فروش سایت
خانه / رادمان / انواع مدل کیف اداری چرم مردانه

انواع مدل کیف اداری چرم مردانه

اگر می خواهید برای خود یک کیف اداری چرم مردانه بدوزید و به دنبال مدلی شیک و خاص می گردید، به تصاویر زیر نگاهی بیاندازید. شاید یکی از انواع مدل ها چشم تان را گرفت و به مذاق تان خوش آمد.

حقیقت را بخواهید بدانید تنوع مدل در میان کیف های اداری چرم مردانه چندان زیاد نیست و اکثر کارهای موجود در بازار و قرار گرفته در پشت ویترین مغازه ها، ظاهری مشابه و یکسان دارند درحالیکه تغییرات رنگ و دیزاین در صنعت مد و پوشاک آنی و لحظه ای است.

به هر حال اگر از کارهای یکنواخت و کسل کننده خسته شده اید و تصمیم گرفته اید یک کیف اداری چرم متفاوت و تک برای خود بدوزید بد نیست به تصاویر زیر نگای بیاندازید. شاید از یکی از انواع مدل ها خوش تان آمد و خواستید سفارش دوخت آن را به یک دوزنده حرفه ای بدهید.

توجه داشته باشید که چرم کیف های اداری مردانه مشاهده شده در تصویر همگی چرم های گیاهی هستند که خب تولید اینگونه چرم ها در ایران به دلیل گران قیمت بودن شان، کم است و شاید نتوانید براحتی آن را خریداری کنید ولی می توانید انواع چرم های گاوی و شتری را جایگزین چرم گیاهی نمایید.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید چرم خام طبیعی در تهران

در شهر تهران به عنوان پایتخت ایران، میزان تولید، خرید و فروش چرم خام طبیعی بسیار بالا است ولی با این حال برخی از فروشندگان و دوزندگان محصولات چرمی از مشهد و تبر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *