیگر موارد توانسته جزو پرفروش ترین کارها باشد. با تهیه نمونه کیف های تولیدی از چرم اصل می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

عده ای بر این گمان اند که اگر یک کیف چرم ارزان قیمت برای خود تهیه کنند در اقتصاد خانواده صرفه جویی خواهد شد ولی جا دارد بگوییم که این طرز فکر کاملا اشتباه و غلط است. کیف های وارداتی ارزان قیمت چرمی که عمدتا هم بی کیفیت هستند محال است بیش از دو سه ماه برایتان کار کند به همین خاطر شما مجبور خواهید شد در طی یک سال 4 الی 5 بار کیف خود را عوض کرده و یک مدل جدید و نو تهیه کنید. درحالیکه شما می توانستید از همان ابتدا با صرف همین هزینه یک مدل کیف چرم اصل تهیه کرده و با نگهداری صحیح و درست، حداقل دو سه سال از آن استفاده کنید. می بینید؟ بررسی این موضوع کار چندان سختی نیست فقط کافی است کمی باهوش باشید و دوراندیش.

کیف چرم اصل زنانه

در صد بالایی از کیف های چرم دوخته شده به زنان اختصاص دارد. در واقع بیشترین حجم کیف های چرم تولیدی کیف های زنانه هستند که از این میان بخش کمی از آنها با چرم اصل یا طبیعی تهیه شده است.

مهمترین مزیت و برتری کیف های چرم اصل زنانه کیفیت بالایشان است. علاوه بر این، کیف های چرم اصل نسبت به سایر جنس ها زیبایی بیشتری هم دارند که این موضوع وقتی دو کیف چرم اصل زنانه و کیف چرم مصنوعی زنانه را کنار هم بگذارید براحتی مشهود و پیدا است.

پس بهتر است دست از خصاصت بردارید و پول خود را صرف خرید و تهیه یک کیف چرم اصل بنمایید.

انواع مدل کیف چرم یه وری

همین ابتدای کار بگوییم که منظور از کیف یه وری همان کیف دوشی است که از قبل می شناسیمش. این مدل کیف های یه وری معمولا از چرم گاوی و چرم شتری درست می شوند ولی دیده شده که با چرم ضخیم بزی و چرم اشبالت هم تهیه شده اند. بنابراین می توانید ببینید که با توجه به نوع چرم، برخی از کیف های یه وری زنانه و مردانه نرم و لطیف و برخی دیگر محکم و ایستا هستند.

در یک حالت دیگر می توان گفت کیف های یه وری چرمی به گونه ای هستند که بعضی از آنها طول شان از عرض شان بیشتر است درحالیکه در مدل های دیگر عرض کیف به طولش می چربد و داریم مدل هایی که مربعی شکل بوده و طول و عرض شان یکی است. در تصویر اصلی یک مدل کیف چرم یه وری زنانه را مشاهده می کنید که طول آن از عرض کیف بیشتر است.

نکته ای که شاید عنوان کردنش برایتان جالب باشد این است که حجم کیف های مربعی شکل بیشتر از کیف های مستطیل شکل است. این موضوع را با مثال برایتان اثبات می کنم.

  • یک کیف مربعی شکل به ضلع و ارتفاع 40 و 5 سانتیمتر در نظر بگیرید. حجم این کیف بر حسب سانتیمتر مکعب برابر 8000 خواهد بود.
  • حال یک کیف مستطیل شکل به طول، عرض و ارتفاع 30، 50 و 5 سانتیمتر در نظر بگیرید. با یک محاسبه ساده حجم این کیف برابر 7500 سانتیمتر مکعب در خواهد آمد.
  • نتیجه: همانطور که می بینید حجم و فضای داخلی کیف مربعی شکل بیشتر از یک کیف مستظیل شکل است از همین روی کیف های مربعی جادارتر از سایر مدل ها می باشند.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

دوخت کیف پول زنانه با چرم گاوی

هر چند شرکت بازرگانی رادمان مبنای خرید و فروش خود را بر پایه عمده فروشی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *