فروش سایت
خانه / کیف چرم / اصول انتخاب و خرید کیف مجلسی چرم

اصول انتخاب و خرید کیف مجلسی چرم

آیا می دانید برای انتخاب و خرید کیف مجلسی چرم چه اصول و قوانینی را باید رعایت کنید؟

اصول انتخاب و خرید کیف مجلسی چرم اگر چه آسان و راحت است ولی نیازمند رعایت یکسری قواعد ساده می باشد.

در این مطلب می خواهیم به شما یادآوری کنیم که هر وقت قصد داشتید یک کیف مجلسی چرم بخرید بایستی چه نکاتی را مورد توجه قرار دهید.

مدل کیف مجلسی چرم

مدل کیف مجلسی چرم بسیار حائز اهمیت است. برای خود مشخص کنید که چگونه کیفی با چه شکل و شمایلی می خواهید. آیا یک کیف مجلسی چرم باریک و کم جا می خواهید یا یک کیف بزرگ و جادار همچون کیف قایقی.

اگر می خواهید لباس تان بیش از هر چیز دیگر به چشم آید، یک کیف کوچک و باریک انتخاب کنید ولی اگر می خواهید آنچه در اولین نگاه به چشم مخاطب بیاید کیف تان باشد به سراغ مدل های حجیم و جادار بروید.

رنگ کیف چرم مجلسی

عمده کیف های مجلسی در رنگ های اصلی همچون رنگ های مشکی، قهوه ای، عسلی، زرشکی، قرمز و سورمه ای دوخته می شوند. البته رنگ هایی نظیر زرد، صورتی و سفید هم وجود دارد ولی به مراتب کمتر از رنگ های اصلی. رنگ کیف چرم باید به لباس تان بیاید. سعی کنید به هنگام انتخاب و خرید یک کیف مجلسی چرم از رنگ های مکمل استفاده کنید تا استایل تان بی نقص به نظر رسد.

جنس کیف مجلسی چرم

حتی الامکان سعی کنید از کیف های دوخته شده با چرم مصنوعی استفاده نکنید چون نه زیبا هستند و نه بادوام. بهترین حالت این است که از کیف های تهیه شده با انواع چرم طبیعی (چرم بزی، چرم گاوی، چرم گوسفندی، چرم شتری و حتی چرم شترمرغ) استفاده کنید. نمونه های طرح دار چرم طبیعی هم عالی هستند. اگر نمی توانید یک کیف چرم پوست مار داشته باشید از نمونه های مشابه که بسیار هم شیک و زیبا هستند استفاده کنید. به نظر شما در دست گرفتن یک کیف مجلسی چرم طرح پوست مار زیبایی استایل شما را کامل و بی نقص نمی کند؟

دوخت کیف مجلسی چرم

حتما قبل از خرید، درزها و قسمت های پشتی در دسترس را چک کنید و ببینید که آیا دوخت کیف تمیز و بدون اشکال است یا خیر؟

کیفیت یراق آلاتی نظیر دکمه ها، سگک ها و زیپ ها را مورد بررسی قرار دهید تا مبادا رنگ و رو رفته و خراب باشد.

آستر کیف چرم را هم چک کنید تا همه بخش ها به طور کامل و سرتاسری دوخته شده باشد و جایی از کار دوخته نشده باقی نباشد.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

فروش کیف چرم کج زنانه دست دوز

کیف چرم کج زنانه دست دوز از محبوب ترین کیف هایی است که بانوان جوان و دختران آن را خریداری کرده و بعضا می دوزند. فروش این مدل کیف ها از طریق سایت ها، مغازه ها و

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *